0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (288 puan) tarafından
Mrb kızlar ben açık öğretimden lise okuyordum evlenince sınavlara kayıt yaptırmadım 4 yıl oldu ama smdi devam etmek istiyorum sistemde donuk olarak gozukyorum kayıt yenileme zamanı gelince direk yaptırabilirim araya zaman girdiği için bı sorun olurmu birde öğrenci kimliğinde bekarlık soyismim yazio ama sistemde evlilik soyadim var  bisey olurmu sınav zamanı 

1 cevap

0 oy
(419 puan) tarafından
Kayıt yenileme bitti canm yapsaydın önümüzdeki ay sınavlar vardı görebilirsin ama Ağustos ayında ek sınav var telafi sınavı yani kaydını yeniloyeceksin kalan dersleri seçip sınava gireceksin 

Soyadına gelince zatn sınava girince siteden AOL sonav giriş yerleri belgesini çıkartınca sistemde soyadın neyse o çıkar ama kimliğini yenile sınav zamaninda kontrol ediliyor sorun çıkmasın bende de olmuştu ama aldılar yinede
(288 puan) tarafından
Demekki canım sınavlar onlinemi devam edicek peki bilgin varmı
(419 puan) tarafından
Evt onlineydi bu önümüzdeki sınav okullarda olunacak denildi ama işleri belli olmaz belki yine online olur

Online sayesinde herkes mezun oldu eşimi 3 sınavda mezun ettim 35 kredi okul vermişti inşallah yine online olur
(288 puan) tarafından
Yaa ne güzel darısı bana inşallah hiç düşünemedim ben ozmnlar kaydımi yenilemeyi bekarken girdim hep sınavlara 88 kredi yaptım evlenince 4 sene geçti çocuklardi derken yeni aklıma geldi diyebilirim yoksa çoktan mezun olmuştum şuan dua ediyorum inşallah online olurda bende mezun olurum canım
(419 puan) tarafından
Az kalmış kredim canm şimdi olmazsa bile kışın aralik ayında kesin olur yine hastalık çoğalmış derler her yeri kapatırlar mecbur olunur şuan yaz turizim için hastalığı saklayıp her yeri açıyorlar sınavlarında mecbur yapıyorlar okullarda bilgisayardan sınav olunacak deniliyor her okulda bilgisiyle yok keson olunur olmazsa bile Aralık'ta artık

Sınava girerken online olursa sana tavsiyem erken mezun olman için bilgili biri yanında olsun yardım eder sonuçta herkes kopya çekerek mezun oldu olanda hala var sende olursun inşallah
(288 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım şansıma artık inşaallah ama artık birakmicam mezun olana kadar devam
Evet onu bende dusundum millet başkasının yerine bile sınava girmiş dünyadan haberim yok :D çok teşekkür ederim canim yardımcı olduğun için:)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu
0 oy