0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar hamileligim riskliydi eşimin ailesi 2 saatlik uzaklıktaki ilçede benim ailemde 25 30 dakika falan hamileligim boyunca sürekli kayınvalidemin gelin diye çagırması eşimin sürekli gidelim demesinden erken dogum yaptım bebegim karnımda öldü dogumda aradan 3 4 ay geçti şimdi ikizlere hamileyim kanamam var aylardır evdeyim yatıyorum yine gelin diye çagırıyor eşim gidelim diye ısrar ediyor düşük riskim varken defalarca geldi 4 5 gün kaldı eline bir bardaga deymez hiçbir zaman her seferinde tartışıyoruz eşimle de bugün babamın dogum günü hiç atlamaz beni her zaman kutlar pasta hediye alır gideyim mi dedim akşama da sen gel diye babam arabayla gelip alacak başladı ben anneme gidelim diyince gitmen de oraya mı gidecen diye ikisi bir şey mi annemin babamın yanında yatarım ama senin kardeşinin kocasının yanında nasıl uzanıyım kayınvalidemle bir yaşıyo görümcem çalışıyo 2 çocuk evde iş yapmazlar eşim gider siler süpürür evi sonrada aramış seni hafta sonu annene bırakıyım ben annemlere gidecem diye daha geçen hafta gelip kaldılar 2 gece derdine ne zaten hafta da 2 gün görüyosun işin geregi nasıl davranacagımı ne diyecegimi şaşırdım artık aglıyorum sabahtan beri

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahh bu erkekler cnm resmen benim esimi anlatmissin der susarim bende erken dogum yaptim arabayla esimin koyune gidip gelmekten 1-2 saatlik mesafe ama doktor araba yolculugunu yasaklamisti surekli akrabalarindan biri ariyo koyden gelin gelin biktim valla 
-Reklam-
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Ayy anlayissizlar ya aman zor valla anlayissiz insanla ugrasmak, bi de bebegin olmus :( 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım ben böyle çoçuğumun ölümüne sebep olan bi adamdan çocuk yapmazdım bi daha heralde kusura bakma ama burda bazıları kaybedeceğini bile göre lades oynuyor yapacağın hiçbir şey yok bu adamla ya kötü olacaksın ya yine bebeklerini tehlikeye atıp gideceksin çünkü bu adam ne seni ne de karnındakileri düşünüyor ve seviyor 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Seni ve çocuklarını düşünmüyorsa umursama kalksın gitsin annesine. Bir kez acı yasamissiniz daha çok dikkatli olması gerekirken annemde annem diye tutturuyorsa umursama Rabbim bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Sen yavrularını düşün boşver ne hali varsa görsün gitsin 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Üzülme tamam sen git bende aileme gideyim de sen üstüne düştükçe kıymete biner. İkiz bebeklerim var ve ikiz gebelik başlı başına riskli zaten hormonlar tavan, ağrı bulantı halsizlik çok fazla. Hiç kasma kendini. Bırak o senin derdine düşsün. Sen umursamaz oldukça ve tamam git demen daha etkili olur 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Başın sağolsun canım ama cümlen yanlış böyle bir vebali insanlara yükleme ( kayınvaliden ve eşin yüzünden değildir ) nasibi o kadarmış meleğin

2. Konu ise eşinle gitmiyorsan malesef annenede gitme haklısın annen kdr rahat edemezsn ama gebeliğinle ilgili riskine göre evinde oturmalısın Allah korusun olacak 2 saatlik yolda olurda yarım saatlikte olmaz diye birşey yok
0 oy
(11,217 puan) tarafından
esin tuaf mi ne. gidip gorumceyle kocasinin kaldigi evde kalip bide is mi yapio. ay sal gitsin ne hali varsa gorsun sende babanin evine git keyif yap
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Riskligebelik geciriyorsun evine baglanmasi gerekirken hal biyerlere gitme pesinde.. 
0 oy
(2,938 puan) tarafından
O annesine gitsin sen annene git en güzeli hiç üzme kendini. 
0 oy
(3,473 puan) tarafından
Böyle adamlara cocuk yapmamak lazım! 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 179 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 214 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 264 göst.