0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanımlar sizde bişi alırken tedirgin oluyormusunz pişmanlık oluyormu bunu niye aldm ki diyormusunz, Allah için eşim aldığıma ettiğime hiç laf etmez pazar parası isterim 50 TL o verir 100 TL e laf etmez ama ben bişi alırken çok telaş ediyorum birden sıkıntı çöküyor bunu niye aldm şimdi gerçekten gerek varmıydı diye  bekarken de öyleydim Bi eşarp alıcam 40 yere bakar en ucuzunu bulup alsmda böyle hissederdim,  niye böyle  oluyo hep böyle bu yüzden alış veriş yapmak istemiyorum, 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Canım senin aldığın eşyaya harcadigin paraya yada annenin harcamalarına baban karışıyor muydu bekarken
(866 puan) tarafından
Çalışırken sadece kontor parasını ayırrdım ayda yılda bir Bi kıyafet alırdım, maaşı anneme verirdim
(1,837 puan) tarafından
İşte o yüzden. Hala o zaman ki psikolojiden cikamamissin. Bende de baba evinde edindiğim huylar hala devam ediyor. Mesela babamla annemin kızdığı şeyleri eşim sorun etmez ama ben hala o huylarimdan vazgeçmiş değilim sanki her an eşim de kızacak gibi geliyor
-Reklam-
0 oy
(626 puan) tarafından
aynı bende öyleyim canım bişeyi almadan 50 kez düşünürüm tek kısıtlamadan aldığım şeyler yemek malzemeleri artık onlarda da öyleyim atıyorum kek yapıcam süt almam lazım ekstradan o parayı ona vermek istemiyorum ve almıyorum ona vereceğim 10 lirayı başka ihtiyaca harcarım diye düşünüyorum sanırım benim durumum maddi sıkıntıdan dolayı
(866 puan) tarafından
Valla her konuda öyleyn eve geliyorum bir evhamlık bizimde çok iyi değil durumlar ama idare ediyoruz elhamdülillah,,,
(626 puan) tarafından
muhtemelen geçmişte yaşadığın bi olayla ilgili olabilir atıyorum bişey almışsındır sonra oraya harcadığın para daha önemli bişey için ihtiyaç olmuştur onun yerine ucuzunu alsam yada almasam param yeterdi düşüncesi olmuştur o günden sonra böyle olabilir
0 oy
(866 puan) tarafından
Admin ilk post paylaşılması uyarı geldi başlık hatası için o yüzndn 2 kere paylaşım oldu 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 123 göst.
0 oy
5 cevap 95 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mhmthan (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu