0 oy
226 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık kızımın bi yeri ağrıyor ama çözemedim gündüz bişey yok ama akşam olunca gece uykusuna gecemiyor geçse de devamli uyanıyor gözü kapalı bir şekilde ağlıyor taa ki en son ağrı kesici veriyorum sonra uyuyor bidaha da kalkmıyor uyansa sadece bj kere emmek için uyanıyor emip geri uyuyor acaba diş mi çıkarıyor bişeyi isirinca damak bembeyaz oluyo bende anlamiyorum tecrübesizim.surekli ağrı kesici vermek istemiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(17,559 puan) tarafından
Büyük ihtimalle diş ağrısı kuzum geçmiş olsun diş gece ağrır derler
(1,618 puan) tarafından
Sağol canım görünürde bir şey yok hafif bi kabarma var ama o mu huzursuz ediyor bilmiyorum ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diş dönemi olabilir ama sürekli ağrı kesici kullanmayın. Doktorunuza danışın. Dişse belki diş jeli verir.
(1,618 puan) tarafından
Rahatlatıyor mu peki
tarafından
Yani benim oğluma etki etmedi ama memnun olan da çok kişi var. Bir de karanfilli bir tarif vardı ben denemedim netten bak. belki onu deneyebilirsin dişse.
(1,618 puan) tarafından
Tamam canım bir deneyim diş granülü var diyorlar acaba iyi mi ki alsam
tarafından
yazmışlar tarifi aşağıya zaten. granül jel aynı şeyler. ağrı kesici zorda kalmadıkça kullanma ileride çok zorlanırsın bünyesi alışırsa. Sabır, hepimizinki zorlu geçiyor malesef.
(13,825 puan) tarafından
Jeli tavsiye etmiyirlar ama icerigi temiz granul  var doktoruna danis yine bi
0 oy
tarafından
Canım sürekli ağrı kesici verme bir süre sonra ağrıyı azaltmiyor bünye alıştığı için 

Büyük ihtimal diş. Jel hiç kullanmadim ama kullanılıyor istersen öyle birşey deneyebilirsin
(1,618 puan) tarafından
Tamam canım bi deneyim
0 oy
(49 puan) tarafından
Eğer dişten şüpheleniyorsan soğanı rendeleyip suyunu damaklarına sür rahatlatır
(1,618 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Bizde yeni diş çıkarttık ateşine bak avuç içleri sıcak oluyormu sık sık kontrol et çok zor çıktı bizimkinin dişi :(
(1,618 puan) tarafından
Gece uykusuz kalıyor muydunuz
(1,108 puan) tarafından
Hemde nasıl gece uyumuyordu ağlıyordu sürekli uyanikta huysuz uyurken de defalrca uyanıyordu 5 gün filan sürdü
0 oy
(175 puan) tarafından
Ağrısı olmasa bile agrı kesici uyku yapar zaten verme sürekli alışkanlık haline gelmiş olablir
(1,618 puan) tarafından
Tamam canım sağolasın
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Diş ise zeytinyağına birkaç karanfil koyup biraz bekletip damaklarına sürebilirsin, sürmeden önce tadına bak çok acı olmasın, gündüz de pırasa ya da yeşil soğanın kökündeki beyaz yerini ısırmasını sağla, senin gözetiminde tabi, uyuşturup rahatlatıyormuş, denenmiş tarifler bunlar. Sürekli ağrı kesici uygun olmaz. Geçmiş olsun. 
(1,618 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yaa iyiki varsınız kayinvalideme bile güvenmiyorum size güveniyorum ona kalsa her gün ağrı kesici ver diyor.  Bugün vermedim baktım diyo ilacını verdin mi niye vermiyosun diyo sanki çok iyi birşey
(13,825 puan) tarafından
Benimde 4 aylik cok kasiyir damaklarini uykuya gecemiyor zeytinyag karanfil yaotim bakalim surucem
0 oy
(7,816 puan) tarafından
Ağrı kesici ne veriyorsun
0 oy
(14,817 puan) tarafından
2 karanfili havanda ez. Sonra 1 yemek kaşığı zeytinyağında karistir. Dişlerine sür. Rahatlatır. Hep ağrı kesici vermek iyi değil bence. Oğlumun dişini rahstlatiyordu.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Doktora gotur o zmn 
0 oy
(2,895 puan) tarafından
Diş olduğunu düşünüyorsan eğer jnternetten arastir dişe surebilecegin birseyler bulursun. Yanlış hatırlamıyorsam eğer karanfil kaynatıp tülbenti suyuna batırıp damaklarina masaj yapılıyordu. Ağrı kesici vermek bünyesine zarar verir.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 170 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
22 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 615 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
16 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,157 soru

11,287,293 cevap

34,692 kullanıcı

...