0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Kızlar diyetteyim birgün diyeti bozmustum ödül günü gibi bisiler yedim sonra ardına acı çehre attım bilmeyenler için tuvalete çıkmak için yani yedim gitsin diye o günden beri karnım göbeğim aşırı büyüdü kilo aldım desem imkansız birgunle kilo alınmaz hep yaptım kaçamaklardi acı cehreden sonra lavoboya 3 kez felan çıktım ama hala şişi inmedi başına gelen varmı birde napabilirim bu şişlik için suyu bol içiyorum başka 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
acı çehre belli kullanımdan sonra işe yaramıyor kabızlığa yol açıyor cnm kayısı çayı iç bir de..yürüyüş yap
(3,055 puan) tarafından
Acı cehreden sonra lavoboya çıktım suandada rahat cikiyorum ona rağmen şişlik gitmedi
tarafından
ben onun çayını da içmiştim işe yaramıştı bir süre sonra işe yaramadı 2 gün lavaboya gidemedim..ben de dikkat etmiştim 3 gün yediğime spor yürüyüş yaptım biraz karnım inmişti.kaçamak yaptım geri şiştim tekrardan dikkat edetek kilo vermek istiyorum
-Reklam-
0 oy
(482 puan) tarafından
Aci cehre ishal yaptigi icin bagirsak florani bozmus yararli bakteriler de zararlilarla birlikte gitmis. Boyle mushil etkisi olan uygulamalar eger vucut direncinin  dusuk oldugu bir donemindeysen boyle etki yapar ve Allah  korusun o flora dengesi de bi bozuldu mu bidaha yerine gelmez. Yararli bakteriler azaldigi icin zararli bakteriler asiri çoğalır  onlar da gaz uretir En kisa zamanda bol bol probiyotik takviye al yogurt  kefir falan tuket 
(3,055 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bu yüzden midir bu şişkinlik rahatsız olmuyorum ama aşırı büyük görünüyor ki böyle değildi dumduzdu göbeğim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 153 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu

380,175 soru

11,381,119 cevap

34,874 kullanıcı

...