0 oy
1,460 göst.
Diğer kategorisinde (419 puan) tarafından
Esimin kuzeni yengesi teyzesi herkes eve geldi kuzeni sana bir soru soracam ama doğru söyle dedi bende merak ettim acaba ne soracak dedi esinimi çok seviyorsun anneni mi doğru söyle hangisi eşim 1 saniye bile.gevmeden direk annem dedi 

Çok zoruma gitti tamam annesi ama eşimi de seviyorum anne mi de ikisinin yeri farklı diyebilirdi 

Konu babası annesi olunca annemi çok seviyoruma ama babamın yerinde farklı onuda çok seviyorum dedi 

Bana direk annem dedi zoruma gitti yengesi hatta yanlış konuştun öyle deme eş yeri farklı anne yeri farklı dedi 

Kaynanam bir yükseldi oğlum diye herkesin içinde bağırdı benm abim kardeşim herşeyimsin dedi kiskandirma çalıştı tabi bu aradan zmn geçti yeni olmadı ama eşime her baktığımda o an aklıma gelir 

Duygusal biriyim biri kalbimi kirsa ne yapsada onu sevmem güvenmem kolay kolay oda öyle diyince artık onun beni sevdiğini düşünmüyorum sevmiyor sevseydi eşimi de seviyoruma ama annemi daha çok seviyorum diyebilirdi 

Yanlış mı acaba düşünüyorum siz diyin eismiz öyle herkesin içinde dese ne yapardınız kuzeni güldü sevmiyor seniki adını bile demedi dedi

63 Cevaplar

0 oy
(7,834 puan) tarafından
Ben de düşünmeden annemdir o yüzden eşim de annem dese bir şey demem
-Reklam-
0 oy
(2,116 puan) tarafından
Etrafımda eşime öyle bir soru soracak kadar şuursuz  m.al bir insan yok çok şükür.
0 oy
(7,277 puan) tarafından
Eşime bir gün iş yerinde arkadaşlari sormuş benim ki   eşim diye cevap vermiş Allah razı olsun annem bu zamana kadar baktı büyüttü ama bu zamandan sonra eşim yanımda demiş bana da sende öyle derdin değil mi dedi bende evet öyle derdim dedim kapattım konuyu ama tabi ki anne gibi yar olmaz . Bunu söyleyip eşimi kırmak istemedim. Senin eşinde biraz patavatsızmis ama anne bu yani canım ... Dediğin gibi yapsaydı iyi olurmuş ama bir kere olmuş bitmiş bence fazla takılma derim . 
0 oy
(661 puan) tarafından
Ya anneyle kendini kıyaslama bence seninde evladın vardır yada olucaktir o soruyu soraninda hatası var şöyle düşün benimki sen kadinmisin seni seveyim diyo eşin sadece daha çok annem demiş ben ne kadar aşık olursam olayım annem derdim bende annelerin yeri ayrıdır bence
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim eşim de annem der kesin. Annem desin zaten anne gibi var mıdır yaaaa...... Bana da sorsalar annem derim yani
0 oy
(3,553 puan) tarafından
Karimdan hariç herkes demezse bende bisey bilmiyorum 
0 oy
(767 puan) tarafından
Anam der kesin :) çok emeği var annelerin karı koca gün gelir el olur ama ana asla el olmaz
0 oy
tarafından
Bu soru sorulduğunda kaç yıllık evliydiniz çünkü evliliğin ilk yıllarında özellikle erkekler kendi aileleri yanında eşleri ile ilgi şeyler konuşmazlar utanırlar zaman geçtikçe daha girişken olurlar bu konuda mesela evliliğimizin ilk yıllarında eşim annesinin yanında bile benimle konuşmaya cekinirdi şimdi öpüyor bile aynı soru benim eşime soruldaydi eşim de hiç düşünmeden annem derdi bende kirilirdim yalan yok
(419 puan) tarafından
Anneisnin yanında beni öper sarılır zatn evligimiz de yeni 2 yıl olacak olayda 3 4 ay oldu ama hala unutamiyorum
tarafından
Haa zaman eşin odunluk etmiş canım
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Eşim annemi seviyorum demez eşimi seviyorum ama annemin de yeri başka der. Ama annemi de seviyorum dese zoruma gitmez çünkü bende bı oğlan annesiyim annesini sevsin ne olcak.
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Kaynanam eşime sormuş bu soruyu eşim direk kızdı nasıl soru soruyosun diye böyle bir tercih istemem desede kırılmam anne her zaman özeldir bende 
0 oy
(626 puan) tarafından
o tarz sorulara bende çok bozulurdum hatta şey derlerdi anne bir tane ama eş her yerden bulunur diye içime atardım öyle bir soru geldiğinde ben hemen atılırım tabikide annesini sevecek eş her yerden bulunur derim herkes susar sorana da kapak olur 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Yani bnce anne bi tık eşin uzerinde sevilmeli ama boyle herkesin icinde annem dememeli ikisininde yeri ayri denilmeli
0 oy
(328 puan) tarafından

Bütün erkek anneleri olayı beni daha çok sevsine getirmiş ama eşleri annelerini daha çok sevip her olayı onlara danışınca onlara öncelik verilince de çıldırıyorlar. Kadınlar da bazen ne istediğini bilmiyor :D soru saçma kardeşim. Kötü bir durum olmuş. Ben ne beni ne annesini demesini istemezdim. Böyle sorular neyi ölçüyor ki anlamadım 

0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bende olsam bende kırılırdım,ama benim eşimde olsa seninkiyle aynı cevabı verir eminim
0 oy
tarafından

Benim eşimin teyzeside daha 3 aylık evliyken eşinin yemekleri mi daha güzel anneninki mi diye sormuştu:silly: eşimde sağolsun ikisininkide güzel demişti. Niye böyle dengesiz sorular sorarlar bilmem. Şuan bende 7 aylık hamileyim erkek anası olacağım ama oğlum herkesin içinde annem demesini istemem şahsen. Bir şey denilecekse ikisininki denilebilir. Ha ben eşiminki dese yine alınmam desin valla gelinime ne güzel yüceltsin onu. Burada günde onlarca post görüyorum eşim ve ailesi  bana değer vermiyor diye. Siz daha bu sorunun cevabına annesi desin derseniz çok değer beklersiniz. Yorumlarda çoğu annesi demesine hak vermiş ama emin ol böyle bi durumu eşleriyle yaşalar aynı tepkiyi vermezler. Tekrardan diyorum ben illa eşimin desin demiyorum derse de hoşuma gider ama en azından ikisinide diyebilir. Böylelikle herkesin çenesini kapatmış olur. :angel:

0 oy
(120,177 puan) tarafından
senin oglumda seni sever secer uzulme
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Soruyu soran tam bir fitneci ilk olarak onla mesafe koyardım görüşmezdim

Eşime böyle bir şey sorsalar kesin kızım der 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
İkinizin teri ayridir da belki toplum içinde eşin dile getirmemiştir bence okadar takma benim eşime se toplum içinde sorulsa annem der ama biz ikimiz tek olsak ikinizin yeri ayrı der ki kaynanm ne zorlukla büyütmüş yani hakkı çok oyuzden anne d dese kizmam sevinirim çünkü bizde anneyi ve çocuk büyütmenin nekadar zor oldugunu biliriz
0 oy
(27,759 puan) tarafından

Cahilin biri sormus akıllılarda saçma cevap vermiş....

0 oy
(9,029 puan) tarafından
Hepsinin yeri ayri suan anneyiz ve neeé kadarrr zor yasiyirum biliyorum annem degil diyemez zaten....

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 453 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 604 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 212 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.