0 oy
1,417 göst.
Diğer kategorisinde (419 puan) tarafından
Esimin kuzeni yengesi teyzesi herkes eve geldi kuzeni sana bir soru soracam ama doğru söyle dedi bende merak ettim acaba ne soracak dedi esinimi çok seviyorsun anneni mi doğru söyle hangisi eşim 1 saniye bile.gevmeden direk annem dedi 

Çok zoruma gitti tamam annesi ama eşimi de seviyorum anne mi de ikisinin yeri farklı diyebilirdi 

Konu babası annesi olunca annemi çok seviyoruma ama babamın yerinde farklı onuda çok seviyorum dedi 

Bana direk annem dedi zoruma gitti yengesi hatta yanlış konuştun öyle deme eş yeri farklı anne yeri farklı dedi 

Kaynanam bir yükseldi oğlum diye herkesin içinde bağırdı benm abim kardeşim herşeyimsin dedi kiskandirma çalıştı tabi bu aradan zmn geçti yeni olmadı ama eşime her baktığımda o an aklıma gelir 

Duygusal biriyim biri kalbimi kirsa ne yapsada onu sevmem güvenmem kolay kolay oda öyle diyince artık onun beni sevdiğini düşünmüyorum sevmiyor sevseydi eşimi de seviyoruma ama annemi daha çok seviyorum diyebilirdi 

Yanlış mı acaba düşünüyorum siz diyin eismiz öyle herkesin içinde dese ne yapardınız kuzeni güldü sevmiyor seniki adını bile demedi dedi

63 Cevaplar

+6 oy
(1,964 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende bozulurdum bu tarz sorulmaz demesi bile yeterliydi. Bir erkek çocuk annesi olarak şunu diyorum çocuğum elbette annesinide sevmeli ama eşini benden daha çok sevmeli. Herkes karısını çok sevse mutsuz kadın dolayısıyla mutsuz çocuklarda olmaz dünya daha güzel bir yer olabilirdi.
(2,014 puan) tarafından
Zuzum bilip bilmedem baya senaryo yazmışsın hakkımda :) birincisi oğlum yok kızım var ama kızı erkeği farketmez. Oğlum olsaydı da eşine de ailesine de sevgili saygılı bi çocuk yetiştirirdim. Kocan sevmiyor galiba demişsin ne alaka :) çokta seviyoruz birbirimizi bi gün olsun kavgamız bile olmaz çok şükür. Eşim ailesinin tek çocuğu. Tabiki annesini ayrı tutacak ayrı sevecek. Bunu neden kendime dert edeyimki? Bana olan sevgisinde de bi sıkıntı yok.. Sizin kocalarınız annesini severken sizi sevemiyor heralde.. Yada siz hep ben hep ben diyen tiplerdenseniz orasını bilemem
(1,156 puan) tarafından
Büşra burda aynı şeyi bahsediyoruz yazmışsın ama ben geleceğin kötü kaynanası sen ise iyi kaynanası onu anlamadım. Sen dedin diye demiyorum diyen arkadaş adına söylüyorum bunu.  ben evlat sahibi olduktan sonra anneliğin ne kadar zor olduğunu anladım. Valla eşte çok önemli ama annelik daha ağır basıyor bana yine lafımın arkasındayım. Eşim annesini daha çok sevebilir tabiki şöyle bişey de var beni de nekadar çok sevdiği önemli eşim beni çok seviyor.i bu postu açan kişinin yanlışı eşinide seni seviyorum ama annemin yeri farklı deseydi direk adamı haklı bulurdum valla benim için öyle çünkü .
(2,092 puan) tarafından
keşke herkes @Busra04 kadar anlayışlı olsa gayet açık ve net kadın diyor oglum mutluysa bende mutluyum bizim evde eşim burdaki kadınların kafasında maaalesef ama bende aynen bu şekilde çocuğumu yetiştirmeye calisicam en azından kendi mutlu olsun istediği gibi
(1,156 puan) tarafından
Ht canım agzımla herşeyi söylerim ben mesela bak diyorum ki bütün İstanbul benim :)
tarafından
Bekara kadın boşamak kolaydır demişler. Daha kaç yaşındaki bebeler için gelecekte şöyle yaparım böyle yaparim demek cooooook kolay. Bununla sınavı olacak arkadaşlara şimdiden başarılar. 20 sene önce bunları bunları demiştim diye düşünürsünüz bol bol.
-Reklam-
+9 oy
(1,313 puan) tarafından
Bence düşünmeden annem demeli .

Annelik çok zorlu bir görev 2 çocuk annesiyim ben şuan nasıl zorlaniyorsam eşimi büyüten annede aynı zorlukları yaşamıştır belki de daha fazla.

Annemi seviyorum demesi beni mutlu eder
(1,019 puan) tarafından
Ya bu yorumlara cevap vermeden duramicam ne saçma Allah aşkına tabiki anne yeri farklıdır ayrıdır ama eş de anne kadar fedakarlık yapan insanlardır en basitinden sana o evlat duygusunu tattırandır anne baba ile evladın yeri aynı olabilir mi misal biraz düşünürken sizinde bı eş olduğunuzu unuttugunuzu var sayıyorum ve bu zihniyetci anneler yüzünden bugün kaynana dedikodular bitmek bilmiyor evladınızı ana kuzusu yetiştirmeyin .
(907 puan) tarafından
Ya siz simdiden gelmeyen gelini kiskaniiorsunuz )) Sorunlaarda boyle basliyor zaten,gelini kiskanan kayinvalide kirizleri )) oglu karisi ile daha cok ilgilense kesin yorum yapanlar yoldan cikar )) Benimde bir oglum var ama oyle beni daha cok sevsin gibi sacma bir beklentim yok )) yok annelik zor, yok sabahlara kadar salladim, yok soyle yok noyle.Pardon ama cocugu kendin icin yapiyorsun evim olsun yuvam olsun diye tamamen kendine yonelik bir duygu, buyuteceksin tabi, sonrada kalkip maliniz gibi sahip cikiyorsunuz ! Baska kadinlardan kiskaniyorsumuz surekkj senin icin sacimi supurge ettim sacmaliklari.Bu onun sucu degil sen istedin ve dohurdun sonrada kalkip basina kalkan sacma sapan annelerle dolu her taraf
(63 puan) tarafından
Zuzum81 sana o kadar çok katılıyorum ki keşke herkes senin gibi düşünse tabiki biz doğurduk biz bakmak zorundayız bu bir lütuf değil görevimiz annelik vazifemiz
(907 puan) tarafından
Aynen canim gerek yok boyle polemiklere , karisini ne kadar severse iyi anlasirlarsa o ladar mutlu olur oglum, ben hayatina dokundum onun ama ben gidecem oglumdan once bu dunyadan,allahim oyle kismet etsin, yaninda cok sevdigi karisi olsun ki benim yoklugum aci vermesin cok fazla su fani dunyada.Oglum mutlu olsun kimi fazla severse sevsin !!
(328 puan) tarafından
Zuzum81 valla aynen öyle. Ben de öyle düşünüyorum
+5 oy
tarafından
Soruyu soran tam bir mal , beyinsizz ,aptalin teeeee önde giden halay başı
(11,217 puan) tarafından
serife askim ben diemen oyle seyler ama agzin bal yesin : D bu sorulacak ve dert edilecek bir soru dgl
(494 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık yaaa bu nasıl bi soru eşle anne  kiyaslanir ortalık karıştırmaya denmiş bi laf tamamen
tarafından
Ehheh zelalim :D
tarafından
Aynen kubra ❤️
tarafından
Kesinlikle aradığım yorum şerifeeeeeeeeeem konusturmus +++
+1 oy
tarafından
Vala annelik çok farklı canım ya iki seçenek tek sunmuş eşinde o anda öyle demiş olabilir üzülme ben eşime her zaman derim önce cocugun sonra annen sonra ben derim başka yok derim her zaman ki o da öyle ayrımlar hiç yapmaz ama sorulsa o söylemeye cekinse bile ben tabiki annen derim ya benim içinde aynı şekilde her zaman derim önce kızım sonra annem sonra eşim diye yani çok takma sen eşine değil kaynanana bozuldun bence ya o da bilerek yapmis bir daha böyle bir şey oldu mu sende dersin tabiki önce annedir benim içinde annem herşeyden değerlidir evlat ve anne bambaşka bir şey dersin boşver yani
0 oy
(3 puan) tarafından
Anam deyir desin men pis olmuram mende sonucda ogul anasıyım 
0 oy
tarafından
Ne kadar saçma soru ya çocukça annen mi babanmi eşim mi hepsinin yeri ayrı soran ayrı komik eşinin verdiği tepki de ayrı trajikomik 
(4,700 puan) tarafından
Aynı yorumu yaptim bende  :)
tarafından
Çok çocukça ama bacım:D
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Ne kadar gereksiz bir soru ve ne kadar hanzo bir cevap olmuş. Evet ben de alınırdım
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben soran kişiyi çok iyi niyetli bulmadım sanki 3 yaşında çocuğa sorar gibi anneni mi daha çok seviyon babanı mi ne kadar yanlis 
(419 puan) tarafından
Eşim annem diyince doğru cevap eş bulunur anne bulunmaz ben şimdi eşimi annem arasında kalsam annem derim direk kuzeni böyle dedi zatn kuzeni de 3 yaşındaki çocuk aklı var
(4,700 puan) tarafından
Bosver kız takma öyle bir soru ortam içinde erkeklere sorulmaz yani bazı eşler çok sever seni seviyorum bile diyemez yani
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Valla canım devır cok ***** bı devır ınsanlar ne ıcın evlenıyo cogu bılmıyor erkekler ev idare etmekten aciz babalık etmekten eşlik evlatlık etmekten acizler bi süre sonra sende kendı yolunu czeceksın ama soruyu soranda m alın onde gideni ne manyak sorular bunlar 
(419 puan) tarafından
Zatn evi idare etmiyor tüm herşeyi peder alır o gidip parasını verir saalak daha eve meyve almayı bilmiyor babası hep sen pahalı alıyorsun diye hakaret ediyor ona pahalı dedogi 2 yada 3tl fazla verir
(8,328 puan) tarafından
Boyle bır erkegın eşim demesi beklenemezdı zaten canım daha ana babasından ayrılamamıs Allah sana kolaylık versın
(419 puan) tarafından
Amin canm amin babası annesi zatn ne dese onun için odur herkes susar hatta babam bile duyunca olayları senin koca daha çocuk Allah yardımcın olsun oda nasıl baba oğlu sorumluluk almasını istemiyor dedi haklida
0 oy
(308 puan) tarafından
O an öyle demiştir belki canım. Gerçekten seviyorsa anlarsın zaten de belki dillendirmek istememiştir. 
0 oy
(449 puan) tarafından
Kuzeni  hadsizce davranmış ve eşin de bu durum karşısında kalabalığın ortasinda böyle bir cevap vermiştir üzülmemeye çalış yada kırgınlığıni guzel bir diyalog kurarak eşine anlat anlarmi bilemem ama eger anlamazsa iste sende sadece kendine güvenmeyi ogren hayatin getirdikleri ile dusuncelerimiz cok baska
0 oy
tarafından
Aynısı ni kocama kaynanam sordu kocam dediki ikinizin de yeri ayrı ikinizde çok seviyorum annem desem karım üzülür,karım desem annem üzülür, dedi haklı gerçekten
(419 puan) tarafından
İşte ondan da bu cevabı beklerdim
tarafından
Bence her erkeğin vermesi gereken cevap bu.
0 oy
tarafından
O onu doğuran kadın belki öyle düşündü ... Ya benim ki abin mi ben mi dedim abim dedi ... Gotumun ustundeyim hala 
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Kuzeni ne pislik.bi insanmış. Zaten seni üzmek için sormuş bu soruyu. Allah onu bildiği gibi yapsın. Brrn de senin hissettiğini hissederdim. Eşim de sorsan annesini daha çok seviyordur belki. Ama bunu söylemesi doğru olmaz. Senin eşin de yanlış konuşmuş. Annelerin üzerimizde emeği hakkı eslerimize göre daha çok. Onu daha çok sevmesi gerekli elbette bence de ama bunu belli etmemeli. Eşini bu duruma dusurmemeli
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Peki böyle bir soruda siz  eşiniz mı derdiniz anneniz yerine? Anne yüreği hassas oluyor belki eşiniz kalbi incilmesin diye annesini demiştir birde erkekler ailelerinin yanında böyle şeylere çekinir belki kalbinden siz geçmiştir ama büyükleri var diye diyememistir. Ben eşimi bilirim hiç koşulsuz beni söyler ama böyle bir durumda ben çok utandırdım annesinin yanında beni söylese. 
0 oy
(6,188 puan) tarafından
Kuzen ne kadar hadsiz biseymis ya 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Vallahi 1 oglum var 20 sene sonra bu soruya annem cvabini verse oturur aglarim sevinirim ne var bnda anne ve eş kiyaslaması yapmaktan vazgevin artik ikisininde yeri ayridir
0 oy
tarafından

İlerde biri oğluma bu soruyu sorsa gözü kapalı annem demezse döverim onu eşimin karım dememesi zoruma gitmez de ilerde oğlum annem demezse valla oturup ağlarım :D

0 oy
(323 puan) tarafından
Soruyu soran da çocuk gibi ne o öyle eş mi anne mi. 

Ama kesinlikle anne demesi güzel bir şey hiiiç üzülme 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Mantikli konusmamis esin, bir omur boyu hayat yolu anayla yurunmuyor esle yurunuyor. Annenin yeri ayri esin yeri apayri

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 392 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 604 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 207 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.