0 oy
237 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından kapalı
Linçlemeyin lütfen temiz ikinci el kıyafet bakıyorum kızım için ücret karşılığı satmak isteyen olur die burayada sorim dedim
notu ile kapatıldı: Yasak post

4 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
(5 puan) tarafından
Dolapta dolandirildim parayı aldılar kıyafetleri göndermediler
(932 puan) tarafından
Kargoya vermeden onaylayamazsin ki ama nasıl.oldu,  sen onaylamayınca para alamazlar paran geri yatar
(5 puan) tarafından
Kart üzerinden yaptım ödemeyi onayladım ama kargo gelmedi saticiyka iletişimde olmadi
(851 puan) tarafından
Dolapta dolandırilma olmaz ürünü onaylamazsan paran yatar kart üzerinde yapiliyo zaten
tarafından
Aynen öyle. Ürün geldikten sonra parayı onaylıyorsun zaten. Adam kargoya vermediyse ürün yoksa paran zaten senin hesabına geri aktarılıyor. Sen becerememissindir
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Dolap ModaCruz gardrops uygulamaları var 2. El için oralara bakabilirsin 
(1,015 puan) tarafından
Paran iade oluyor iptal et siparişi sıkıntı yokki
(5 puan) tarafından
Nasıl yani
(1,015 puan) tarafından
Siparişini iptal et iade oluyor paran online destek hattına da yazabilirsin
(5 puan) tarafından
Denicem cnm çok saol
(1,015 puan) tarafından
Çoook satış yaptım 100 lerce ürün aldım göndermeyen de oldu sayfaya girmiyor o yüzden siparişi görmüyor kalıyor iptal ediyorum o zamanlarda da uğraşmaya gerek yok dolandırılmazsın asla bu sayfalardan baktın yanlış ürün mü gönderdi online yaz direk iade kodu veriyorlar iade ediyorsun
0 oy
tarafından
Burdan satış yasak. Dolap yada gardrops uygulamasında milyon tane ürün var. Ordan alabilirsin
(5 puan) tarafından
Dolap ta dolandirildim
tarafından
Niye dolaniriliyorsunki. Müşteri hizmetlerine falan yazabilirsin. Ben o kdr alışveriş yaptım hiç öyle birşey başıma gelmedi
0 oy
tarafından
Dolap uygulamasından baksana canım. Ben yenidoğan olarak oradan alıcam bebeğime 6 parça ürüne kadın 45 TL istedi sadece düşün çok uygun orası. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
14 Ocak 2024 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
27 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...