0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sizce başak burcu olan insanlar nasıllar huy vs olarak çevrenizde olanlar ve gozlemleriniz bende başak burcuyum bu arada;)

20 Cevaplar

0 oy
(2,148 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bazi özellikleri kadınları ayri, erkekleri ayri özellik taşıyor. Ama genel olarak kültürlü, takıntılı bazı konularda titiz, detaycı,  iyi gözlemci, iletişimi iyi, eleştirmeyi çok sevip eleştirilmeye hiç gelemeyen, yer yer patavatsız olup gönül almayida bilen, dili sert olsada kalbi yumuşacık olan bir burç bence. Eşim, kuzenlerim hep başak. Benim kızımın yukelenide:)
(2,148 puan) tarafından
Vaaay aynı biz tersi olarak:) ben oğlak o başak. Zaten en iyi anlasabileceklerin toprak burcu. Ayagini saglam basan garantici elementiz sabit bir burcuz.
(2,803 puan) tarafından
Bende bir oğlak erkeği annesiyim ve başak kızı annesiyim uyumlumudur bu iki burc :)
(2,148 puan) tarafından
Kardeş olunca burç fark etmez hem en çok kavga ettigin hem en cok anlaştığın kişi kardeş oluyor. Büyünce iyi anlaşırlar diye düşünüyorum. Allah bagislasın
(2,803 puan) tarafından
Amin cnm tesekkur ederim :)
tarafından
Gerçekten oğlak ve başak arasında bir uyum var bence
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bana göre, takıntılı insanlar. Ben pek sevemedim o burçta olanlari. Bana yengeç ve ikizler gelsin mümkünse :D

tarafından
Senide sevmem o zaman :D
tarafından
Ben genelde kendimi herkese sevdiririm canım:D
tarafından
Takılıyorum öyle dediğime bakma. Oğlum başak burcu :)
tarafından
Bende sakalasiyorum canım Allah bağışlasın oğlunu
tarafından
Helena bacııı ikizlerim bende ☺
+1 oy
(1,733 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sadece mantıkları ile hareket eden kalplerını çoğu zaman unutan Zeki ama bir o kadar da duygusuz gelgıt akıllı oluyor erkekleri, kadınlarını bilemem ama titiz dıyorlar ama bence öyle tıtızlıklerı yok 
tarafından
Hiç erkek başak tanıdığım yok ama tanıdığım kadın başaklar aşırı zeki.
(1,733 puan) tarafından
Aynen canım dedığım gıbı kadınlarını bilemiyorum ama erkeklerı böyle gercı yükselen burcunda etkısı oluyor ama genel hatlar bu biçimde
(1,733 puan) tarafından
Aynen Hande baya zekiler zaten bi zekaları var
tarafından
Kesinlikle katılıyorum
tarafından
Yaaa hanimlar basaklar oyledir sjsjsj eve birsey alinsa esim bana danişir bende gelecek gelecek seneye kadar dusunurum ona göre alirim sjsjsj
0 oy
(974 puan) tarafından
Bnde başak burcuyum ve takıntı huyumu hiç sevmiyorum aytintici huyumu severim kendimi dedektif gibi hissediyorum hoşuma gidiyor:D
tarafından
Bende de biraz takıntı var maalesef
0 oy
tarafından
Ben de başagım :)
tarafından
Bende merak ediyorum yorumları ama pek yazan yok;)
0 oy
tarafından
takıntılı temizlik hastası bence 
tarafından
Hepsi aynı değildir ya
0 oy
tarafından
Buyrun benimi cagirdiniz sjsjsj bende basagim basak asiri titiz tutumlu ince düsünen zarif insanlardir ve sessiz sakin naiflerdir başak burcuyum kendimi övmedim sadece olani soyledim:))
tarafından
Valla benim burda gördüğüm başak kadinlarida çok konuşkan girgin;) insandan insana değişiyor demekki
tarafından
Aynn öylee kizz her insan bir degil bende eskiden agzimdan cimbizla.laf alirlardi simdi buraya takila takila bana bi haller oluverdi
tarafından
Ee bak sende çatlak olmuşsun burda ister;D
tarafından
Burda catlak oldum ama disarda degil shfsjd:)
tarafından
Ahahahah:D
0 oy
(1,682 puan) tarafından

Eşimi anlatayım o zaman inanılmaz evcimen gezmeyi pek sevmez çok titiz ve düzenldir ben de tam tersi neyse iyimser kalbi temizdir kötülük düşünmez:) boş çok tersiz ya bende yay burcuyum inanılmaz çatısma çıkar aramızda..

tarafından
Bende basagim ama gezmeyi çok seviyorum
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Genelde sevmemismdr basak burcu olanlari:)

tarafından
Bence önyargılı olma canım heekes bir değil;)
(1,274 puan) tarafından
Müdürüm de başak. Bi garip adam :D herkes bir değildir doğru. Yeni insanlarla tanıştıkca bakicaz artik:)
tarafından
Ben başak kadinlarini beğeniyorum ama erkeklerini bilemem
0 oy
(4,152 puan) tarafından
basak deme banaaa :-) 

iki kizim birdr esim.başaaak
tarafından
Ben seviyorum başakları ya
(4,152 puan) tarafından
seviyorum bndr ama.huylarini sevmiyorum.

aşırı  elestiriyi severler egolari yuksek düzeni severler ama kendileri düzenlemezler.. Surekli herseye mantikla yaklasirlar duyguya pek yer yoktur erkekk icin bu ama. kizlarimda duygu vardir. aslaaa romantik degillerdir. biseyi didik didik incelemeyi severler arastrrlar en gicik oldugum huylari fenalik geliyo. oyle iste
tarafından
Erkekleri ve kadınları farklı evet ama mantıklı insanlar.
(4,152 puan) tarafından
mantikda herkese gore degil ama kendilerime gore mantik yani esimin oyle
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Eşim başak arkana bakmadan kac. Düzen hastasıdır. Hayatında değişiklik istemez. Yeni bir şeyden hep uzak durur. Her yıl tayin istemeyi düşünür mesela ama tayin zamani gelince bir bahaneyle aynı okulda kalır. Gece oturmaz uykusu geldiği an yatar. Bunun dışında jyi yönleri sağlığına düşkündür. Evi dağıtmaz aldığını aldığı yere koyar. Ama cocuk konusunda çok düşkün yemek yemeli mesela yemese dertleniyor ve sürekli az yemiş gibi aç bu çocuk diyor. Ve kendinde ödün vermez
tarafından
Hm hiç başak erkeği tanıdığım yok bilemiyorum
0 oy
(81 puan) tarafından
Basak kadini sakindir taaaa kiiii damarina basılana dek, o zaman tirnaklarini çıkarır, kendimden biliyorum:) takıntıları vardır basaklarin, cevrem beni sakin bilir ve oyleyimdir ama inadima inadima yapılınca farklı bir yanım ortaya çıkar bazen bende inanamam , duzen ve temizlige duskundurler
(81 puan) tarafından
Yanu sana ithafen yazmıştım kız:)
tarafından
Kız Allah seni bende bana sinsi diyon sandım gıı
tarafından
Kız herkesin iyiside var kotusude var canım
(81 puan) tarafından
Yok yok kimseye sinsi demedim:) bir basak kadınına asla:))
tarafından
He canım benim başak kadinlari çok güzel oluyor yaa kendinide övmüş gibi olmiyimde
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Başak burcuyum pratik zekalıyım zeki olduğumuda düşünüyorum eleştiren biriyim zor beğenirim titizim 
(7,768 puan) tarafından
Ayy değiştiremeyiz o inat çoğu zaman gururdan oluyoo
(7,768 puan) tarafından
Ayy bende ya silip atıyorum bunlar kmtü huylarımız hep iştee
tarafından
Evet bende inat huyumu sevmiyorum ama Elimde değil birakamiyorum
(7,768 puan) tarafından
Aman boşver kız onlarda bizi inada bindirmesin napalım :))
tarafından
Aynen öyle;)
0 oy
(123 puan) tarafından
Bende başak burcuyum 

her şeyi aşırı zor beğenen biriyim yani birşey benim istediğim gibi olmazsa oturur ağlarım sinirden benim kontrolümde olmak zorunda herşey deil ama özellikle benim istediğim şeylerde.Gözlem yeteneğim yüksek ve çevremdeki başak burclarininda öyle aşırı titiz biri deilim ama birşeyi isteyerek yaptım mi herkes çok beğenir çerçeve içinde isteyerek istemediğim hiç birşeyi kimse bana zorla yaptıramaz yaparim ama kendime göre şekillendirerek 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
başak burcuyum da pek burclara inanmam ama ben
tarafından
Tercih meselesi canım zaten maksat muhabbet olsun diye açtım postu
0 oy
tarafından
Benim erkek kardeşim babam da başak ama başak burcunun kadınları muhteşem varlıklar ayrıntıcı eğitimi seven titiz empatik ve çok naiflerdir. Başak burcu kadınlar sorgulanmaz yaşanır canım kendim :)❤
tarafından
Oh çok doğru bır yorum kadınları özellikle muazzam bir burç.
0 oy
tarafından
Abim başak burcu ama çok ılımlı biri sinirli biraz
tarafından
Başak erkeği tanıdığım hiç yok bilemicem
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Kadınları aşırı seçici ve titizlerdir
tarafından
Herkes öyle diyor
0 oy
tarafından
Başak burcuyum güler yüzlü cana yakınım merhametliyim çabuk Muhabbet kurarım insanlarla yeni bir ortama çabuk alışırım her işe yetişmeye çalışırım tembel değilim yani bunlar iyi yönlerim bide kendime göre temiz titizim 

Kötü yönlerimde şunlar bişey çok sinirlenince karşımdaki insanı bogazlayasim gelir elimde ne varsa kırar dökerim sinirlendigim zamam hiç düşünmeden ağzıma geleni sayarım şimdilik aklıma gelenler bunlar 
tarafından
Bende öyleyim canım bide bende sabırsızlık ta var
0 oy
tarafından
Bende başak burcuyum cnm
tarafından
Başak kadınları çok güzel oluyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 336 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy