0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından
Eşim mesleği gereği farklı Bi şehire ataması çıkacak belli. daha önce o şehre gidip beni aldatmıştı ve şimdi yine o şehre gidicek beni ve çocuğumuzu yanında istemiyor ev kiralarını bahane edip istemiyor ama maddi geliri bütün giderleri karşılayacak düzeyde.

Daha önce o şehre gittiğinde telefonunda birsürü eskort numaraları çıkmıştı ve ayriyeten gönül ilişkisi kurduğu genç Bi kızı bulmuştum kız bunu bekar sanmış. Görüşlerinizi benimle paylaşırmısınız çok üzgünüm bunun için evlenmemiştim .. 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,156 puan) tarafından
Aldatan eşleri nasıl afediyorsunuz. Mideniz nasıl kaldırıyor. Özür dilerim ama gerçekten çok şaşırıyorum böyle insanlara.
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Niye boşanmıyorsunuz yani adam seni terk ediyor resmen insan ailesini eşini götürmez mi yanında 
(36 puan) tarafından
Bana sahip çıkacak annem babam yok. Elimde 2 yaşında evladım var.çocupum olmasaydı bu adamdan ayrılır Bi işe girer çalışır gerekirse çalıştığım yerde yatar kalkar başımın çaresine bakardım elimde Bi çocukla nasıl Bi yerde çalışabilirim.
(4,089 puan) tarafından
Size para veriyor mu ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu bence sal gitsin sende kendine iş bak çocuğunu kreşe ver asgari ücret olsun önemli olan kendini geliştirmek sonrası elbet gelir ondan sonrada tekmeyi vur gitsin aldattığına dair gördüğün şeyleri kanıt olarak sakla tazminat ve nafakanı alırsın bu adamdan düzelmesini bekleme canm pis iştahlı bi eşin var insan evde karışı varken niye başkasına baksın yoksa
0 oy
tarafından
Çok saçma bı bahane bulmuş seni üzmek istemem ama bu durumu kabul etme gerekirse aileleri sok araya herkes maddi sıkıntı çekiyor aileden ayrılmak ne demek 
0 oy
(571 puan) tarafından
Ailesini yanında istemedikten sonra bende o adamı yanımda istemem 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
İlla başka şehire gerek yok o kadar şeyi yapan burada da yapıyordur boşan 
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Böyle evlilik olur mu. Ben kabul etmezdim götürmemesini. Belki gidip orda yeni bir hayat kuracak kendine. 
(36 puan) tarafından
Adam gezip tozup para yeme gönül eylendirme keyif yapma derdinde bende ***** ***** onu bekliycem evde onun aklına göre
0 oy
(66 puan) tarafından
Beni istemeyeni ben hiç istemem ayrıca aldatmış ve sen bunu biliyorsun asla güvenemem olabilir affetmişsin ben yapamazdım mesela . Tekrardan aynı şehire göndermem hele bensiz asla gidemez ya dizini kırıp evinde oturur yada benide götürür her ikiside yoksa elendin aşko bayyy der geçerim . Yok olmaz mantığım almadı benim 
(36 puan) tarafından
Okadar haklısınız ki ..
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bunları ispatlayıp donuna kadar alıp bir nafaka bağlatsaydın belki ailenede ihtiyaç kalmazdı maddi durumu iyi diyosun o nafakayla çocuk kreşe sen işe bu kadar kimseye ihtiyacın yok 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Böyle saçmalık mi olur eş nerde ise karısı çocuğu alır evini oraya gider herşeyi geçtim buna nasıl tmm dedin snn de gitmen lazm
0 oy
tarafından
Seni götürmek istemiyorsa o zaman demekki orada yine aynı b.ku yiyecek başka açıklaması yok izin verme
0 oy
(913 puan) tarafından
Kesinlikle şart koş canım daha önce bu konuda yiprandim gitmezsem sen öyle bişey yapmasanda aklima hep bunlar gelecek de ya beraber gideriz ya hic gitmezsin de rest cek
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Yine yaparmış gibi geldi :(
0 oy
tarafından
Valla yapan bence bı daha yapar seni de istemiyorsa zaten bunu fırsat biliyor bı haltlar yemek için 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 609 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 237 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 332 göst.
0 oy
15 cevap 932 göst.

380,350 soru