0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Oğlumu aylarca televizyon karşısında yedirdim ama televizyonun hiç iyi olmadığını öğrendim kestim oyalayarak birşeyler yedirmeye çalışıyorum ama olmuyor açmıyor ağzını ne yapacağımı şaşırdım sizin önerebileceginiz taktikleriniz var mı 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,537 puan) tarafından
Hiç kendimi sıkmadım bu konu da acıkınca yer diyorum öyle de oluyor bu ara oğlum da iştahsız ama zorlamıyorum acıkınca anne çorba diyor yapıyorum hemen 
(163 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım inşallah düzelir iştahı
(2,537 puan) tarafından
Sağol canım cümlemizin ben genelde sevdiği şeyleri yapıyorum çorbayı çok seviyor onu veriyorum meyve falan yiyor süt içiyor günü bu şekilde geçiriyoruz  sen de sıkma kendini illa yiyecek aç durmaz zaten
(163 puan) tarafından
Kız sevdiği şeyden bir iki kaşık yer sonra çıkarır ağzından geri kalanını
(2,537 puan) tarafından
Ah bu çocuklar ahhh
(163 puan) tarafından
Ahh ki ne ahh
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yediremiyom mesela dun 2 cesit yemek yaptim yemiyo 2 kasik anca aldi kostu gitti ama ivir zivira gelince istah cok
(163 puan) tarafından
Benimki de öyle bir iki kaşık yer kaçar yada hiç açmaz ağzını eline oynasın diye herşeyi veriyorum ama faydası olmuyor
0 oy
(119,343 puan) tarafından
yediremiyoruz yemiyo
(163 puan) tarafından
Benimki de öyle bir iki kaşık yer kaçar yada hiç açmaz ağzını eline oynasın diye herşeyi veriyorum ama faydası olmuyor
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Yemiyor bende tükendim artık 3 yaşında hemde yemek görünce sanki zehir verecekmişim gibi ağlıyor
(163 puan) tarafından
Ya ben de yumurta seviyor diye her sabah yumurta veriyorum zararı olur mu acaba hergun hergun yumurta , onun dışında yemiyor aklına gelebilecek bütün ev mutfak eşyalarını önüne koyuyorum belki oynar birşeyler yer diye
(3,354 puan) tarafından
Bizimki bı ara sadece yumurta domates salatalık yiyordu yumurtadan artık vazgeçti Allah'tan meyve yiyor alerjisi yoksa sıkıntı olmaz bir gün omlet yap birgün haşla birgün pankek yap değişik şekillerde ver
(163 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum alerjisi yok şükür ay ama çok yoruldum gerçekten
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Yemeyen çocuk zordur yaa
(163 puan) tarafından
Çok zor hemde
0 oy
tarafından
Bnmde kızım 9 aylık yemez kolay kolay dişre çıkarıyo iştahsız olmuş kollarını tutup oynayarak vetiyom bazen çok zorluyor ama yiyorda 
(163 puan) tarafından
Zorla verince affedersin kusuyor hemen
tarafından
Yaa allah kolaylık vetsin düzelir inşaallah
0 oy
(13,884 puan) tarafından
Yemiyorum derse asla zorlamiyorum. Sen bilirsin diyorum. Kendi acikinca mecburen yiyor. Zorlamanin anlami yok bence. 
(163 puan) tarafından
Acıkınca da bir iki kaşık tek yiyor işte
0 oy
(2,790 puan) tarafından
Kaç aylık canım bebeğin benim kızımda öyleydi tatlı şeyler verme bebeğine benim kizmda yemezdi balık yağ cart curt fayda etmedi 1 gün kalktık hiç bişey hazırlamadim aksmaa kadar aç kaldı acımasız anne dersin belki bana akşam oldu kızıma yine masada tabak koymadım kendi geldi ekmek aldı afedersin balık kızartmistim nasıl ben göremeden alıp oyuncak tabağa koyup yedi ısrar etme kendi gelip ister yer bak yemiyo diye alternatifler sunma seçici olur ilerde güç yetmz canım ben altarnatif hiç sunmadim görümcem 2 cocunada hep alternatif sundu çocuklar patates kızartması pizza hamburger hep bunlarla hayata çorba yemez birisi yemeğin suyunu yer tanesini sebzesni yemez 
(163 puan) tarafından
Benimki de öyle tanesini yemez yemeklerin hemen midesini bulandırir bakayım yememeye devam ederse bende vermicem kendisi gelip yiyene kadar gerçi o şekilde sadece bir kaç kaşık yiyor 19 aylık senin kızın kaç yaşında
(2,790 puan) tarafından
Şuan 2 buçuk yasnda canim ama 22 aylıktı yaptmda o dedimi
(163 puan) tarafından
Şuan iştahı nasıl canım
(2,790 puan) tarafından
Canım şuan yemiyo acıkınca istiyo şuan çise alistiryom ondan yemiyo sanırsam bide hava sıcak şuan İzmir'de
(163 puan) tarafından
Hmm anladım canım sagol yorumun için

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 113 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Cemre123 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
0 oy
3 cevap 156 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy