0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (469 puan) tarafından

Kizlar adetime göre 6 haftalik gittigimde iki kese var gibi geldi bana doktora sordum kese olmadigini kanama yeri oldugunu söyledi ve alttan muayene ile bebegi gördük ama kalp atışı yoktu iki hafta sonra gel dedi dün gittim bana onun kanama olmadigini kese oldugunu söyledi birinde bebek var digeri boş görünüyo dedi bebek oluşabir de oluşmaya bilirde dedi bebek olan kesede ise kalp atisini duyduk sizce diger kesede bebek olma ihtimali var mı .

Adet tarihime 8 + 3 ama bebege göre 7 +1 gözüyü.            Biri ilk gittigimde digeri ise dünki ultrason kagidi dünki ultrasonda ekranda tam belliydi  ultrason kagdinda gözükmemiş pek

image

gore 

image

6 Cevaplar

0 oy
(469 puan) tarafından
Hanimlar yardimci olun 
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Ee simdi diger kesede olusursa nasil dogacaklar :ermm:

Biri birinden buyuk olacak :angel:

Bence olussaydi 2 si bir olumazmiydi 

Kafam karisti:wassat:

0 oy
(574 puan) tarafından
Bence olabilir ikizler arası gelişim farklılığı illa ki olabilir daha çok küçüktür belki 
0 oy
(587 puan) tarafından
Benim ilk gittiğimde ultrasonda iki kese gibi göründü Ben doktora sorduygumda birinin myom olduğunu söyledi. Birinde bebiş vardı diğeri kaybolur dedi öylede oldu 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Bilemedim ki canım belki de o kese dolmayacak tek devam edecek öyle duymuştum bir kere 
0 oy
(796 puan) tarafından
Canim benimde iki kese vardi biri bos tu 1 hafta sonra gel tekrar bqkalim dediler gittim kese dolmamis bi tanesi dolmus kalp atisi var dediler sukur kizim simdi 2 yasinda 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
13 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hamilebayan2 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Slmrv (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
13 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hamilebayan2 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
11 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru safak (72 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...