0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Hanımlar tuvalet eğitimimiz devam ediyor, artık çişinn geldiğini söylemese Bile bebli ediyor bize ama gel gelelim ki çişinn geldiğini ifade ediyor tuvalete gitmeye gelince kıyamet kopuyor bağırıyor ağlıyor yüzümü çizdi hep yara bere oldu,o korkuyu atmıştık 1 ay oldu artık şmdi niye böyle korkar oldu anlamıyorum. Bebek bakım uygulamına post açtım dönen olmadı bide size sorayım nasıl başa çıkıcam 

7 Cevaplar

0 oy
(1,988 puan) tarafından
Kaç aylık..mmmm...
tarafından
Çok küçük deglmi tuvalet eğitimi icin
(866 puan) tarafından
Tuvalet korkusunu 3 günde atmıştık 1 ay oluyor tuvalete gideli, bir kaç gündür böyle hırçın davranıyor
(866 puan) tarafından
Bezini görünce öğğ öğğ diyor bağlamıyor 1 ay dır bağlamıyorum hep elimde tutarak tuvalete götürdüm, gece bağlıyorum, bir kaç gündür çok hırçın oldu yüzüme gözüme vuruo
(1,988 puan) tarafından
Gece falan altına yapıyor mu emin misin çocuğunun tam hazir olduğundan tuvalet eğitimi önemli senin yaptığın tek hareket çocuğun kişiliğini etkiler usteleme bence merak etme 1 2 ay sonra geri alisiyolar aynı hataya ben de düştüm 19 20 aylikken öğrendi
(866 puan) tarafından
Gece götürüyorm bir kaç kez uykudayken sorn yok
-Reklam-
0 oy
(13,873 puan) tarafından
Tuvaletten korkuyorsa odaya lazimlik getirip dene. Lazimlikta sorun çikarmiyorsa banyoda lazimliğa yapsin. 
(866 puan) tarafından
Dün lazımlık aldım bitane otuyo ama yapmıyor hemn kalkmak istiyor, bugune kadar hep elimde Tutarak yaptırdım ondn olsa gerek
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bnm kizda 2 gun oldu baslayali tuvalete otruyo yapmiyo cikinca kaciriyo napicam  bilmiyorum
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Kiz 15 aylik çocuktan ne bekliyon. Bu kadar küçükken öğretmeye çalışırsan hırçın olur tabi 
(866 puan) tarafından
1 kaç gündür böyle önce böyle değildi
(7,254 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşına girecek öğrendik 2 yaşında ama hala kakasindan korkar. Zaman lazım biraz
0 oy
(658 puan) tarafından
Daha çok küçük zorlama travma yaratirsin hiç alismaz 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Canım üstüne gitme iyice korkar belki birşeyden korktu o yüzden öyle yapıyor benim arkadaşımda öyleydi afedersin suyla yıkıyım totosunu dedi soguk su dedi diye korkmuş agla agla 2 3 ay ugrastı
(866 puan) tarafından
Çok dikkat ediyorum halbuki korkmasın diye ıyunckalarndn bir kaç tane koydum tuvalete anlamadm ya
(1,752 puan) tarafından
Geçer canım ama fazla ısrar etme iyice bırakmasın
0 oy
tarafından
Oyun yap canım  oyuncaklarla falan götür sifonu kendi bassın bende bir buçuk yaşında öğrettim hiç öyle vurma falan yaşamadım 
(866 puan) tarafından
Bir kaç gündğr böyle vuruyo önce böyle değildi haşd diyince gidiyorduk
tarafından
Birine mi söyledin acaba erken açtım diye soylenmisse cocugun üstüne nazar değmistir oku üfle nazar duasını aç onu oku
(866 puan) tarafından
Mecbur söyleme taraftarı değildim ama Bi yere gidince bağlamamam için söyledim,nazar olmuş olabilir,
tarafından
Bir oku duanı balım hem rahatlar biraz o yüzdenese kalkar üstünden
(866 puan) tarafından
İnşallah ya birazdan okuycma inşallah iyi gelir,

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 213 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Az (433 puan) tarafından soruldu
0 oy