+1 oy
844 göst.
Diğer kategorisinde (2,359 puan) tarafından
Kizlar arka odada oturma grubum vardi kac senelik daha dogrusu gorumcem vermisti yirtilmaya başlamıstı yanlardan yirtik durucagina bizde onlari attik bugunde gittik bi oturma grubu aldik durumumuz pek iyi olmadigi icin ama ikinci elden gruplar temizdi neyse bizim bi aile grubumuz var ablam ordan goruntulu aradi sordu iste kaca aldiniz falan ben fiyatini uygun soyleyince sasirdi aa hani bakayim falan dedi bende gosterdim sonra bu dediki baskasinin oturdugu koltuklarda oturcaksin farkindamisin bende dedim ne var millet copten esya aliyoda adam ediyo diye sonra bu güldü kapadi sanki ben istemezdim yeni almayi 

37 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Kbakma ama ablan tam görgüsüz salakkk. Helal olduktan sonra ister yeni ister eski ne farkeder. 
(2,359 puan) tarafından
Evet aynen kiz valla varya sıfırları sorduk dunya para
tarafından
Canım tabiki herkes en iyisini ,güzelini  ister de durumunu da en iyi sen bilirsin. Güle güle oturun. Ablan çok kibirli biri.
(2,359 puan) tarafından
Sagol canim benim
(4,040 puan) tarafından
Kesinlikle görgüsüz
-Reklam-
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ablana söyle çok biliyorsa alsın sana Bi oturma grubu ne ayıp yaaa
(2,359 puan) tarafından
İste insan ne oldum demicek ne olcam dicek
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Başka koltuklara otrmanizi istemysa hediye alsaymisti Allah'ım ya emin ol ablan daha beter durumlara duscek 
(2,359 puan) tarafından
Evet aynen
0 oy
(2,525 puan) tarafından
O zaman sana sıfır koltuk alsın gicik
(2,359 puan) tarafından
Kiz varya internette bile hep baktim sifirlar dunya para bende isterim baskasinin oturdugu koltukta oturmak
0 oy
tarafından
Ay cnm cok sacma cok ayip yapmis ne var kiii benim annemgilde oyle yapti gittim evlerine sok oldum yes yeni duruyorlar cok sacma eltinin verdiklerinde oturubca sorun olmuyo da onami laf etti
(2,359 puan) tarafından
Valla anlamiyorum ben bazen
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Doğru demişsin güle güle kullan canım benim. 
(2,359 puan) tarafından
Sagol kuzum
0 oy
tarafından
Bnde başkasının verdiği oturma grubunu kullanıyorum sildim temizledim kullanıom ne var yani ben kaç kişinin verdiği eski şeyleri adam ettim de kullandım ayıp birşey değil bu 
(2,359 puan) tarafından
Valla canim dunya malı bu kullanmak isteyene isterse kirik olsun yine adam ediyoda kullaniyo
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Düşüncesizlik yapmış bence 
(2,359 puan) tarafından
Evet aynen
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hicte ayıp bisey degil ben şuan kaynanamlarla oturuyorum bi tabagim bile yok ayrı eve çıkarsak insallah herseyi 2.el almayı düşünüyorum zamnla daha güzelleri gelir yerine hatta oğluma kendime bile kıyafeti 2.el aliyorum 
(2,359 puan) tarafından
En guzeli canim o kadar para vermektense
0 oy
(267 puan) tarafından
Dolap ta letgo  da buma bezer çok yerde 2. El satışları günümüzde çoğaldı ve bence de mantıklı aynı şeyi yarı fiyatına alıp tertemiz kullanılabiliyor. Gorumcen biraz terbiyesiz sanırım insanın yüzüne öyle söylenir mi hiç ayıp ya
(13,231 puan) tarafından
İşin saçma yani öz ablası bunu diyen keşke görümce olsa
(267 puan) tarafından
Görümce diye düşünerek okudum sanırım abla diyorsa bunu bin kat ayip
(13,231 puan) tarafından
Böyle abla düşman başına
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Ablanin hareketi cok yanlis bukdr dusunuyosan al bana deseydin gule gule kullan cnm
0 oy
tarafından
Ablandir anlayisli olmasi lazim cok ayip su dedigi.
0 oy
tarafından
İkinci el eşya kullanmak degıl ayıp olan öp öz kardesıne bıle kibirle üstten bakmak kendını bır halt sanmak asıl ayıp 
0 oy
tarafından
Tabikide ayıp değil asıl ablan çok ayıp etmiş
0 oy
(916 puan) tarafından

Bu kardeşler evlenince bi boka sarıyorlar anlam veremiyorum cidden :angry:

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Hic canını sıkma ablanın yaptığı ayıp burda 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ne var ki yıkatırsın tüm kiri gider yatak değil ya
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kabalık yapmış artık herkes alıyor satiyor valla ne var sıfırlar ateş pahasi 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ablan biraz görgüsüz gibi geldi bana benim ailemde aldı hep beraber seçtik arastırdık ne var yani bunda bu kadar abartacak 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Senin bu ablanın derdi ne acabaaa öz kardesmisiniz??

Ogün ikinci el eşya dükkanın önünden geçerken iki kanepe ve sehpalar gordumm yeminle hiç kullanılmamış gibi ne varmiss ikinci else

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 444 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 597 göst.
24 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,917 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 781 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 285 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Seda_2 (108 puan) tarafından soruldu

380,716 soru

11,398,851 cevap

34,923 kullanıcı