0 oy
955 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Midem bulanıyor kusuyorum dayanamıyorum ne olur evde yediğiniz içtiniz bir şey varsa bana söyledim bende içeyim yaa çok kötüyüm kusmaktan bıktım dayanamıyorum resmen açlıktan ölüyorum dün gece aç aç yattım yaa gece kusmayayım diye 

25 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Limon ye canım o az bise önler 
tarafından
Limon ismini duyunca bile midem bulandı yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım açlıktan daha çok miden bulanır aç kalmamaya bak  süt kraker yogurt falan ye
tarafından
Ahh ahh keşke kalkıp yemek yiyebilsem ya yiyemiyorum inan ayağa kalktığım an kusuyorum
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Limonlu su bulantiyi çok güzel bastırıyor canım 
tarafından
Ayyy limon ismi midemi bulandırdı kendisi kim bilir neler yapar
(1,353 puan) tarafından
Hic bisey yapmaz:) bi bardak suya biraz linon sık iç rahatlicaksin
tarafından
Limonun kendisi şuan evde yok limon suyunu öyle yapsam fayda eder mo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kıyamam ya ekşi elma ye limon yala
tarafından
Elma şuan bulamam ama limon ismi midemi bulandırıyor yesem demekki çıkaracak midemdekileri
(25,224 puan) tarafından
Salatalık ye az tuz at
0 oy
(642 puan) tarafından
Leblebi beyaz ya da sari.patates. kuru çörek 
tarafından
Leblebi yiyemem patates kuru çörek de bulamam ki şimdi çok kötüyüm yaa
(642 puan) tarafından
Açık havada yemeyi dene canim.koku gelmezse yiyebilirisn belki ya da başka birinin evinde
tarafından
Yerimden kalkamıyorum ki açık havayı nerde bulayım
(642 puan) tarafından
Canım balkon veya pencere bile olur. Koku burnuna gelmesin yeter
0 oy
(759 puan) tarafından
Ben 5 bucuk ay bildigin kan kustum de bana ye kus yememek zararli demisti baktilar olacak gibi degil bi ilac aldirdi tamamen kusmayi kesmiyo ama baya azaltiyo bulantiyi kusmayi 
tarafından
Yanlız ben hamile değilim küçük iki gündür kusuyorum sürekli yediğimi çıkarıyorum sadece
0 oy
(843 puan) tarafından
Sarı renkli gıda ye canm. Leblebi muz patates limon sarı elma vs gibi doktor önermişti   sade sodada iyi gelirdi bana
tarafından
Inan bana isimleri bile midemi bulandırıyor
(843 puan) tarafından
Doktora git cnm mikrop olabilir midende
tarafından
Mikrop mu ??
(843 puan) tarafından
Evet salgında var dikkatli ol
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Tuzlu leblebi çubuk kareler ayva ve elma bunlar bana iyi geliyordu. Çorba alıyordum bir tabak yanıma biraz içip biraz leblebi atıyordum ağzıma kusmayayım diye. 4 ay kustum bende geçmeyecek gibi geliyor çok zor Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
Canım ben hamile değilim yani heralde sanmıyorum hamilelikten değil başka bir şeyden böyle oluyor ama neyden bilemedim
(1,430 puan) tarafından
Ay kuzum hamilesin sandım. Üşütmüş olabilirsin bi acile git. Enfeksiyon olabilir vucuduna enfeksiyon yükselince kusardım bende ateşin falan var mı
tarafından
Ne ateşim var ne bir şey enfeksiyon olunca benim midem sadece bulanır hayatta kusmazdım bu iki gündür oldum yaa
0 oy
(124 puan) tarafından
muz yiyebilirsin  hem mide bulantını bastırır hemde tok tutar hemen kesiyo bulantıyı
tarafından
Muz mu iyyy allahım sen günah yazma ama midemi bulandırdı ismi
(124 puan) tarafından
o zaman direk bulantı hapı al istersen yada cok kusuyosan bi serum taktır vucüdun susuz kalır yoksa
0 oy
(119,286 puan) tarafından
Valla canim tuzlu kraker eksi elma oneriyolar ama banada hic bisey fayda etmiyo :(( kac haftaliksin sen 22+5bitmiyo musma bulanti inan bende hergun ac geziyom su da icemiyom hemen kusuyom
tarafından
Hamile değilim canım sadece 2 gün oldu ve beni.öldürdü yeter diye ağlamak istiyorum artık
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Limon ye kokla canım çok iyi geliyor
0 oy
(346 puan) tarafından

Bizde gectik o denemlerden suya hasret kaldigimi bilirim 1 yudum alsam kusmaya kosardim gecer merak etme biraz sık disini :) tuzlu cubuk yerdim limon koklardim ama ben limonsuz yapamazdim snin oglunmu olacak neee :) limondan miden bulandigini gordum de 

tarafından
Ben hamile canım yani sanmıyorum hamile olduğumu 2 gündür kusuyorum sadece kusuyorum
(346 puan) tarafından
Hamile degilmisin yaniiii
tarafından
Değilim sanmıyorum canım
0 oy
(98 puan) tarafından
Ben hala kusuyorum son günlerim kuzum.. yemek ye üstüne hemen limon ye bol bol tek geçiren şey
0 oy
(747 puan) tarafından
Bu kadar cok miden bulaniyorsa hastaneye git bi serum baglarlar ve bulantı hapı yazarlar o sekilde rahatlarsin ben öyle yapmıştım iyi gelmişti hap.
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm yeşil elma yada salatalık fayda etmişti bana, tuzlu kraker yada patates haşlaması bide özellikle taze yogurtun faydasını çok gördüm. Ve az ve sık yemeye çalış..
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Bayatlamis ekmek içi iyi geliyor mide bulantisina hamileyken hep onunla bastirirdim
0 oy
tarafından
limon tuzunu suyla karistir ic oyle ocemem diosan az seker atabilirsin mideni bastirir
0 oy
(130 puan) tarafından
Postu gorunce.sasirdim hamile olamadigini takip ediyodm..acaba hamile misn bi baktir allahtan umut kesilmez. 
tarafından
Canım sanmam çünkü geçen cuma bitti adetim üzerine görme de imkansız çünkü normal adet oldum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Tuzlu çubuk sarı leblebi yiyebilir. Türk kahvesi içebilirsin
0 oy
(16 puan) tarafından
En iyisi tuzlu kraker canim bende cok cektim simdi iyim biraz

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 273 göst.
25 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 257 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 203 göst.
20 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,547 soru

11,362,047 cevap

34,839 kullanıcı