0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (1,430 puan) tarafından

Bebek bakımı bildiğin ölü gibi buraya soruyorum kızlar kusura bakmayın :(

normalde humana mama kullanıyorum ilk hastanede doktorum önerdi. Yaşadığım yerde bulamıyorum internetten alıyorum. Kargo gelmedi mamamız bitmiş eşim bebelac gold almış farklı mama versem bi sıkıntı olur mu bu mama nasıl kullanan var mı? 

6 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canım bünyeden bünyeye değişir bebegin kabul edebilir de etmeye bilirde gaz kabız olursa bil ki mama dan. Bazılarımız bende dahil bebegin kabul edeceği mama bulmak için neredeyse hepsini alıyoruz 
(1,430 puan) tarafından
İlk doğduğu gün humana içti çok şükür kabızlık yaşamadık hiç kararsız kaldım. Aç kaldı çocuğum bi yandan sütümü vermeye çalışıyorum oda yetmiyor:(
(6,136 puan) tarafından
Ben aptamil kullanıyorum 1 ara sma aldım gaz ve kabız yaptı aptamile geri döndüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum çok memnunum canım gaz yapmadi lakin Bebelac mamalar arasında şeker oranı en yüksek olan Bebelac içen bebekler sonrasında başka mama kabul etmeyebiliyorlar benim oğlum farklı mama kabul etmiyor artık Diğerleri tatsız geliyor
(1,430 puan) tarafından
Humanada bir o kadar tatsız tuzsuz ben şimdi hafta sonu versem bunu alışır bide. Eşimde bunun fiyatı daha uygun bunu kullanalım işte diyor kararsız kaldım. Kilo alımı falan nasıl kuzum kilo aldırıyor mu
tarafından
1 Ayda bir buçuk kilo aldirtti kuzum
(1,430 puan) tarafından
maşallah canım. Vereyim bende daha fazla aç kalmasın yavrum :(
tarafından
Ver birtanem aptamille Bebelac aynı sayılır zaten hem bulması daha kolay hem sindirimi duzenliyor
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bende farklı vermek zorunda kalmıştım bi sıkıntı olmadı canm zaten içerikleri hemen hemen aynı 
(1,430 puan) tarafından
Sağol kuzum vereyim bari geceden beri azıcık sütümle doyurmaya çalışıyorum zaten aç kalmasın daha fazla
(1,186 puan) tarafından
Aynen aç kalmasından iyidir hem belki dokunmaz
0 oy
tarafından
Kac aylik canim bebeğin 
(1,430 puan) tarafından
Bugün 1 aylık olduk
tarafından
Bizde gaz ve kabızlık yapmıştı canım bebelec ama her bebekte ayni etkiyi göstermez tabi
(1,430 puan) tarafından
Gazlı bi bebek zaten haftasonu idare edicem artık canım inşallah çok etkilemez :(
tarafından
Tamam canim olmaz insallah bisey
0 oy
tarafından
Canım ben oğluma aptamil conformil kullanıyordum ne güzel acı vs şeker yoktu bulamadım hafta sonu bebelac verdim 2 gün ve daha aptamil conformil kabul etmedi çünkü bebelca çok şekerli ona alıştı malesef
(1,430 puan) tarafından
Kuzum vallahi baya iştahlı içti gerçekten şekerli baya humana baya tatsız tuzsuz bende düşünüyorum haftasonu vericem anca pazartesi elime ulaşır birde içmezse :( bebelac nasıl kilo yaptı bebeğine kuzum ya da gaz falan memnun musun
tarafından
Canım kilo bakımından iyi zaten obur bir oğlum vardı 7 aylık günde 3 kez mama veriyorum ben ama severek içiyor bebelac gaz problemi yapmadı bizde şükür b3nde ilk başta üzüldüm ama sonra aman biz pirinç unu yemişiz baksana buse sapasshlamsin takma yesin dedim:)
(1,430 puan) tarafından
Verdim gitt artık alışırsada artık nasip hem marketlerde var İnternete uğraşmam humanaya görede daha ucuz :D
tarafından
Boşver canım biz fazla takıyoruz ömür boyu yemicek ya benim oğlum 7 aylık şeker tuz ne bilmez yengem bağırdı sen bu gidişle 50 yaşını göremezsin biz sizin gibi ugrasssydik ohooo dedi :))
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bebelac gold diğerlerine göre sindirim daha kolay verebilirsin bence içine birazda 1 ca y kaşığı kadar zeytin yağı koy  ben öyle yapiyordum  kabız olmaması icin
(1,430 puan) tarafından
1 aylık bebeğim kuzum zeytinyağı sıkıntı olur mu
(1,424 puan) tarafından
Hayır canım nolcak  iyi gelir kabiz olmaz hatta gazi için kimyon falan içir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 129 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ladybird85 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy