0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (287 puan) tarafından

Kızlar evınızi mobılyalarınızı hangı renklerde dızayn ettınız yada sımdıkı aklınız olsa hangı renklerde dızayn ederdınız benim simdiki aklım olsa az esya  beyaz ve pudra tonlarında dizayn etmek isterdım hos yatak odam beyaz ama gerısı çorba ahahah:D

37 Cevaplar

0 oy
(119,578 puan) tarafından
anam bugun hep mobilya postu vardi cok severim ev bakmasini kimsede foto atmadi
(287 puan) tarafından
Hadı ya hiç denk gelmedım canım :)
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Salonum krem rengine simli degisik bir mobilya ama oyle sim sim parlamiyor. Koltuklarim biri aci kahve, biri acik krem, iki berjer ve banch mavi ama nassiii mavii boyle parlament mavimi diyolar ne. Oyle pastel degil. Oturma odam hardal ve yesil. Mutfak gri ve fusya, yatak odamda krem kahve. Hepsini severek kullaniyorum. Birkac yila yenilemeyi dusunuyorum. Kesinlikle salonum sarap kirmizi olacak. Simdikilerde kadife piril pirillar. Kirmizida  efsane olur bence :) 
(287 puan) tarafından
Kırmızı mobılya bıkac  yorumdada okudum nasıl oluyokı hıc denk gelmedım :D
(1,363 puan) tarafından
Koltuklar kirmizi olacak benim ama oyle bordoya kacan kadife, sarap rengi aslinda, tam cart kirmizi degil. Mobilya cirkin olur ya. Bir ara bayrak kirmizi mutfak modasi vardi ya boooogggg gelmisti. Oyle kirmizi olamaz olmamali bence ;)
0 oy
tarafından
Salon antrasit saks mavisi yatak odam antrasit beyaz
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Vanilya rengi bütün mobilyalarim mutfak dolapları mi da o renkte yaptırdım 
(287 puan) tarafından
Butun ev tek bı konsept en sevdıgım :)
(1,506 puan) tarafından
Kesinlikl şöyle ayrı bı renk karışıklık yok ferah huzurlu her şeyle.kombin oluyor
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Yatak oda takımım beyaz ve pudra

Salonum gri beyaz Gold pudra pembesi
(287 puan) tarafından
Yatak odalarımız aynı tonlarda canım eger memnunsan sorun yok :)
0 oy
tarafından
Yatak odam beyaz eşimin seçimiydi ben ceviz istiyordum 

İki odam var biri zümrüt yeşili masa takımı Krem rengi

Diğeri taba rengi köşe koltuk bir tanede küçük TV ünitesi var köşe koltuk odasında 
0 oy
tarafından
Yatak odam mavi halisindan perdesine fonuna kdr mavi ve tonlari salon ve oturma odasi 2sini 1 arada kullaniyorum koltuk takimim bordo ve kirmizi arasi bi ton yemek odamdaki benc ve sandalyelerimde o renk ama koltuk dosemelerimi degistirmeyi dusunuyorum ama esimi ikna edemedim yapmaya üseniyor beyfendi :)
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yatak odam krem rengi gold işleme var üstünde. Vitriinler TV ünitesi konsol orta sehpa falan hepsi yatak odamla takım olarak aldık yatak başlığm krem ve pudra aynı şekil perdemin fonu ve pufum pudra. Kanepe koltuk daha yapılmadı ama koltukları zümrüt yeşili kanepeleri de lacivert düşünüyoruz bakalım
0 oy
(12,861 puan) tarafından

Salonuma hayranım mobilya rengi farklı canım 

Yatak odamı beyaz isterdim yatak başlığı bambudan falan :) 
0 oy
(693 puan) tarafından
Şimdiki aklım olsa kesinlikle eşyalarda siyah kullanmazdim köşe koltugum siyah kırmızı t unitem beyaz ve kahve tonlarında salon mavi koltuk takımı yatak odam krem kahve ve kesinlikle sadece beyaz olsun isterdim ya sanırım mobilyalar hepsi beyaz olsa daha iyiydi ama memnunum renklerinden siyah hariç toz topluyorrr 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Salonum mint yeşili ve açık bi gri.  Oturduğum oda bordo
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Oturma odam antrasit bordo salonum krem yeşil yatak odam kahverengi ve hepsi ahşap çocuk odası beyaz 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Gül kurusu ile gri canım 

Köşem petrol mavisi 

Yatak odam ve yemek odamda kahve beyaz 
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Yatak odam siyah mermer desenli küçük odam gece mavisi le koltuk yastıkları hardar sarı tonlarda oturma odası füme renk borda tekli koltuk :D borda tekliler hariç hepsini severim aslında koyun mor istiyordum ben yalnislikla borda yaptilar

0 oy
tarafından
Krem tonlarında geneli 
0 oy
tarafından
Yeni gelin evi benimki gri :)) koltuk takımı yatak başlığın gri yemek odası TV ünitesi ve dolaplar beyaz oturma odamda gül kurusu l koltuk var sadece başka bişey yok TV bile duvara monteli
0 oy
(850 puan) tarafından
Mobilyalarım işlemeli beyaz ahşap, salon takımı pudra koltuklar bir tane koltuk koyu haki yeşil..

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 535 göst.
11 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hanimkiz (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 293 göst.
3 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,687 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

381,707 soru

11,427,204 cevap

34,987 kullanıcı

...