0 oy
504 göst.
Aile kategorisinde (284 puan) tarafından

Kızlar evınızi mobılyalarınızı hangı renklerde dızayn ettınız yada sımdıkı aklınız olsa hangı renklerde dızayn ederdınız benim simdiki aklım olsa az esya  beyaz ve pudra tonlarında dizayn etmek isterdım hos yatak odam beyaz ama gerısı çorba ahahah:D

37 Cevaplar

0 oy
(7,684 puan) tarafından
Yatak odam krem salonum mavi ahşap yemek odası da mavi ahşap. Salonu yenilicem krem, kırmızı koltuk takımı alcam
(1,541 puan) tarafından
Benimde krem kırmızı solan oturma odasida açık toprak rengi ile gri
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından

Sari siyah gri diye gittim lacivert krem aldım geldim :D

(284 puan) tarafından
Aklımızdakıyle gıdıp hıc aklımızda olmayanla dönmek :D
0 oy
(847 puan) tarafından
Antrasittt + mocha. Tek geçerim. Asalettt.
(1,777 puan) tarafından
Griyle kahve tonu güzel mi, benimki antrasit gri ve lacivert renklerinden pişman oldum gibi
(847 puan) tarafından
Kahve ile krem olabilir gri olmaz . Gri ile lacivert güzel olur. Çok fazla toz gösteriyor. Ama benim için sorun değil süpürge her gün açıyorum zaten.
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Yatak odama ne hayalim vardi bekarken pudra cok severdim bende yatak odam beyaz ama aralara pudra attrdim baslikla beraber salonum fusya gri koltuklarim mobilyam beyaz yine oturma odam l koltuklu yesil yastiklarimda sari ve kiremit:) 
(284 puan) tarafından
Ayy ben hala pudrayı sevıyorum benımde yatak odam mobılyalarım beyaz yatak baslıgım ve fon oerdem pudralı :)
0 oy
tarafından

Yatak odam cok beğenerk aldm 

Krem rengi

Oturma odam da krem rengi 

Ama ev değiştrsm koltuk hali perde otrma grubu vs yenidn almam gerek 

5 yildt kullnyrm yiprandi :ermm:

(284 puan) tarafından
Eviniz genel olarak aynı tonlarda anladıgım kadarıyla huzurla oturun :)
tarafından
Ewt canm hep krem tonlri
Bu defa değişklk yapip renkli seçicm inş
0 oy
tarafından
Benim kahve bordo oyurma odam misafir gri borda yatak odam gold kahve ne ararsan var.d
(284 puan) tarafından
Ahaha aynı benım ev yatak odası beyaz pudra salon gold krem oturma odası kiremit kızımın odası pembe ne ararsan var :D
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Koyu gri, koyu mavi, aklım olsa beyaz, gri tonları yapardım, ünite alcam oda antrasit gri mesela, ev karardı iyice :D masamda siyah mermer desenli 
(284 puan) tarafından
Koyu renklerden hoslanıyosunuz analdıgım kadarıyla bende tam tersı açık renkler :)
0 oy
tarafından
Biri lacivert diğeri gri konsolum masam koyu gri hepsinden memnunum. 
(284 puan) tarafından
Huzurla oturun :)
tarafından
Teşekkürler :)
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Evimin eşyaları beyaz ve Gold detaylı canım renk konusunda pişmanlığım koltuklarım keşke koyu renk alsaydim çocuk olunca zor oluyor bakımı temizliği onun dışında seviyorum beyaz rengi mobilya da
(1,777 puan) tarafından
Benim yoruma bak smsms
(2,537 puan) tarafından
Kız uykun gelmiyor mu sürekli karanlık evde sgdjdmd
(284 puan) tarafından
Acık renk ıyıdır canım ya ınsanın ıcı acılır temızlık yonunden her ne kadat kotude olsa tabı :D
(2,537 puan) tarafından
Yani canım temizliği zor ama ferahlığı çok iyidir
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Füme koltuklar siyah mobilya perdeler ve halı da krem rengi seçtim boğmasin diye begeniyorum ben ya:))
(284 puan) tarafından
Oyyy zaten depresıf bı ruh halım var esylarımda sıyah felan olsa kafayı yerım heralde ya :D huzurla oturun :)
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Koltuk takımım bordo mavi yatak odam beyaz ama şimdiki aklım olsa asla mavi almazdım 
(284 puan) tarafından
Bordo mavı dıyımce anlamsızca aklıma trabzon spor geldı :D
(3,504 puan) tarafından
Yok kız direk o gelsin çünkü o niyetle aldık :D
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Evleneli 2 sene olucak ama kendime ait pek bir eşyam yoktu çok şükür kendi evimize geçtik evi düzüyorum  misafir oda takımım gri ve gül kurusu  chester model oturma odama L koltuk  lacivert 
(284 puan) tarafından
Oyyy canım gonlunden ne gecıyosa rabım hayırlı bısekılde nasıp eylesın :)
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah razı  olsun cnm
0 oy
(1,541 puan) tarafından

8 aylık evliyim sade ve az eşya aldim halıları her yeri kapatmadım 1 tane aldim hersey istediğim gibi allaha şükürler olsun yatak odan beyaz gardolap toprak rengi başlık 

Solan kırmızı krem 
Oturma odası toprak rengi gri 

(284 puan) tarafından
Ferah bı eve sahıpsınız sanırsam ohh huzurla oturun :)
(1,541 puan) tarafından
Aynen öyle onemli olan evim huzurlu
0 oy
(913 puan) tarafından
Saol krem kırmızı yatak odam krem valla açık renkler içimi açıyor bu tonlari seviyorum
(284 puan) tarafından
Ayy bende bende ama evımı gel gor kıremıt pembe mavı :D
(913 puan) tarafından
:D haha kısmet iste bazen bi çılgınlık yapabiliyor insan
0 oy
tarafından
Krem yesil toprak tonları memnunum sevoyorm
(284 puan) tarafından
Krem tonlarını bende sevıyorum :)
0 oy
tarafından
Grii ve genelde acik renk beyaz ağırlıklı. 
(284 puan) tarafından
Hayal edebılıyorum cıdden :D  huzurla oturun:)
0 oy
tarafından

butun mobilyaları ahsap rengı krem detaylar var cekmece gardırop kapagı nın yarısı konsolu ıkı kapagı gibi gibi sade ve hos duruyor modelı de düz ben cok sevıyorum esyalarımı beyaz esyalarımda hep gri sıyah uyumlu ama sadece ocagımı sevmıyorum cok leke tutuyor ve ocak dugmelerı soyuldu ondan memnun degılım sadece onu beyaz alırmıstım evlenırken sımdı kı aklım olsa :D

(284 puan) tarafından
Butun mobılyalar beyaz beyaz esylarda beyaz olcaktı sımdıkı aklım olsa ama gel gorkı hepsı tam tersı ahaha :D
0 oy
tarafından
Yatak odam başlığım gri mobilyalarım krem 

Salonum gri su yeşili koltuklarım krem mobilya

Oturma odam lacivert vizyon koltuk ahşap gibi ünitem ve sehpalarım renkleri seviyorumda model olarak tam istediğim değil
(284 puan) tarafından
Her renkten ev dıyebılırmıyız :D huzurla oturun
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Benim misafir odam beyaz ve gül kurusu. Oturma odam lacivert ve vizon rengi. Ama şimdiki aklım olsa kesinlikle bej koltuk alırdım. Evimi qcik renk yapardım. Ikea da çok güzel koltuklar var . Onlardan alırdım. Ahşap ve bej uyumu güzel oluyor. Bohem ev dizaynını seviyorum
(284 puan) tarafından
Hep derım ya bana sımdıkı aklım ve gecmış zamanım lazım dıye tek degılmısım demek :D
0 oy
(11,217 puan) tarafından
evimdeki cogu sey lacivert ve tonlari diyebilirim : D her gelen en sevdigin renk bu heralde dio :) evt en sevdigim renk
(284 puan) tarafından
Temızlıgıde kolaysa degmeyın keyfınıze :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 534 göst.
11 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hanimkiz (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 288 göst.
3 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,666 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı

...