0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Gece 10 buçulda uyuyan çocuk sabahın 5inde kalkıyor ... Hiç de kesintisiz uyumaz bu gece uyudu oda sonuç 5de kalkdı ... Ne yapacağımı bilmiyorum 2 yaşında hayla düzelmiyor ... Sallıyorum da ondanmı bilmiyorum ,sallamayı nasıl keseyim onu da bilmiyorum (((( çok yoruldum bu durumdan artık 

7 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Emiyormu canım 
(91 puan) tarafından
Hayır 3 ay önce kesdim sütten
-Reklam-
0 oy
(12 puan) tarafından
Canım ,benim oğlum da öyleydi 9 en gec 10 dedin mi uyurdu sabah da eziyet gibi 5-6 da uyanirdi. Deli oluyordum sabahın nurunda uyanınca.  Gündüz uyuttugum zaman da gece uykusunu almadığı için 4-5 saat yatardı. Bu durum dogmasindan 2 buçuk yaşına kadar sürdü. Şu an 3 yaşında çok şükür ki erken uyanmiyor. Senin ki büyüdükçe düzelecek demekki. Allah yardımcın olsun.
(91 puan) tarafından
Canım hiç kesintisiz uyumaz hiç artık canım çıkıyor sallamakdan bugünde daha erken kalkdı
(12 puan) tarafından
Seni anlıyorum canım ben çok çok yaşadım o durumu ya bir bebek uyandı mi annesi emzirdi mi uyumaz mi gece kac kez kalkarsa sallıyordm öyle uyuyordu. İnanır misin 3 yaşında daha yeni yeni çok az sallıyorum . Allah yardımcın olsun inşallah canım
0 oy
(137 puan) tarafından
Gündüz uyuyor mu
(91 puan) tarafından
Evet canım
(137 puan) tarafından
Uyku süresi uzunsa kısaltın
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Benimde öyle valla akşam 8.30 9 arasi uyuyor sabah 5.30 6 da uyanıyor bir düzen kurdu kendi kendine memnunum ama ben şikayetçi degilim en azından büyüme hormonunun salgilandigi saatlerde uyumuş oluyor 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
2  ay sonra 2 yas olacak inşallah

Bak aksam 9 da uyuttum bir süre sonra uyanmaya baslası mama verdim.

Yğne uyandı tam 3 te uyandı daha da yatmadı.

:(
0 oy
(7 puan) tarafından
11 Ağustos'ta iki yasina girecek kizim hem gec yatiyor, hem gece *** *** uyaniyor hemde sabahin köründe kalkiyor. Ben de maalaef salliyorum ve hala emiyor. Emzirmeyi birakinca duzelir diye umut ediyorum ama dogdugundan beri uykusu hep sorunlu oldu. Boyle buyuyene kadar devam edecek gibi bir his var icimde :( 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Gündüz uykusu kaç saat sürüyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 166 göst.
0 oy
10 cevap 592 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...