0 oy
304 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (624 puan) tarafından
Deliricem vallaha az kaldı südyen takıyorum ya yarım saat bı saat çekmiyor bı iş yapıyorum ya direk iki gogusum 3 bı göğüs oluşturuyor önde nefret ettim vallaha sütyen üstüne toparlayıcı da takıyorum göğüslerim 85 beden bide ne yapmam lazım deliricem az kaldı ya

9 Cevaplar

0 oy
(752 puan) tarafından
O nasıl oluyo kız öyle  . Bende dar sütyen giydigimde firtlayacak gibi oluyor uarisi alttan yarışı üstten çıkıyor sütyenin de bedeni küçükse sütyenin normal
(624 puan) tarafından
Bacım iki memenin ortasına kayıyor göğüslerim nefret ettim iyice
(752 puan) tarafından
☺️❤️Ha o bende de oldu geçen sütyeni büyük takmışım   sonra değiştirdim bedeni büyük o zaman . Ben bı ortalamasini bulamadım  sutyenlerin hamile olmadan önceki sutyenlerin şimdi dar oluyor hamilelik için bir tane sütyen aldım oda bol oluyor bol giyince senin bu dediğin oluyor darı giyince firtliyor geçen annemgile gittim yarım atlet kullanıyor annem onun ordan 7 8 tane aldım rengarek evin icinde giyiyim onla rahat ettim kız ne tasma ne firtlama derdin yok sadece göğüsün ucu belli oluyor bundada neyse gayri ona razı oldum eaarpi uzun yapıyom zaten genelde onun kapalı belli olmuyor sütyeni değiştir bacim :D
(752 puan) tarafından
Destekli alma bu yarım atlet tarzı al destekli alttan veriyor desteği meme nereye firtlayacagini şaşırıyor bolda da  meme kayboluyor içerde tek çözüm yarım atlet
(624 puan) tarafından
Ya yarım atletlerden sarkma olmaz mı
(752 puan) tarafından
Dur sana resim atayim  ben rahatım valla taş gibi duruyor sıkıca içindedir sünger var benim yuvarlakca duruyor sarkmiyor
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
O nasıl oluyo kız? 
(913 puan) tarafından
O zaman bel kemeri sana bol geliyor ola bilirmi? Ondan sabitlemiyordur
(624 puan) tarafından
Onu nasıl ayarlıcam ki
(913 puan) tarafından
Beldeki bağ var ya onlar sana bol geliyorsa kolunun azcık kısalt ya da beline göre al.
(624 puan) tarafından
Ordan daraltirsam eğer düzelir mi dersin
(913 puan) tarafından
Evet ondandir diye düşünüyorum.cunku bende de bol oldu mu rahat oturmuyo sutyen ustumde
0 oy
tarafından
Ben memeler dışarıda geziyorum fıldır fıldır :D sporcu sütyeni kullan. Ben onlardan aldım 1 beden büyük yarım atlet gibi. Miss valla çok rahat üstüne bazen birşey giymiyorum da iyi oluyor. 
(624 puan) tarafından
Şuan 85 takıyorum ama gene ayrı yapamıyorlar ortada birleşiyolar deliricem vallaha
tarafından
Kücük mü kullanıyorsun çamaşırı genelde öyle toplar cünkü ortaya
(624 puan) tarafından
Yok ya tam beden de taksam küçük büyük de taksam sürekli önde topluyor
tarafından
Git kestir bari :))
(624 puan) tarafından
En son olcak o :D
0 oy
(11,217 puan) tarafından
sporcu tipi sutyen tak. onlarda onden firlama olmuo :)
(624 puan) tarafından
Takıyorum gene oluyor
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bak ben bundan kullanıyorum acayip güzel bişey ordan burdan da fırlama olmuyo şiddetle tavsiye ediyorum 

image

(624 puan) tarafından
Aaa dur bakayım hemen beden aynı beden mı alıyoruz
(2,698 puan) tarafından
Ben 85 c aldım canım sırtım geniş değil benim onu iyi araştır ama bedeni kalmamış ki alan çok var ondan
(624 puan) tarafından
Bı tane buldum buna benzer 6 kusur yazıyor bu o mu
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Demeki ki 85 değil 90-95 beden küçük sütyen takınca öyle oluyo
(624 puan) tarafından
Denedim gene aynı oluyor
0 oy
(12,858 puan) tarafından
Amannn da gitsin kız boşver :)
(624 puan) tarafından
Sinirimi çok bozuyor yaaaa :((
0 oy
(752 puan) tarafından

image

Benimki bu ben bunla rahat ettim valla  diğer renkliler in içinde sünger uok onlarda sarkar gibi oluyo ama onu evin içinde giyiyim bı yere gidecekken genelde bunu kullaniyom

(624 puan) tarafından
Bacı bendede var buna benzer içinde göğüs pedi gibi sünger var ama çok aşağıda duruyor sanki takınca

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 487 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 334 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Pnar.96_ (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
+1 oy
2 cevap 88 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Civcivler (30 puan) tarafından soruldu