0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
18 aylık oldu 3 kez hastalandı 2 si köyde üşüttü aynı anda diş çıkardı diğeri de grip bulaştı  ama hep üst üste geldi 6 aydır hastalanıyor ben günde 2 tane sigara içiyorum ama en az 3 4 saat sonra emziriyorum benim yüzümden mi hastalanıyo ***** sigarayı bırakamadım 2 taneye düşürdüm hamileyken ağzıma sürmedim yaşından sonra başladım günde iki kez içiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
İnan bana sigara emzirme döneminde daha zararlı canım bırak bence başarırsın 1 tane de 1 paket de içsen bebeğine çok zararlı
(176 puan) tarafından
Uf ya Allah beni kahretsin nasıl zoruma gidiyor o hastayken
(12,854 puan) tarafından
Öyle deme sana bı şey olsa bırakırsın bence canım güven kendine
-Reklam-
0 oy
(9,575 puan) tarafından

Ne hastalığı oluyor ki 

Bende içiyorum günde 4 5 tane sürekli hastalanıyor su ayda bir kez doktora sordum alakası yok dedi 

Ama emziriyorsan sıkıntı olabilir ben emzirmedim 
(176 puan) tarafından
Grip oluyo sürekli ama ciğerlerde sorun yok diyorlar enfeksiyon da yok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Günde 2 tane sigara içen biri tiryaki değildir sadece kafasında bitirmiyordur emin ol çok kolay bırakırsın 9 sene içtinim günde 2 paket nerdeyse ve 1 günde bıraktım benim kadar tiryaki değilsindir bence elbette hastalıgına etkisi vardır pasif içiciler daha fazla zarar görüyor 
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Bende sigara kullanıyorum ama kızım hiç hasta olmadı 18 aylık. Ama her bebeğin bünyesi farklı
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Hastalığını bilmem ama canım sigara içince duş alsan anca kokusu gidiyor üstten bende içerken anlamiyodum ama hamileyim bıraktım şimdi kokusu çok geliyor açık haavada bile leş kokuyor bebeğe o kokuyu solutmasaan çok daha iyi olur 2 ne ki bıraksan çok kolay bırakırsın ben günde 1 buçuk paket iciyodum
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Canım kendini suçlama çocuklar ufacık bir nemden hasta oluyorlar bende günde fazlasıyla içiyorum emziriyorum tabiki bu kötü bişey ama sen tiryaki değilsin bence bırakabilirsin hamileyken bile doktorlar günde 2 3 taneye izin veriyorlar 
0 oy
tarafından
Ben sigara icmiyorum ama sık grip oluyodu
0 oy
(119,251 puan) tarafından
olabilir ben kullanmiyom ama bebek etkilenir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 459 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,880 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,780 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,321 soru

11,354,227 cevap

34,827 kullanıcı

...