0 oy
647 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda kızlar 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kullanamaz canimm
tarafından
Hadi ya biz şimdi temsilcisine yazdık kullanılır bebeğe de süt yapar dedi
tarafından
Onlar satmak için elinden geleni yapar bebeğin için en sağlıklısı senin sağlıklı bir şekilde kilo vermen yemenden içmeden kesilmemen yemek yemeden nasıl sütün olucak ?
tarafından
Peki başka bir yöntem söyler misin inan depresyona girdim kilo yüzünden dışarı çıkmak istemiyorum
tarafından
Sağlıklı beslenmek..

Bende emziriyorum ve gittikçe zayifliyorum
(13,821 puan) tarafından
Boyle seyler emzirirken kullanilmamli diye dusunyrm bende homm da zayiflayanlari biliyorum ama emzirme doneminij btmesini beklicem
-Reklam-
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Emziren kullanır kullanmaz bilmiyorum ama aşırı sağlıksız bir kilo verme şekli canım Ömur boyu onu kullanman gerekiyor yoksa bıraktığın an 2 katı geri aliyorsun.
tarafından
Yaa öyle mi :(
tarafından
Kesinlikle katılıyorum
(1,964 puan) tarafından
Spor yapmadan verilen her kilo genelde geri alınır dikkatli beslen ve bol bol yürü.  Vücuduna giren madde miktarını çok kısarsan bağırsak kendini korumaya alır seni kabız yapar besin depolar buda vermek yerine tam dersi almana sebep olur. O yüzden az ama herşeyden yemeye çalış.
0 oy
(177 puan) tarafından
Ablam kullanmıştı emziren bayanlar da var demişti vücut kilo verirken bir yandan da süt üretmesi lazım bebeğin ne kadarlık bilmiyorum ek gıdaya geçtiyse normal diyet yapmanı öneririm ek olarak da spor yaparsin o ürünler hızlı kg verdiriyor dikkat etmek lazim
0 oy
(183 puan) tarafından
Yediğin içtiğin her şey sütünle bebeğe gidiyor sonuçta. İçmemek daha mantıklı diye düşünüyorum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 61 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mm0207 (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
0 oy
3 cevap 103 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,315 cevap

34,836 kullanıcı

...