0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (2,379 puan) tarafından
Odun bir eş kizlar.bigin nişana gittik nasıl olmuşum die sordum nisandan gelince az önce güzeldi diyor olmuş mu üstün diyorum evet diyor ,bende kendi kendine iltifat etsin istiyorum ne deyim ben öyle deyip durmayı sevmem diyor ,bugün guzeo geçti degilmi diyorum evt diyor sonra kasları catip ilk defa düğün görmüyorum niye sorun çıkartıyordu gittiğin yerden sorunsuz dön kafam kaldirmiyor diyor ban a bu sorun mu sizce iltifat duymak bı susleniyim bakım yapıyım işyerindeki arkadaşlarım bile bana yorum yapar erkek kız farketmeksizin .. çok kızıyorum bu huyuna giderken zaten stres topu bagris cagris neden gömleğimi hazirlanadin bilmem ne soğutuyor kendinden böyle tavsiyeleriniz taktiklerini Z varmı  annem de msj atıyor senin eşin oadar odunu varmı seni kucaklamamis diye moralimi bozdu ne fena ya eşim de öyle şeylere dikkat etmez aklına gelmez tmm resimde iki eli aşağıda olmams ama 

11 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Kimi belli edemez yetişme tarzı 

Anne arayı bozarak ne elde etmeye çalışıyor?
(2,379 puan) tarafından
Wlla annem hep böyle deli ediyor beni susmuyor zaten iltifat etmedi die üzüldüm güzel olmuş aşkım dedi ama odun fln demesi genç kız gibi benm yerime atarlanmasi çok sinir bozucu  tahrik ediyorsun diyorum yok yani anlamıyor bende iyice taktım esimin burbundan getirdim normali bu ya kucaklamak lazım ya dedm
-Reklam-
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Evde nasılsın kuzum nasıl giyinirsin mesela yanlış anlama hani hep göz önünde ol davetkar ol o zaman gözü açılır kesin
(2,379 puan) tarafından
Evde esortman tayt tarzı seksi olursam zaten hemen yanasir ilişki olur ama ben öyle olsun istemiyorum .. dışarda davetkar giyinme çok kızar pwntolon gomlek giydim şık sade oldum bence güzeldi yine çok mu zor demesi
(2,512 puan) tarafından
Kuzum valla ben 7 yıldır evde hasta bile olsam hep açık giyinirim nerdeyse ciplak gezerim yani hep dibimde adam ilgisi hep üstümde ondan mıdır bilmem ama ne giysem az suslensem hemen der güzel olmuş şöyle yapmışsın falan ama ben ondan dedim tabi sadece o zamanlar yanasiyor gönlünü ufak bir iltifat ile hoş etmiyor ise haklisin tabi canım
(966 puan) tarafından
Melodi senfoni  canm cocuklarin var mi mesela onlarinda yaninda acik mi giyinitosun . Ben bi acik giydim kizim degisik degisik bakip anne bu ne bu ne diye hep sordu bacaklarima felan bakti utandim o an uyuyunca giyiyorum genelde . Nasil yapiyosun meslea bana da taktik verir misin .
(2,379 puan) tarafından
Evet gönlümü hoc ufak bir litifat ile hoşnut etmiyor çok çok nadir keyifli olicak aklında takıntı olmucak o şekilde . Cnm açık giyinmekte herzmn olmuyor ben hep der tsytlar badiler giyerdim hasta oldum
0 oy
(784 puan) tarafından
Canım benim eşimde öyle pat diye demez ben sorunca şey yapıyor 

Ailesi öküz gibi adama da çok görmüyorum odun gibi olması çok nrormal oda ben çok şey kattım ona 
(2,379 puan) tarafından
Nasıl kattın mesela cnm ? Benm eşimi de ben degstrdim ama anı sinirlenmesini gereksiz yere herşeye söylenmesi negatif düşüncesinden bıktım .. oo ailesi öyle gerçekten öküz tesekkr etmeyi bilmez adama güzel oldu demez inwtlarina
(91 puan) tarafından
Yetiştirilme tarzları gereği ya benimkmn ailesi bı soğuk bı sogukk kendi arlrnda sohbet bile etmyrlr eşimi degstrsem ne kdr degiscek ki bu aileden cikms
(784 puan) tarafından
Valla canım evlendikten sonra hareketlerimle bak bu şekil böyle olmaz diyerek
Beni utandiriyorsun sen benim esimsin bu şekil olmamız gerekiyor demekle hep
Zaten ev içinde davranışlar çok önemli zaten arada sevgi varsa o sana bakıp kendine çeki düzen verir o bilinçte bir insansa tabi
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Dvhfvbbbbnbb
0 oy
tarafından
Niye kucaklicakmis seni ? 
(2,379 puan) tarafından
Resim koymuştum annem ona yorum yapmış esimin iki eli önde kucaklamadi annemde yorum yapınca iyice taktım kocam a iyice cen cen
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla dışarıda ki is yerindeki erkeklerin iltifati seni kandırmasın onlar eslerine yapiyormu acaba ayni iltifati disaridaki herzaman daha cazip gelir elde edinceye kadar onlarla kocani kıyaslama. Valla bariz bi kötü huyu yoksa bu tarz saçma seylerden soğuma bence belli edemiyordur belki zamanla açılır. 
(2,379 puan) tarafından
Wlla bı çocuk var hasta olsam abla abla diye sorar durur beni benle sohbet etmek için nöbet tuttuğu yere gelir ya benden küçükler veya büyük abilerim gercekten bindegisiklik olsa iltifat ediyorlar tmm hoşuma gidiyor ama ben Allhtn korkarım çocuklarım önde olur benm için ama bukwdar da odun olunmaz diyorum bide annemde kışkırtıyor beni ..neguzel yazmışsın cnm wlla başka bı huyu yok evinde eteğinde derler ya sadece biraz agresif hep negatif düşünüyor ,belli edemiyor konuşmuyor sinir ediyor beni
(913 puan) tarafından
Konuşamamasi sıkıntı canım zaten bütün problemler iletişimsizlikten gelir benim esiminde çok gergin sinirli oldugu anlar var stresli bi durum yaşarken filan o sirada susarım baska zaman konusurum bide bi haber vereceğin zaman iyi yada kötü bi konusma yapacagin zaman mutlaka yemek yedikten sonra yap o zaman daha sakin ve mantıklı oluyorlar tepkilerini daha güzel veriyorlar. küçük büyük farketmez valla erkek milleti çokta yüz verme kötü niyetleri olsun olmasın en iyisi mesafeli olmak. Sen bı gülümsersin onlardan hoşlanıyosun filan zannederler.. açık açık konuş anlat duygularını daha çok belli etmeni istiyorum filan diye inşallah istediğin gibi olur ama bak ne güzel başka kötü huyu yokmuş soğuma o yüzden ne zorluk çekenler var okuyoruz burda
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Kizlarrrrrr.....
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Birazda annem tahrik ediyor 
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Annem de sindi diyor ki kocan Sana doğru donseydi sanki ordaki kızla nisanlanio kızda ona dönmüş dio  alyosu o alsaydı kucağına dio 
0 oy
(795 puan) tarafından
Küçücük şeyleri bu kadar abartmayın annende maşallah amacı ne acaba
(2,379 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Annem şimdi ne msj atmis ,kocan sana doğru donseydi bebeği o alsaydı kocan da seni kucaklasaydi dems kız kocana doğru dönmüş sanki ikisi nisanlanio dio anne sus beni tahrik etmekten ne anlion masus mu ypiosun dedim senin bu laflsrinla kocama satasacam mutlumusun dedim ...
düşman gibi açık ariyo ben böyle dusunebilirim ama annem niye böyle  dusunuyo bide belki ben aa bak beni kucaklamadi dcem kestirip Arıcan bukadar takmicm
0 oy
(8,361 puan) tarafından
Şeytan etrafında dolanıyor birazdan gerim gerim gerinecek eşlerin arasını bozdum diye.Sen ona cok yakısıklı oldun dedin mi gönlünü yaptınmı belkı adam sevmıyo boyle seyleri yada gosteremıyo eşinin açığını asla verme kimselere annen dahi olsa.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 343 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 457 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 446 göst.
28 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 218 göst.