0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (1,558 puan) tarafından
5 ayligiz uyurken bas bas bagiriyor ayaklarini tepiyor cok uykusu var ama uyumak istemiyor zorla daliyo uykuya hergün ayni sorun neden böyle oluyor sizce

16 Cevaplar

0 oy
(6,998 puan) tarafından
Senin ki yine küçükmüş ya benimkine ne demeli iki yaşında aynı dediğin gibi. 
(1,558 puan) tarafından
Yas ay farketmiyor demekki :(
(6,998 puan) tarafından
Yok canım yok farketmiyor maalesef.
-Reklam-
0 oy
tarafından
İmkanın varsa eğitim al. Hayatın bambaşka olur. İnanmıyordum ama inan kendine geliyor insan. 
tarafından
Daha önce almadığıma öyle pişmanım ki.
tarafından
Nerden alıyorsun canım bebeklerimiz aynı ayda diye biliyorum seninle valla bende düşünüyorum çok zorlanıyorum artık
tarafından
4 gün sonra 8 aylık olcaz canım. Ben denizlide yaşiyorum. Yüzyüze görüşme önemli olduğu için ve doktorumuzun da tavsiye ettiği bir eğitmenden aliyorum. Hüsna doğan.
Ben çok memnunum. Dakika başı yazarim asla hiçbir sorum cevapsız kalmadı. İlk görüşmeyi evde yaptık bize geldi. Bu önemliydi benim için.
Şuan rüya öğünü yaptırdım. Normalde direk uyurdu ama altını değiştirdim. Topaç gibi dönüyor uyucak. Bende yanında sandalyede oturuyorum. Önceden olsa of of of..
İmkanın varsa al kimden alırsan al ama al.
tarafından
Ah ne kadar güzel ya, bende alacağım inşallah.
tarafından
Ben şimdiye kadar neden almadim diye çok pişmanım.
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Bizimde aynı 5 ayligiz geçer atak falandır 
(7,926 puan) tarafından
Bugün gebelik testi paylaşan senmiydin kız
(2,512 puan) tarafından
Evet kuzum test bozuk çıktı tarihi bu Aydi sonra 2 test daha yaptim negatif çıktı şükür
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Kizim 2 buçuk  yaşında aynı şekilde uyuyor hatta uykudan uyanıp ağlayıp bağırıp geri yatıyor gün içinde evde yaşanan şeylerden de kaynaklı sanırım 
0 oy
(376 puan) tarafından
benimki 14 aylik ayni sorun var 1 saat uğarşiyorum anca uyuyot 
0 oy
(7,926 puan) tarafından
9 aylikk aynı malesef, şuan uyutmaya çalışıyorum benimki ayakta sallanmayi kabul etmiyor ortalığı yikiyo ayağa alınca kucakda pis pislyerek uyutuyorum şimdi bi beni emiyo geri emziğini aliyo bu döngüyü 5 kere tekrarladıktan sonra uyudu gibi şuan :Dd
0 oy
(71 puan) tarafından
14 ayligiz hala oyle :))
0 oy
(872 puan) tarafından
Canım atak olabilir dişleri olabilir uyku gerilme olabilir. Sebebi çok. Ben de öyle yaşadım sanki deliriyorum 5 6 aylarında 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
11 aylık aynı benimki zorla ellerinden tutup ayağımda sallıyorum uyuyor ek gıdaya geçsin rezene falab içer ıhlamur biraz sakinler 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Uykuya gec kaldiniz icin olabilir cok uykusu gelinvede aglar uykuya dalamaz

Yeni uykusu  gelince hemen yatrrsan ağlamaz 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Biri 18 digeri 2 aylik yatacaklari zaman çıldırıyorlar resmen deli oluyorum ayni yani
0 oy
tarafından
Gazı olabilir atak haftası olabilir kuşum
0 oy
tarafından
Kundak yap yarım kollarını sar oku nazar duası telinden ninni aç pış pış la totısuna canım dene inan faydası oluyor nazar duası mutlaka oku 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Şuan 13 aylık 2 ay öncesine kadar benmkide öyleydi berbat bi durum artk sinirden basım ağrıyo basım dönüyordu yaa sonra bi şekilde geçti şu an kendiliginden uyuyo yatağına koyuyorum uyuyuveiryo
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Gazı vardır yaa
0 oy
tarafından
O aylarda benimkide oyleydi çok uykusuz kalınca huzursuz oluyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 318 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 230 göst.
22 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerimmbenim (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 190 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...