0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sizin de ektiniz bir şey aldığında sizin eşinize gösterir mı mesela dün kaynimin işi uzamış eltimi eşimin çalıştığı yere bırakmış oda kendine ayakkabı almış sizin eltileriniz de gösterir mı yada siz kayninjza gösterir misiniz sizce neden eltim eşime gösterdi 

10 Cevaplar

0 oy
(3,187 puan) tarafından

Ne var canım ayakkabı sonuçta iç giyim değil ya.. muhabbete bağlı mesela ben küçük kaynıma göstere bilirim.samimiyetim var.. ama büyük kaynimla pek muhattap olmam.. genel giyim olduğu için bence sorun yok..

Sonuçta muhabbet edecekler yabancı gibi sağa sola bakınamazlar.. ee ne konuşacaklar mecbur oradan buradan saçma sapan şeylerden yani..
(3,187 puan) tarafından
Yani temas hoş değil.. ama ayakkabı mevzusu sorun değil bence..
Benim eşimde bana göre daha rahat mesela soru etmez  ama temasta etmez başkasına.. ama muhabbet eder.. rahatsız oluyorsanız doğru bulmuyorsaniz mesafe koyun.. bu sizin bileceginiz birşey sonucta onlar öyle diye kabuk etmek zorunda değilsiniz..
tarafından
Benim eşim temas etme o an boşluğuna gelmiş olabilir ama onlarda sorun olmuyor bu tarz şeyler
(3,187 puan) tarafından
Anladım yani ayakkabı olayı bı sorun değil.. senin bu  tarz konuda biraz daha rahat bakmak lazım.. ama temas vs konusunda gerek yok oradada sen haklısın :)
tarafından
Anladım Canım teşekkür ederim cevabın için
(3,187 puan) tarafından
Rica ederim kolay gelsin ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eltim yok . Ama ben de olsam gosterebilirdim ayakkabiyi muhabbet olsun diye
tarafından
Ben mi abartıyorum yani
0 oy
tarafından
Eltim yok ") kaynım var ama öyle aldığım şeyi gösterecek kadar samimi değiliz ki ben çocuğu hiç görmüyorum bile ")
tarafından
Kaynımın işi olduğu için yanına getirdi ve o an aldığı ayakkabıyı göstermiş işte ben mı abartıyorum acaba
tarafından
Aman boşver ya göstersin belki esin sormuştur hani nerden böyle diye oda alışveriş yaptım bak bunu aldım falan deyip göstermiştir ya da senin kulağına geleceğini bildiği için özellikle demistir göstermiştir hava atmak amaclı
tarafından
Yok benim eşim sormaz kendisi almış ve göstermiş nasıl güzel mi diye
tarafından
Aman olur öyle şeyler göstersin ondan bir şey olmaz takma kafana boş yere öyle küçük şeyleri canına yazık
tarafından
Anladım canım tamam
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Denk gelmiştir o da göstermiştir bunda bi art niyet göremiyorum aradaki samimiyete bağlı bence
tarafından
yeniden gösterildi
9 yıldır aynı evdelerdi tabi eltim eve gelim geldiğinde eşim 11 yaşındaydı
tarafından
eşin eltinin elinde büyümüş kuzum çocuğu gibi görüyor demekki
tarafından
Yani çıkarı olunca çocuğu olarak görüyor tabi
0 oy
tarafından
Kıyafet olsa olmaz ama ayakkabı da bişi yok bence he ben gösterir miyim göstermem yani bilemedim eltinle aran iyi mi 
tarafından
Iyi mi bilmiyorum aslında değil çıkarı için benimle konuşuyor diyim
tarafından
Valla ben anlam veremedim gösterip ne demiş
tarafından
Yengesinin bugün aldım güzel mi diye
tarafından
Sohbet amaçlı söylemiştir yani başka Bi sebebi olamaz
0 oy
(816 puan) tarafından
Bence art niyet yok napiyin yenge nasilsin feln diye konusma olmustur oda napayim ayakkabi aldim dur gostereyim.begenecenmi gibisinden gostermistr. Bn kndi adima konisayim aldigim birseyi baska begenirse hosuma goder ve gostermek sormk isterim laf acildiysada gosteririm sonucda ic camasiri degil bn kuzenime bile sormusumdir abi bunu aldimda nasil sence diye. Kayinimada sorarim hatta ondada bndede tirnak batmasi vardir bunu aldim sence iyi olurmu diger ayakkabilarla yuruyemiyom feln derim yani samimiyet varsa saf saf etrafa bakacak degillerya ne yaptin nasilsin gibi sorular sorulur muhabbet etmek icin 
tarafından
Tabi sorulur sorulmaz demiyorum da yani eşimi eve bırakmaya getirirken tutup göstermiş nasıl güzel mi diye
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Esim zevklidir diye düğüne bile gideceklerse eğer eşimi görmüşlerse görümcelerim de sorar eltim de yani ben geldiğimde en küçük eltim 7 yıllık gelindi aynı evde oturmuşlardı yani samimiyet var birde eğer siz samimi olmayan bir aileden geldiyseniz garip gelir normaldir 
tarafından
Biz gayet samimi bir aileden geldim ama ben kendim Siirtliyim öyle diyim
0 oy
tarafından

Ic çamaşırı haric gösterebilir tabi :D bende gosteririm abilerime ne var ki bunda

tarafından
Anladım canım ☺
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Aradaki muhabbete bagli aralari iyiyse gosterir benm kaynimla muhabbetim merhaba merhaba olduğu için gostermem
tarafından
Anladım canım eltim gelin geldiğinde eşim 11 yaşındaydı şimdi 22 yaşında eşim eltim 30 yaşında
(2,931 puan) tarafından
Abla kardes samimiyeti olabilir yani benm esim eltimle konusmaz bile sureklide ayni ortamdayiz bende mesafeliyim herkesin aile yapısı farkli
0 oy
(126 puan) tarafından
Canim seninki bisi yapmamis ben gecen eltime gittim eslermzn huylarndan bahsediyoduk eltim esimin hala kizi oluyo dedi bilseydim evlenmeden ikisinin huyunu senin kocanla evlenirdim ustume kaynar su akti kalkip yolasm geldi sacini basini kime niyet kime kismet dedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 210 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 524 göst.
17 Eylül 2020 Aile kategorisinde Lishit (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,129 göst.