0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından

Kızlar karşı komşum vardı. Çok severdim kendisini. Ama olaylar oldu eşiyle kötü bir şekilde boşandılar. Eltisi ile kavgaliydi komşum küstü. Baya baya kötü olaylar yaşadilar kavgalar falan Hep anlatirdi bana. Üzülürdüm kızardım eltisinin yaptıklarına. ben de eltisini hiç tanımam. Neyse komşum boşaninca eltisi şimdi sürekli onun evine geliyor kaynanası falan orda diye. Muhtemelen de bu eve taşınacak. Şimdi de benle arkadaş olmak istiyor muhtemelen. Instagramdan falan eklemiş. Ama ben de geri takip etsem mı bilemedim. Arkadaşıma haksızlık etmiş olur muyum :( ya da alınır mı arkadaşım bilemedim

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim prensiplerim geregi dostumun dusmani dusmanimdir modundayim hep dostum onun yüzünden sıkıntılar cektiyse hele muhattap olmam bile 
(1,685 puan) tarafından
Zaten üzülüyorum kızı gönderdiler evinde keyif yapıyorlar. Ama eltyi de hiç tanımam etmem bilemedim uzak kalıcam cnm muhtemelen
(119,722 puan) tarafından
helaalll ++++
(1,831 puan) tarafından
Katılıyorum ++++
tarafından
Mersi kuzular ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Eğer samimi değilsen sadece komsunduysa etmezsin ama kötü bildiğin biriyle de arkadaşlık kurma ucu sana da dokunur
(1,685 puan) tarafından
İşte evet arkadaşımın anlattigi kadarıyla kötü. 5 aylık komsumduama severdim kendisini gitti diye çok üzüldüm şimdi alınıp üzülür mü bilemedim kendimi onun yerine koyunca kötü hissettim
(1,856 puan) tarafından
Kız beş aylık bırak unut gitsin bende ne sandım
(1,685 puan) tarafından
Ama olsun yine de severdim dertlesirdi bnmle ihanet etmiş gibi hissettim
0 oy
(3,710 puan) tarafından
Bence arkadaşına haksızlık etmiş olursun 
(1,685 puan) tarafından
Dimi cnm ben de öyle düşündüm eltiyi de tanımam ama arkadaşımı da üzmek istemem
(3,710 puan) tarafından
Yani kim haklı kim haksız bilemem ama sonuçta bi arkadaşlık gecmisiniz var ayıp olur
(1,685 puan) tarafından
Evet cnm ben de öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
O arkadaşınla hala gorusuyormusun 
(1,685 puan) tarafından
Görüşmüyorum çünkü annesinin evine geri döndü uzakta biraz.. telefonla arada konuşuruz
tarafından
Sana şöyle söyleyeyim canım benim de bir komşum vardı hep eltisi kayinvalidesi gorumceleri ile ilgili sorunlarını hep anlatırdı bende ister istemez onlara kinlenirdim arkadaşıma yaptıklarından dolayı hatta hepimiz komşuyuz arkasimdan dolayı hiç konuşmadım onlarla yani bana yaptıkları bir şey yoktu ama sırf arkadaşıma yasattuklarindan dolayı konuşmazdim onlarla gel zaman git zaman arkadaşım eltisiyle barıştı gezmeler falan  baya samimi oldular tabi beni ilgilendirmez ama kendimi çok kötü hissetmiştim yani canım sen arkadaşının anlattıkları etkisinde kalma belki sana iyi niyetle yaklaşacak eltisi bilemezsin sen yine de mesafeli ol görüş derim
(1,685 puan) tarafından
Doğru cnm orası öyle eltiye sorsam da arkadaşım kötüdür. Herkesin arasındaki konu ayrı. Ama ben yine de arkadaşımı üzmemek için mesafeli olcam bir süre
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Selamlaşmadan öteye gitmezdim. Yani arkadaşın dertleşmiş seninle o insanın ona kötülük ettiğini söylemiş bidaha o kişiyle samimi olmamalısın
(1,685 puan) tarafından
Zaten sadece selamlastik canım bir iki defa o da eklemiş beni. Ben de takip etsem arkadaşımın yerine koydum kendimi kötü hissederdim sanırım
(5,913 puan) tarafından
Etme boşver
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Eğer benim arkadaşım böyle birşey yapsa bana ben kuserdim. Alınirdim. Yine de sen bilirsin . Merhaba dan öteye gitme. 
(1,685 puan) tarafından
Dimi cnm ben de üzülürdüm ya öyle zaten selam selam sadece ama yine de eklemiş
(6,047 puan) tarafından
Onaylama yada geri takip yapma. Anlar. Hatta olurda arkadaşınla gorusursen falan bı fotoğraf at. Daha da iyi anlasın.
0 oy
arkadasindan eltinin karakterini yaotiklarinj duymussun ben olsam asla muhattap olmam
(1,685 puan) tarafından
Canım eltiye sorsam da arkadaşım kötüdür yaa. Ama ben arkadaşımi tanirm severim o yüzden onu üzmek istemiyorum
eltiyle samimi olma
(1,685 puan) tarafından
Aynen cnm öyle düşündüm arkadaşımı üzmek istemiyorum çünkü

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 206 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Citipiti (2,675 puan) tarafından soruldu
0 oy