0 oy
269 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (609 puan) tarafından

image

image İlk gebelik bilmiyorum neye yaradığını çoğu yerde kundak vs  diyor benim puset örtüm var 

Kundak içinde kayınvalidemin yaptığı var o olur mu Müslin örtü yerine yoksa bu Müslini almalımıyım 

8 Cevaplar

0 oy
(1,454 puan) tarafından
Ya yazin yada mevsim geçişlerinde üzerini örtmek için kullanıyorum rüzgar falan varsa öle çekerim üstüne yoksa extea Bi özelliği yok
(609 puan) tarafından
Kayınvalidemin yaptığı da olur mu kızlar yani eşime yapmış bana da kullanmak nasip olur insallah
(1,454 puan) tarafından
Olur tabi canım herkes muslin kullanacak diye bisey yok yaz geldi kayinvaliden ince yaptıysa kullanirsin baktın olmuo terletio bitsne muslin alirsin
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
her ise :) ne guxel sey ya. valla al bol bol. kundak yap ustunu ort emzirirken kullan havlu diye sar
(609 puan) tarafından
Kayınvalidemin yaptığı da olur mu kızlar yani eşime yapmış bana da kullanmak nasip olur insallah
(11,217 puan) tarafından
olur canim tabi. ama sen yedek bi iki muslim daha al
(13,825 puan) tarafından
Bencede zelal hala kullnyruz biz valla:)
(11,217 puan) tarafından
bende canim. bulandan Allah razi olsun : D
(609 puan) tarafından
Şimdi satın aldım kızlar o kadar övgüye rağmen ;D
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Incecik pamuklu bir örtü. Yazin üstüne örtmeye iyi oluyor. Poşet örtüsü ve kundak olarak da kullaniliyor
(609 puan) tarafından
0 oy
(118,976 puan) tarafından
puset ortusu oluyo 

sicak havada ince bi battaniyeye donusuyo

emzirmede ise yariyo 

omzuna koyuyon bebegin agzinun suyu ona akiyo

alt acmada kullaniliyo

vs vs vs

kisaca cok amacli kullanimi var
(609 puan) tarafından
(118,976 puan) tarafından
olur tabiki
(609 puan) tarafından
Tamam canım cok tesekkur ederim :)
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Puset örtüsü, kundak, duştan sonra kurulama, yaz bahar aylarında üzerini örtme ve yere serip üstüne koyma gibi işlevlerde kullandım cnm
(609 puan) tarafından
Tamam canım cok tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Canım müslin yazın çok işine yarar suyu çabuk çeker çabuk kurur incedir terletmez büyük müslinle küçük müslinin olsun ikişer tane büyük olanını örtü kundak bi yere gittiğinde yaptıracağın zaman zemine srersin emzireceğin zaman bağlarsın boynuna emzirirsin 
(609 puan) tarafından
Tamam canım cok teşekkür ederim aldım az önce :)
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Ay valla postu açtığın iyi olmuş bende binde görünce almıştım ama tam olarak nasıl kullanıyoruz anlamamıştım :))
(609 puan) tarafından
Bende bilmiyordum Allah razı olsun kızlardan işe yarıyor dediler bende aldım az önce :)
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Biz cok kullandik benim oglum 2 5 yasinda annem.cift kat kendi yapti cok terler benim oglum o tam iyi geliyor
(609 puan) tarafından
Tamam canım allah razı olsun :) az önce aldım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 400 göst.
28 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Iki prenss annesi (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 672 göst.
6 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 282 göst.
11 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde mervenur07 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 330 göst.
19 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,100 soru

11,285,286 cevap

34,689 kullanıcı

...