0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlumun doğum günü için bugün pasta siparişi verdik resimli olsun dedik adamda akşama kadar fotoyu atarsınız dedi eşim olacak dengesiz de fotuyu seç dedi atalım seçtim adama attı sonra sinirlendi ben onu beğenmedim diğeri daha iyidi dili dışarda dedim çocuğun yoksa onu seçerdim sonra dedi anneme göster iki fotoyu da hangisini beğenecek anneside oğlunun seçtiğini beğendi bu sefer iyice kabardı bak ben demedimmi O daha iyi ki bana bırakmıştı fotoyu attıktan sonra başladı söylenmeye bende dedim o zaman onu at ikinizde o diyorsanız bu sefer anasının yanında dahada bağırdı bana yok artık atmışız yani herşeyin içine bir zehir katmasa olmuyor bende pastacinin numarasını istedim o fotoyu iptal ettim yarın onun seçtiği fotodaki elbiseyi tekrardan giydirip düzgün foto çekip atacağım adama onun tribiyle uğraşamam 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay yerınde olsam katıyen yapmam ana ogul catlasınlar orta yerlerınden
tarafından
Doğrudur da benimde ıçime sinmedi onun seçtiğini zaten ben seçecektimde dili dışarda çıkmıştı yarın tekrar o elbiseyi giydirip çekicem o pastaya da uyuyor doğum günü de giydirecegim elbise
tarafından
Ay delı mısın ya hıc ugrasma kudursunlar
tarafından
Pasta mavi beyaz benim seçtiğim foto pembe gömlekli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hep denk geliyorum sana. Allah askina sen bu adamla hayatını geçirebilecek misin? Bu kadar saçma şeylerden kavga tartışma çıkar mı hiç amacı ne 
tarafından
Valla mecbur kalınca katlanıyoruz maalesef
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Amma da çok kafa yormuş ya valla benim eşim ne seçersen onu yaptırır böyle işlere de hiç karışmaz. Hele.ki benim çocuğum için yaptircagimiz fotoyu annesine hiç sectirmem.hangisini beğenirsem o olur ya. 
tarafından
Ben onun seçtiği fotoyu seçecektim de dili dışarda dı yoksa hem pastaya uyuyor hemde doğum günü için giydircem yarın tekrardan giydirip çekeceğim artık
0 oy
tarafından
Anasının şeyıne gerı gıresı gelıyor bazı erkeklerin bu nedır ya onnomo gostor oko fotoyo do hongosono bogonocooooook miş gerizekalı 
tarafından
Ay çok haklı konuştun valla çok iyi dedin:)
tarafından
sınır bozucu ya karı koca bıseylere karar vermek bu kadar zor olmamalı ne karıstı yorun ananı dananı
0 oy
(73 puan) tarafından
Sorumu yanlış anlamayın dalga da geçmiyorum ama eşinizle hiç iyi gecindiginiz oluyor mu 

İlgili sorular

+4 oy
32 cevap 1,706 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde ssevgii (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.
8 Mart 2020 Aile kategorisinde Mlkcglyn (572 puan) tarafından soruldu

396,320 soru

11,855,292 cevap

35,949 kullanıcı

...