0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
2 senedir evliyim kaynanam 3 aydır kötü davranıyor bana ,  arkamdan konuşuyor, imalarda bulunuyor, laf sokuyor anlayamadım bnde neden yapıyo diye , Kaynanm açığımı arıyor çok saçma bişeyden bana bağırdı ben huzursuz ediyorum sizi gidin huzur arayın uzaklarda vs vs neyse bu şekilde başladı ağır konuştu bana kendimi savunuyorum ama dinlemiyo beni bağrıyo neyse eşimle konuştum herşeyi anşattım %100 haklı buluyo beni ama sus bişi deme diyo bana , bu olaydan sora eşim annesine daha düşkün oldu mesela evden çıkıyoruz kaynnam kocam ben , anne oğul önden önden gidiyo bunlar bn tek başıma geriden geliyorum , arabadayız bir yere gidiyoruz kaynanam oğluna bal kaymak kocamda anne anne anne kaynanam arabada imaalar ediyo  bana vs kocamda tık yokk daha bi anacı oldu beni tınlamıyo haklıyım konuda ama eşim normal olduğunun daha fazla üstünde iyi bu arada ben aşırı doluyum çok ciddi kararlar alıcam boşanmak gibi . Dahasıda var kaynanam etmediği kalmadı anneme gitmeme karşı eşimle gezmeme karşı ben evliliği yaşayamadım hiçç herşeym bitti lütfen yardım edin

14 Cevaplar

+1 oy
(1,685 puan) tarafından
Kaynananla birlikte mi yasiyorsunuz cnm
(19 puan) tarafından
Hayır ayrı evler
(1,685 puan) tarafından
Evler ayrysa kesinlikle bu kadar sık görüşme hep bir bahane bul. Arama sorma eğer anlattığın gibiyse. Eşine de tavır al ne demk annesiyle önde yurucek sen arkada. Annesinden kopamiyorsa evlenmeseyms
(14,045 puan) tarafından
Arti arti arti...
(19 puan) tarafından
Ahhh ahhh neler dedim yokkk hayattan zevk alamıyorum boşanmayı düşünüyorum bu arada baş başayken herşey mükemmle taaa kiii onlar arayana kadar
(1,685 puan) tarafından
Bosanmayi dusunene kadar önce bir mesafe koy cnm arama sorma. Eşine de konuyu anlat gözünü korkut eğer böyle devam edersen boşaniriz de hiçbir şeyi görmezden gelme mesela onden mı yuruduler hemen tavrını koy anında soyle eşine ya da kaynanana kırıldığını belli et. Eşincok yanlış yapıyor inşallah hatasıni anlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beraber yasıyorsunuz galıba Allah kurtarsın
(19 puan) tarafından
Ayrı yaşıyoruz ama 2 aydır çok sık bizde
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Çoğu evlilikler boyle canim maalesef 
0 oy
(531 puan) tarafından
Evlemi yaşiyorsunuz
0 oy
tarafından

Öyle hak vermenin ben taaa

yüzde yüz  haklısın ama sus hayatım nıye cunku eziksin sen ınsan degılsın sen kalp falan yok gurursuzun tekisin esyasın o evde sus sen nolcak tabi

hadı senı susturuyor kendısı savunsun senı korusun oda yok bıde ıyıce anacı oluyor demek kı oyle olan yaranıyor susma asla da
(19 puan) tarafından
Kaynanamla konuşmuş asla adaya o tarzada konuşmaycaksın diye o hala kendini savunuyo neyse konuyu kapattı ama az tavır yapsa kaynanam anlicak oğlum uzak kaçıyo dahada bnden dick ama eşim daha da yanaşınca işine geliyo kaynanamın sabah arar şu olcak bu olcak biz plan yapamayız gezsek yarındası günü burnumuzdan getirir . Ben pat pat lafı soylerm  yapıyorum da eşimde eğer soylersen annemde soyler ikiniz arasında kalmak istemiyorum dedi bağırdı vs ama huzurum yok çocuğum yok bu arada . Kaynanam bana gelckse eşime arar söyler asla bana bişi demez ama bn annemde olursa yemeği dışarda yerler 1 kere olsun gel ada hep beraber dışarda yiyelim demez bana . Çok doluyum eşim lafta yanımda karekterleri tam tersi kayınpeder görümcem kaynanam adam yerine koymazlar beni boşanmak istiyorum eşim karşı ve öldürürm kendimi diyo bide o kadar borç yapıldı üğün için annemler dick o kadar cereme bunun için mi anneme dedim boşanırsam eğer savun beni senin annesin dedim ben nasıl savunum diyo sankii suç işledim eyy gidim ey babamda gell yanıma diyo ne yapsam bilemedim
0 oy
(91 puan) tarafından
Seninkileri gene açıkça anliyon gene ne demek istdklrni ya dilini bilmemk sovse anlamym ben bizde dipdibeyiz evmz nalet olsnki hiç memnun dglm 
(19 puan) tarafından
Başka ilçeye taşınalım dedim tamam diyo ardan zaman geçiyor yok diyo büyük konuştu taşınmicak ve bnde şoyle bişi dedim sen kendine yapacaksın sen yıkacaksın herşeyi dedim vs vs
(91 puan) tarafından
Valla bende çok istym ama durum yok kaçarak evlndm bı ev verdiler kendi çıktıkları evi yani kendileri sıfıra geçti bunu bile burnmzdan getrdlr de herneyse başka biyerde yaşama şartı zor düşünmek bile zor yoksa en iyisi mesafe huzuru bulurduk inanki ozmn
0 oy
(91 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biz naparsak yapalım anaları başka onların hataları görülmez 
0 oy
tarafından
Koca kadim şu yaptığı terbiyesizliğe bak. Esin seni haklı buluyorsa uzaklaşın ondan. Beraberseniz evinizi ayırın ayriysaniz gidip gelmeyi kesin sizin Bi aile olduğunu anlasın. Ama yok esin de annem annem diyorsa sen bilirsin ama bu boşanma sebebi değil konuşulup halledilebilecek şeyler 
(19 puan) tarafından
Eşimde annem babam bu eve gelmickse evliliğin ne anlamı var dedi şok oldum sen benm aileme ne zaman gittin en son dedim anneme 2 kere görsem laf ediyosun dedim ahh varya doluyum yaa
tarafından
Niye seni onlara bakıcı ki almış? Gönlüne ne yatıyorsa onu yap bacım valla böyle adamla da ömür geçmez
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Noldu da aranız bozuldu canım bilmeden acaba birşey mi yaptın kaynanan sana karşı böyle tavır aldı ? 
(19 puan) tarafından
Altın istedi borç vermedim bnde ama versemde ödeyemezdi ondan sonra değişti bu arada durumları iyi istese rahat öder borcunu
(3,127 puan) tarafından
Kin tutmuş resmen kadın ve oğlunu kendi tarafına çekmiş. Kinci heralde bı sekilde gönlünü almaya çalış bence annesine duskunse yapacağın başka bişey yok huzurun için. Yani boşanmak hiç kolay...
0 oy
tarafından
Kaynananla beraber mi oturuyorsun canim
0 oy
tarafından
Al oğlunu başına çal süpürgesiz cadı 

Valla şöyle bı ortalığın karışması lazım canım yoksa bu senin kaynana durmaz diyim 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Canim kaynananla tartıs cevabini ver kendini savun saygisizlik yapmadan tabi ama esine fazla yansitma sana sen hsklisin der normalde fazla yuz goz olmasa bile annesiyke daha samimi olur seni bunaltir bu durum esine yansitmadan halletmeye calis 
0 oy
(120,690 puan) tarafından
evini ayir kurtul
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Evini ayır yaa rabbim yardımcın olsun 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 600 göst.
23 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Kimsesizlik.zor10 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 343 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 279 göst.
0 oy
18 cevap 886 göst.

396,352 soru

11,856,106 cevap

35,949 kullanıcı

...