0 oy
772 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (774 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kızım 18 ayını 13 gün geçti perşembe günü aşısı vardı hemen doktora gönderdiler şöyle söyleyeyim tutunarak bütğn evi geziyor koltuklara inip çıkıyor ben çağırınca bazen 3v4 adım yürüyor emekliyor konuşuyor cümle kuruyor elinden tutunca biraz yürüyüp kucağıma gelmek istiyor işte çocuk doktoruna gittik doktor çağırdı gelmedi daha yakına gitti gene gelmedi bu çocuk normal değil dedi şimdiye koşması lazım dedi ailede hiç engelli var öı falan dedi yok dedim eşimle akrabada değiliz dedim burda bazı testler yapıcam bişey çıkmazsa sizi çocuk nörolojisine yollıycam dedi 3 tüp kan aldılar kreatin kinaz ck değeri 161 çıkmış biraz yüksek dedi bu arada kızım 40+6 da doğdu 45 günlükken kalça ultrasonuda temiz çıkmıştı pazartesi 2 test sonucu daha çıkıcak ağla ağla kahroldum allahım gözüme uyku girmiyor inşallah kızımın bişeyi yoktur var mı başına gelen çocuğu geç yürüyen bir sorunu olmayan 

25 Cevaplar

0 oy
(48,667 puan) tarafından
belki yururken dusmustur korkuyodur canim ellerinden tutunca yürümüyor mu
(774 puan) tarafından
Yürüyor canım parka el ele yürüyerek gidip geliyoruz
(48,667 puan) tarafından
ee yürür o zaman
-Reklam-
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Anlattiklarinda sorun yok gibi , geç yürüyecek galiba boşuna kendini üzme canım 
(774 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Hiç yürümese tamm derim ama çocuk tutunarak yuruyomus doktor evham yapmış belki çocuk korkuyo oyuzden bırakıp yuruyemiyo
(774 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama yarın noroloji doktoru görücek çocuk doktoru muhakkak görsün dedi bakalım o ne diyecek
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bence korkmana gerek yok ablamin oglida ayni sorunu yasadi doktorada goturduler cocuk yurumedi bi turlu bu son 3 aydir daha yurumeye basladi su an 2 yasinda  
(774 puan) tarafından
İnsallah bizimkide tez elden yürür canım
0 oy
(119,287 puan) tarafından
allah buyuk sorun yoktur bebis tembeldir belki 
(774 puan) tarafından
İnsallah öyledir canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 151 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 313 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 687 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 232 göst.

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...