0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde (1,156 puan) tarafından
Kızlar benim bir arkadaşım var o kadar iyi insan ki anlatamam. bana hiç zararı yok ama eşimin akrabası var ,onlarlarda arkadaş bu kız. kızın hakkında çok kötü konuşuyorlar. resmen adını çıkarıyorlar ve arkadaşım dediğime bakmayın kardeşim gibi seviyorum.ben onlar öyle konuşurken arkadaşımı savundum çok ciddi şekilde. öyle tepki beklemediler ama yinede sinirlerim bozuldu.ve kızın yüzüne çok iyi davranıyorlar görseniz şaşarsınız. siz olsanız arkadaşınızı uyarır mıydınız onlardan uzak durması için .

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Aaaa tanidik geldi bu karaktersizlik kizi uyar yaninda yamacinda bulundurmasin oyle insanlari 
(1,156 puan) tarafından
Söyleyeceğim canım üzülür diye söylemek istemedim ama **** oldum uzak dursun
-Reklam-
0 oy
(10,953 puan) tarafından
Ben üstü kapalı da olsa kesinlikle uyarırım
(1,156 puan) tarafından
Öyle yapacağım canım kızla yüz yüze konuşacam:/
0 oy
tarafından
Tabıkı uyarırım, uyarmasam arkadası degılmısım demek kı derim ki arkadas olmasam bıle azıcık tanıdıgım ınsanı da uyarırıdım
(1,156 puan) tarafından
Yarın bana gelcek uyaracağım canım
0 oy
(454 puan) tarafından
Evet tabikide . Sonuçta aynısı benim başıma da gelse bnde uyarilmak isterm
(1,156 puan) tarafından
Uyaracağım canım yarın çok üzülecek ama adını çıkarıyorlar kızın ben üzülüyorum
0 oy
(609 puan) tarafından
Öyle insanlar cok fena oluyor benim etrafımda vardı herkez yapıyordu birbirine 

Ama senin yerinde olsam gunah olacak ama kanıt için ses kaydı alırdım (inkar etme durumu oluyor çoğu zaman ) 

Ve üstü kapalı Veya açık söylerdim eğer gerçekten samimiyetine inandığım kişiyse 
(1,156 puan) tarafından
Açık açık söyleyeceğim canım arkadaşım üzülecek ama insanın adını çıkarmalarından iyidir
(609 puan) tarafından
En azından etrafındaki insanları görür ona göre muamele eder
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Usulca ses kayıt yap kıza dinlet
(1,156 puan) tarafından
Kuzum kıza anlatsam bana hemen inanır çünkü çok ama çok yakınız uyaracağım yarın
(7,768 puan) tarafından
Sn yine kanıt bulundur o kız saf biriyse kandırırlar
0 oy
tarafından
Delilli bir şekilde ispat ederim ve söylerim 
(1,156 puan) tarafından
Kuzum ben söylesem kız bana inanır çünkü çok yakınız yarın söyleyeceğim arkadaşım üzülecek ama adını bu şekilde çıkarmalarına izin vermez en azından
tarafından
Yaani en iyisi
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle uyarırım üstü kapalı olsa da
(1,156 puan) tarafından
Yarın uyaracağım kuzum
(1,937 puan) tarafından
Uyar canım
0 oy
tarafından
Ben olsam kardeşim gibi sevdiğim insana anlatırdım. Sonuçta kardeşimin arkasından konuşulmasını istemezdim. Hem savunurdum hemde olanları anlatırdım en azından tanırdı kimlerle arkadaşlık ettiğini. 
(1,156 puan) tarafından
Canım zaten savundum arkadaşımı.kız üzülür diye ona soylemeye Çekindim yarın söyleyeceğim ama.
0 oy
tarafından
kardeşim gibi sevdiğim arkadaşımı uyarırım tabi ki 
(1,156 puan) tarafından
Yarın söyleyeceğim canım
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Uyarırım canım 
(1,156 puan) tarafından
Sağol canım yarın söyleyeceğim
0 oy
(34 puan) tarafından
Tabiki benim kardeşim gibi gördüğüm bir insan hemde çok iyi biri demişsiniz yani hiç kimseye kötülüğü olamayan bir insanmış. İnsan kardeşine kötülük gelsin istermi asla istemez tatlı bir dille uyarirdim gerekirse gerçek yüzlerini gösterirdim hiç kimse kardeşim gibi gördüğüm insana zarar veremez asla izin vermezdim benim düşüncem bu yani. Öyle iki yüzlü insanları da hiç sevmem bizlerden uzak dursunlar öyleleri insallah
(1,156 puan) tarafından
Canım ortamda savundum zaten arkadaşımı fakat kız üzülür diye söylemeye çekindim yoksa cok söylemeyi istiyorum ama yarın konuşacağım uzak dursun sonuçta adını çıkarıyorlar
0 oy
tarafından
Tabikide uyar bnce
0 oy
tarafından
Arkadasim diyorsam uyaririm.
0 oy
(48,690 puan) tarafından
uyarirdim uyardim da mesafesini koysun
0 oy
(315 puan) tarafından
Yakın arkadaşımsa kesinlikle söylerdim 
0 oy
(119,340 puan) tarafından
adini cikariyolar yazmissin bu hani evi pis dedikoducu falan gibi bisi degil resmen namus hakkinda uyarma degil acik acik derim ben
0 oy
tarafından
Kardeşim demişsn ben olsam uyarırırm canm 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kesinlikle uyarmalısın adını çıkarmak ne demek ya bunlar büyük şeyler hemen uyar uzak dursun 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Tabikide uyarirdim 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 528 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 324 göst.
0 oy
11 cevap 404 göst.
0 oy