+1 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Evimde hic olmazdi. Her yerden karsima cikmaya basladilar. Yaklasamiyorum bile cok korkuyorum ben nasil kurtulabilirim. Cocuklugum da cok cektim psikolojimi bozu hamam bocegi. Ve yine olmaya basladi. Nasil yok edebilirim evden neler almam lazim. Neden oluyor bocek :((

11 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Eczaneden tabletler var ondan al cnm ama bebeğinin ulasamicagu yerlerde olsun
(1,541 puan) tarafından
O tabletleri kac gun degistirmek gerekiyor
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Canim o binanin lavabo giderlerinden falan çıkıyor ama cok hızlı cogaliyorlar ve yokedilmesi cok zor biz basedemeyip tasinmistik
(1,541 puan) tarafından
Bina cok eski nerden baksan 30 -40 senelik. Ben 3 yillik evliyim. Evin icini yeniden tadilat yaptik oyle yasiyoruz. İlk evi temizlige geldigim de 1 tane gorduk temizledik. Daha hic gormedim gecen sene 1 kere gordum temizledik. Bu sene 1 kere gordum ve 2.yi de az once gordum bu sefer 2 taneydi buyuktu. Baska varmi bilmiyorum. Giderler vs binanin cok eski. Napc bilmiyorum
0 oy
(306 puan) tarafından
En iyisi ev ilaçlatmak canım , belli sürede tekrar çıkarsa yine gelip ilaçlatıyolar  ücretsiz şeklinde
(1,541 puan) tarafından
Ev ilaclatmak nasil oluyor esyalari da ilacliyorlar mi tenizlemek gerkiyor mu sonra dan. Bebegm var sa canm 1,5 yasinda. Her yerde eli kolu var
(306 puan) tarafından
Ben kayınavlideminkini yaptırdım , bişey kaldırmana gerek yok , mobilyalar ilaçlamıyolar , ama yerler , mutfak dolaplarının bazı köşeleri falan yapılıyo .

Yapıldıktan sonra 2-3 saat çıkın evden solumayın , 3-4 ev temizliyi yasak bu a4ada ölü diri çıkabilir 10 gün geçtikten sonra hala varsa tekrar arıyosun geliyolar
(1,541 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim canm
0 oy
(48,671 puan) tarafından
lanet olasi bocek alerjim var bide benim ona bizimde olmazdi banyo mutfak cikmaya başladı
(1,541 puan) tarafından
Kiz ben nefes alamiyorum ya o derece. Sanki geziyo vucudum da. Ne tramvalarim var anlatsam uyuyamazsin iyi cesaret edip yok ettm bocekleri :/
(48,671 puan) tarafından
annemlerin evdede cok oluyo cekmecedeb bile cikiyo onların tablet aldik bizde tezgah altina koydum bulasik makinesjnin altindan çıkıyor simdide
0 oy
(692 puan) tarafından
Canim jel böcek ilaci var onu evin her yerine damlat gidiyor bak benim evdede vardı yaptım şükür bitti bidahada gelmediler başka eve taşındım şuan bu evdede var hemen pazartesi gidip alicam  çocuğun kulağına girer mazallah 
(692 puan) tarafından
Ismide  hit böcek ilaci kesinlike tavsiye ediyorum dolaplara heryere sık köşelere onlar gelip yedikçe diğer böceklerde bulaşacak öyle ölecekler birdaha böcekten eser  kalmaz
(1,541 puan) tarafından
Nerden alabilirim bunu canm. Her gun sıkmam gerkeiyor mu. Giysi dolaplarinin icjne de skacak miyim evde 1 bucuk yas kizim var korkuyorum da
(692 puan) tarafından
Evet her tarafa sikabilirsin  köşelere yee köşelerine falan sık her yere sık onlar gelir bulurlar ilaçlama yerlerinde satılıyor
(1,541 puan) tarafından
Tamm canm tesekkur ederim
(692 puan) tarafından
Ben teşekkür ederim bitanem
0 oy
tarafından
Canım jel var şırınga gibi onu sur kesinlkle kokten kurtulursun 
(1,541 puan) tarafından
Jelin adı ne canm nerden bulabilirim. Silikon gibi mi
tarafından
Dur bacım fotosu bende olacaktı
tarafından
Baci aşağı atıyorum bak kesinlkle al ölüsü bile bulamazsin ayy anamin evinde vardı bunu bir kullandi kadın ölüsü bile bulamadim dedi kaçtılar
(1,541 puan) tarafından
At canm bekliyorum
tarafından
Attim  canim
0 oy
tarafından

Zzararı falanda kesinlikle yok 

image

Al baci bu

(1,541 puan) tarafından
Tamm canm bu nasil kullaniliyor. Nerden alicam disarilar da satilir mi. Smdi siparis versem kargo kim bilir ne zamaj getirir :/
tarafından
Eczaneden al canım yada ziraatcilardan dışarda rahatlık la bulunur kullanması alan kişi de tarif eder ama ben sana diyem böyle duvar diplerine damlatılır
(1,541 puan) tarafından
Tamam cabm cok tesekkur ederim
0 oy
(913 puan) tarafından
İlaçlama şirketini çağırabilirsin.. 

Evi dip köşe ilacliyorlar sen öncesinde evdeki tüm duvar diplerini aciosun ilacın her yere gelmsi gerek  bı jel sürüyorlar çocuğa karşı zararsız sonra ölüyor o pis hayvanlar 
0 oy
(44,664 puan) tarafından
Eczanede ilaçları felan var onlari bı dene 
0 oy
(119,319 puan) tarafından
evi ilaclatman lazim.
0 oy
(100 puan) tarafından

Aynı dertten bende de vardı 5 6 ay önce kadar canim terendyoldan bunu sipariş ettim yorumlarını okudum çok iyi dediler aldım mercimek boyutunda cocuklarin ulaşamayacağı yani cekmecenin en arkasına mercimek boyutunda bırakıyorsun iki üç gün surmediki bir daha hiç görmedim bir daha cikarlarsa yine bundan kullanacağım  zaten içinde dört adet çıkıyor 

image

(100 puan) tarafından
Az az böceklerin bulunduğunu düşündüğün yerlere giderlere  mercimek boyutunda sür sonra bana dua et :)
(1,541 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canimm
(100 puan) tarafından
Rica ederim;)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde amine.mm (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Manas (899 puan) tarafından soruldu
0 oy