+2 oy
485 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (146 puan) tarafından

Yeni duydum öyle bir şeyi memnun kalan varsa hemen taktiracam :ermm:

13 Cevaplar

0 oy
(118,488 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
burda birinde vardi 3yil koruyomus ama kolumda pirinc tanesi gibi hissediyom demisti bende huylanirim oyle olsa
(916 puan) tarafından
Burak oğlu kıs sjsjsjsjsj
(2,325 puan) tarafından
Aynen ya eski postlarina da öyle etmişler çok üzülmüş oğlumun adı diye belirtmiş sapıklık postta görmedim ben hiç postlarinda
(146 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim başka soracak yerim yok bu uygulamayı kullandığım an sapik sapik diyorlar biktimm elli esefer açıkladım ne yaptıysam değiştirmedim oğlumun adı Burak Şevkt demekki okadar meraklilar sapik gelmesine
(146 puan) tarafından
Yaa sende kusura bakkma önemli değilde sapik olsa erkek ismiyle kaydolur mu
(2,194 puan) tarafından
Canım ismi degistirebiliyorsan uygulamadan Burak'ın annesi yap yapabiliyorsun boşuna linç yeme ben görünce anladım benimde oğlumun ismi de Deniz unisex isim oldugu için linç yemedim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yok hiç duymadım ama merak ettim nasıl koruyo ki kolla ilişkisini çözemedim canjm bende spiral namahrem bölgede takıldığı ve zorunlu olmadığı için gunah diye taktiramiyordum bu güvenli mi acaba
(146 puan) tarafından
Geçen bı arkadasim tavsiye etti çok mutlu oldum araştırıyorum şuan guvenilirse taktiracam eşim çocuk istiyo çünkü bebeğim küçük bir an önce başımın çaresine bakmam lazım:/
+1 oy
(7,935 puan) tarafından
Onun adı implant canım  fiyatı ve nerde yapıldığı hakkında bilgim yok .Ameliyatla mı koyuyorlar acaba
(146 puan) tarafından
Ameliyatla olduğunu dusunmuyorum çünkü deri altına ufak bı parcaymis  . teşekkür ederim
0 oy
(25,225 puan) tarafından
O implant oluyo deri altına enjekte ediliyo bende ilerde onu düşünüyorum 
0 oy
tarafından
İmplant canım. Bende yeni duydum. 18 i gitcem doktora kırkım yeni çıktı onu sorcam bakalım ne dicek. Türkiye de yaygınlaştı mi hiç bilmiyorum. %99 koruyormus. Ama derinin üzerinden çok az belli oluyormuş
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Deri altı çipler genelde hormonlu oluyor yani onun yerine iğne yaptır aynı şey hormonlu olan her türlü korunma yöntemini şiddetle reddediyorum ve kimseye d eğit yaptır demiyorum eğer fizyoloji yapın müsaitse normal rahim ici alet yani spiral taktirabilirsin ama en sağlıklı korunma yöntemi eşin korunması ve seninde takvim takibi yapman bu şekilde ben 1 senedir korunuyorum çok rahat
0 oy
(2,775 puan) tarafından
İlk defa duydum
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Oha ilk defa duydum baktım güzel birşeye benziyo peşine düşerim ben bunun
0 oy
(3,595 puan) tarafından
O ne kız ogrenin banada haber edin arayislardayim doğumdan sonra sjsjj
0 oy
(510 puan) tarafından
Bende duymuştum hamileyim 3cunciye ve son diyoruz eşimle takarsan haber et 
0 oy
(4,860 puan) tarafından

Ben kökten halledecem işi :D

0 oy
tarafından
Ne koluma ne orama birşey sokmam
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Duydum hatta sordum da yok öyle birşey demişlerdi 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 266 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melek2844 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 273 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Neslis (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ananinki (43 puan) tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...