0 oy
527 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (545 puan) tarafından
Misafir icin yapilacak kolay insani cok yormayan kiymadan veya etten yapilabilecek bildiginiz tarifler varmi? Dusundum aklima pek bisi gelmedi. Kolay olmasi daha onemli benim icin ana yemek tarifi rica edicem sizlerden. corba pilav vs. Yapicam bunlari. Teşekkürler yorumlar icin.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

simdi burda diger hamisler okuyup cani cekecek canim ama kofte yazmissin bir fikir vereyim firinda kofte patates yemegi pilavin yanina iyi gidiyor

(545 puan) tarafından
Ozaman yemek ve tarifler kisminin kaldirilmasi lazim kuzum bu bolum.varsa kullanmakta hakkim.diye dusunuyorum ki ayrica sunu yicem bunu yicem die biside yazmadim sadece pismemis yemek ismi arıyorum.  Yinede trsekkurler.
tarafından
pismis pismemis hamis dinler mi kiz :) gecenlerde iki konu acildi ya yemek ismi paylasmayin diye ondan uyardim
(111 puan) tarafından
Canim fırında tavuk kanat kizart ve yanina kremali kasarli patates yap acayip lezzetli oluyor bu patates mercimek çorbası bide pirinc pilavi yanına da salata ohhmis
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından

Pek yemekten saylmyor ama patates mantısı derler canm bi arastr patatesi haslyosun kekstra gbi sekil veryorsun ortasina kiyma istersen kymaszda olablr ustune yogurt ve yag yakyorsun dokuyorsun ama cok guzel ve uğraştrmyor fazla canm aparatf oluyor yani ortaya koyablrsn

(545 puan) tarafından
Aynen ortaya hos olabilir tskrler canim biliorum.bunu
(299 puan) tarafından
Rica ederm canm
0 oy
(32 puan) tarafından

Kiymali musakkka yplbilirsn ynina pilav corba bide salata 

0 oy
tarafından
ben 38 haftaligim gecen gun misafirlerim.geldi bende kendimi yormadan kolay yemek.olsun diye corba pilav ve sulu kofte yaptim hem.kolay oldu hemde gayet guzel oldu firinda da yapabilirsin 
(545 puan) tarafından
Olabilir aslinda tskr ederim canim
0 oy
(56 puan) tarafından

Kagit kebabi bi hatayli olarak :) yada karnı yarik 

0 oy
(56 puan) tarafından

Benimde pazar gunu misafirim var bide ilk defa geleckler esimin arkdsi yeni evli cift daha 1 aylik :) napsam diye kara kara düşünüyorum bende napiyim bilmiyorum bn misafir glnce cesiti abartiyorum sanirim bi suru yemk dokuyorm bu yuzdende :( 

(545 puan) tarafından
Eskiden bende ortaya cok fazla cesit yapardım severdimde hani yapmayı  ama suan zaten yerimden kalkamicak kivamdayim.oyuzden fazla zorlanmadan ne yapabilirim onu merak etmistim.pratik.oneriler var araalrinda onlardan degerlendiricem bende :)
0 oy
tarafından

Ali nazik de çok basit bir yemek karnıyarık da basit 

0 oy
tarafından

Ayy ayyy ayy kizlar naptınız böyle aaa:D 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
27 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde tirilice (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 853 göst.
4 Eylül 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde Alp (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu

377,866 soru

11,310,088 cevap

34,744 kullanıcı