0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (2,608 puan) tarafından

2023de küresel ekonomik çöküş olacakmis

image

8 Cevaplar

+1 oy
(119,305 puan) tarafından
hayirlisiyla bi öleydik
(2,608 puan) tarafından
Onn da hayırlısı canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin.           
(2,608 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bu ülkeye mülteci lazımmış ancak onlar kurtarırmış bizi bu lafı duydum dahada açmıyorum haber 
(2,608 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Sonumuz geldi 
(2,608 puan) tarafından
evet
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Zaten çöktük dahada kotusumu olucakmis bitirdiler Türkiye'yi Allah'ın belaları kurtulamadı gitti 
(2,608 puan) tarafından
Evet coktuk nerde yanlış hata yaptık Rabbimize
(3,853 puan) tarafından
Tek turkiye digilki heryerde ayni drum var azeriyom burdada durumlar ayni
0 oy
tarafından
Yalan daha güzel olacak. İnsanları korkutp istediklerini yapmaya bayılıyorlar. Herşey çok daha  güzel olacak bence maymun gözünü açtı.
(2,608 puan) tarafından
İnslalah dediğin gibi yalandır canim herşey ucmiss gidiyo bide 2023de daha da çöküş olacakmış
tarafından
Valla şuan herkes görevini bıraksa ,kimse hicbirseye müdahale etmese daha güzel olur o derece içine ettiler.ucuran bunlar canım hep aynı taktik adam bısey diyor herşey fırlıyor. Güven ortamı yok. Kimse yatırım yapmıyor daha da parasını çekiyor , sadece mülk alıyorlar o da bir yere kadar ve bizim zararimiza. Hepsi bilinçli bıktık artık ya zehir zıkkım olsun.
0 oy
(682 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
2023'te Lozan Anlaşması sona eriyor Lozan Anlaşması sona erdiği için tüm her şey Türkiye'ye kalıyor Bu yüzden de çoğu haberler Recep Tayyip Erdoğan kim tutalım onu aşağı indirelim diye evet pahalık var ama Rabbime şükürler olsun bu sene bolluk çok kıtlık yok lütfen her söylenen haber inanmayın
(682 puan) tarafından
Bu arada televizyon dolabımız aynı :D
(2,473 puan) tarafından
Galiba bütün bolluklar sana gelmiş?

Nerde bolluk var atın at gözlüğünuzu artık yeter !
(682 puan) tarafından
Edebini takin
(428 puan) tarafından
Canım nerde bolluk ya hayat çok pahalı, Allah a yine hamd olsun ama eskiden günlük rutinler şimdi lüks oldu herkes karnını anca doyuruyor etrafımdaki çoğu kişi öyle
(682 puan) tarafından
Fiyat pahalılığı başka bir şey kıtlık başka bir şey Ben fiyat pahalılığından bahsetmemişim Ben kıtlıktan bahsetmiştim orada
(428 puan) tarafından
Alamadıktan sonra ne fark eder ki canım üretimde iyiye gitmiyo inşallah olmaz ama, ekonomi kötü bu bir gerçek öyle böyle etkileniyoruz, hiç bir şey yok gibi yaşayanları söyleyenleri anlamıyorum pazara markete gitmiyolar galiba
(2,473 puan) tarafından
Bu sene bolluk çok diyorsun
Hayat pahalıligi ile kıtlık bir degil mi ikisi de aynı şey belki sen yaşamıyorsun o kıtlığı ama çoğu kişi o kıtlığı bu sene yaşadı

Ben gayet edebimi takınmisim edebime laf söylemek sana düşmez
(13,007 puan) tarafından
Alacak güç olmayınca milyonlarca aynı ürün olsa ne olmasa ne.
Normal konuşmuş niye edebi karistiriyorsunuz ?
(682 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya tamam da ben Hayat pahalılığından bahsetmemişim ki ben bu senenin bolluğunu belli etmişim Bir de öyle bir konuşma yapmışsınız ki sanki ben silah zoruyla Recep Tayyip Erdoğan'a oy verin demişim gibi
(682 puan) tarafından
Niye edebi karıştırıyorsun derken sana birisi at gözlüklerini tak dese nasıl tepki verirsin
(682 puan) tarafından
Senin edebine laf söylemek bana düşmezse benim ne takacağımı da sana düşmez
(13,007 puan) tarafından
Tak dememiş yanlız at demiş neyse uzatmaya gerek yok
(2,473 puan) tarafından
Daha tak la at i bilmiyorsun :D işte sizin gibiler yüzünden bu haldeyiz
(682 puan) tarafından
Atin at gözlüğünü demişsin bizim gibiler yüzünden ne duruma düşmüşsün  komik duruma düşme Allah aşkına seviyesiz seviyesiz konuşuyorsun
(4 puan) tarafından
Boşver cnm sen ne demişsin onlar ne anlamış konuşmaya bile değmez
(682 puan) tarafından
Sağol cnm
(4 puan) tarafından
R.e kuzum
(13,007 puan) tarafından
Bence de değmez.
0 oy
(2,473 puan) tarafından
Hala bolluk diyenler var bu gidişle hiç bir şey olmaz daha da batarız emin olun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 237 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 183 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 323 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 639 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu

379,715 soru

11,366,765 cevap

34,848 kullanıcı

...