0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (835 puan) tarafından
Çok doldum artık yemin ederim kaynanamla beraber oturuyom anneme sadece aydan aya gidiyorum her ayın 25 inde giderim geçen ay 3 gün kaldım anneme anca doydum insan özlüyor gerçekten annem beni kızımı falan çok özlüyor kaynanam dedi ki bu ay 1 gece kal dedi ben işten yorgun geliyorum dedi yemek temizlik yapamam dedi benide annem 2 gün istiyor kaynanama dün dedim daha senin annenden geleli yeni oldu dedi ben sana 1 gün kal dedim dedi beni öyle sinir ediyor ki ben her ayın 25 inde anneme gidiyorum özlüyorum kadını esirmiyim kardeşim onun kızları kendisine yakın her istedikleri zaman gelip gidiyor bizim ne özelliğimiz var eşime desem oda bana kızıyor kalma diyo ya o benim annem kadın beni özlüyor zaten gittiğim ayda bir sefer bırakında 2 3 gün kalayım burda onlara hizmet etcem diye ailemle vakit geciremicem zaten evdeyim biyeri çıktığım yok köy yerinde oturuyoruz ayda bir sefer anneme gittiğim var onada burnumdan getiriyorlar annemde çok kızıyor ben senin annenim diyo böyle yapmasınlar diyo sen orda hizmetçi değilsin diyo bu arada eşim esrar alkol kullanıyor kızlar bunları herkes biliyor bunlara rağmen ben çekiyorum karınlarını

12 Cevaplar

+2 oy
(13,610 puan) tarafından
Valla yavrum şimdi bana kizabilirsin ama bence  annen BEN SENİN ANNENİM 2 GUN KAL falan dedikçe sen kaldığın yeri benimseyemiyorsun.

Kayınvaliden de bunun farkında sanirim o yüzden .

Bide kadın çalışıyorsa gerçekten evde hazır birbtabak çorba bekler.

Yani tercih meselesi tabiki ama aynı şehirde yaşıyorum annemle senelerdir.

Hiç her ay gidip 3 gün kalmadım.

(746 puan) tarafından
Çok değişik düşünce bi şey diyemiycem
(1,343 puan) tarafından
Papatya asıl sizin gibiler yüzünden insanlar aile olmayı öğrenemiyor köle olmak ne demek sen önce onu bir öğren insanın evine alışması evinin kadını olması nerde nasıl duracağını bilmesi kölelik değil ben her zaman söylüyorum amnesinin evine meraklı olan evlenmesin kalsın annesinin evinde anne evine çok sık giden insanlar malesef kendi evine odaklanamiyor yapamaz da böyle devam ederse.
(746 puan) tarafından
Bu düşünce yapısı ile devam et.
(1,343 puan) tarafından
Sana da tavsiye ederim.
(746 puan) tarafından
Yok ben almayım uzak dursun ☺️
-Reklam-
+1 oy
(402 puan) tarafından
Esrar alkol varsa niye çekiyorsunuz ki? Sadece bunlar olsa hadi neyse belki tedavi olur dicem ama zihniyetleri de 5 para etmez ve işte onun tedavisi yok.sizi eve bedava hizmetçi mi aldılar?ne demek ben temizlik yapamam diyip senden beklemeleri?seni yıllarca o yaşa annen baban getirdi.sakın taviz verme.isterse boşasın.hatta öyle bi aileyi bırak sen boşa.yarın bir gün kızın olup evlense onu size göndermeseler ne hissedersin?
(835 puan) tarafından
Çok kötü hissederim canım yaa
(402 puan) tarafından
Diğer cevaplarından anladığım kadarıyla bu durum üzülsen de normal gelmeye başlamış sana.kabullenmişsin ve öyle alıştırmışsın muhtemelen yaşın küçüktür.ilerde 40larına gelip tecrübe kazandığında ruhunu 60 gibi hissetmek istemiyorsan bu düzeni ne olursa olsun değiştirmen gerekir.
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kuzum Allah yardimcin olsun üzüldüm
(835 puan) tarafından
Amin canım bende çok üzülüyorum sadece çocuğum için dayanıyorum
0 oy
tarafından
Onlarınki ana bizimki dana sanki sinir oluyorum böyle insanlara en büyük hata eşinde o sana destek olmazsa anası bin beter eder. 
(835 puan) tarafından
Oda anasını dinliyor zaten benim ailemi oldu olası sevmedi o
tarafından
Ailende onları sevsin diye ölmüyorlardır eminim. Boşver ya sen git istediğin kadar kal hiçbir hakları yok buna. Zaten biz 7/24 esir oluyoruz onlara bu kadarına hakkımız var bence
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Ne saçma ya.  Sen hizmetçi misin ya tamam insan işini gücünü yapar ama bu nedir  1 gün kalmışş  onada karışmayın  bi zahmet      herkez işe gidiyor ama işini gücünü de yapıyor   nede olsa gelin var 

Kafasındalar:angry:
(835 puan) tarafından
Aynen canım aynen yattığı yatakları toplamazlar
0 oy
(8,967 puan) tarafından
Kaç yaşında kadınsın kime ne nerede ne kadar kalacağından yahu bu insanlar neden hadlerini bilmiyo. Öyle bir eşe katlanmak sabır ister Rabbim yardımcın olsun inşallah eşin kötü alışkanlıklardan kurtulup ailesinden  ayrı bı hayat yaşarsınız 
(835 puan) tarafından
Benim eşim asla değişmez
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Esrar ve alkole kadar gerçekten sana akıl verecektim ama öyle biriyle yaşanmaz biran önce yoluna bak
0 oy
(13,779 puan) tarafından
Canim bak senin basinda kaynana olmasina ragmen ayda bir gidip kalabiliyormuşsun. Ben senede 1 ancak gidiyorum ve kalamiyorum. Üstelik kaynanam falan yok. Kocam bırakmiyor. 3 sene once gidip 2 gun kaldım burnumdan getirdi. Sürekli telefonda konuşmak istedi. Ne gittigimden ne kaldigimdan bisey anladim. 
0 oy
(935 puan) tarafından
Sen evlendikt3n sonra mı öğrendin bunları kullandığnı bu arada yaşn kaç
0 oy
(746 puan) tarafından
Pardon da bi insana izin vermek onu yönetmek kimin haddine sen onların kölesi misin. İzin istemek ya da şu kadar kal dedim demek bile saçma. Giderim bi daha da gelmem o eve öyle bi durum olsa 
0 oy
(8 puan) tarafından
Sen yine iyisin ben bayramdan bayrama oda burda olurlarsa gidebiliyorum her ay gidipte 2 3 gun kalamiyorum 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Yanlis anlamada esrar alkol kullanan bir adami neden cekiyorsun ki. Benim babamda alkol kullaniyordu annem sirf bizim icin cekti belki duzelir diye babam 65 yasinda hala arada içiyor.demem oki bagimlilik bitmiyor bacım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 362 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 637 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu

377,854 soru

11,309,774 cevap

34,743 kullanıcı

...