0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (255 puan) tarafından
Kizlar cok uzgunum :( universiteden oda arkadasimla hala gorusuyorm farjli sehurlerde olsamta telefonlasiriz. Bebegi olmuyorda daha once tup bevek yaptirdi. 10. Haftada dustu. Sorna tekrar tup bebekle hamile kaldi. 4,5 aylik olmustu. ailesinin yanina gitmis doktor bi sorun yok gidebilirsin demis. Neyse suyu gelmis ve acil doguma almislar ama malesef bebek cok kucuk oldugu icin yasayamamis :( cok uzgunum. Aramak istiyorum ama ne diyecegimi bilmiyorum. Onun icin o kdr dua etmistim ki tekrar hamile kaldigina cok sevinmistim. Simdi brbrgide incelemek icin almislar henuz gomulmemis. Yardime din aramam lazim ama biraz daha mi beklemeliyim ne diyecegim ararsam :(

4 Cevaplar

0 oy
(324 puan) tarafından
Başın sağolsun de kuzum elden hiçbir şey gelmiyor bazen sen ne kadar istersen iste Allah'tan geliyor bişey diyemeyiz halamın oğlunun da 27 haftalıkken karnında ölmüş çok üzülmüştük hepimiz ama inanki ne dersen de o kadına hiç işlemiyor yarası çok büyük hiç bir sözü teselliyi duymaz 
(255 puan) tarafından
Evet o kdr haklisin ki  bnde ilk bebegimi 10 haftalikken dusuk yaptim cok baska bir aci sizinde basiniz sagolsun :(
(324 puan) tarafından
Allah razı olsun canım rabbim inşallah tez zamanda bı daha nasip etsin onun acısını biraz da olsa dindirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bende normalde vefat eden birine başın sağ olsun demem önce ararım ... Her zman yanindayim en ufak bir şeye ihtiyacın olursa aramaya cekinme acını anlıyorum dualarım seninle diyorum
(255 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim biraz daha zaman gecsin ustunden arayacagjm bnde  bas sagligi yada gecmis olsun dilemeyecegim
0 oy
tarafından
Başın sağolsun diyeceksin canım yakın arkadaşın bekleme bu zamanlarda ihtiyacı oluyor sık sık ara sor halini üzmesin kendini rabbim yardimcisi olsun .. benim yengem üç yıllık evli bebeği yok onun yanında kendi cocugunu sevemeiyirum çok üzülüyor ama benim çocuklarıma da yengen kurban olsun sana diyor .. arkadaşın o duyguyu ttamis rabbim tekrar tattirir inşallah 
(255 puan) tarafından
InsaAlah canim. Cok duygusal.birisi bn basin sagolsun diyip acisini tekrar yasatamam ona galiba :( bir arkadas yazmis yaninda oldugunu hissettir diye o sekilde bi konusma hazirlayacagim
0 oy
(2,512 puan) tarafından
İnsanın boğazı düğümleniyor valla 
(255 puan) tarafından
Gercekten oyle :(

İlgili sorular

+4 oy
25 cevap 636 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 322 göst.
0 oy
17 cevap 710 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 598 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

379,396 soru

11,356,578 cevap

34,832 kullanıcı

...