0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (487 puan) tarafından
5 gun once tuvalet egitimine basladim bazen soyluyor bazen altina yapiyordu ama bugun ogleden sonra lazimliga oturmak istemiyor surekli kaciyor hersey guzel giderken neden boyle oldu anlamadim ne yapayim eşim bezini bagla tekrar diyor cunki bile bile tuvaletini lazimliga yapmamaya basladi bugun oglenden beri.... onceden istekliyken neden boyle oldu anlayamadim cisinin geldigini soyledi gel yapalim dedim kaçtı benden pantolonuna yapti kizim bu arada 2 yasinda tecrubeli hanimlar fikirlerinize ihtiyacim var

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaka yapıyor muydu rahat 
(487 puan) tarafından
Yapiyordu
tarafından
Kabız falan olmuş olabilir mi cikaramiyordur korkup oturmuyorsldur o yüzden
(487 puan) tarafından
Kucuk tuvaletini de oyle yapiyor inadina pantolonuna yapmaya basladi bugun
tarafından
Bırak yapsın illaki rahatsız olup soylicek bekle hemen değişme rahatsız olsun
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Biz 1 ayı geçti eğitim vereli bazen benim kızımda kaçıyor lazimliga oturmak istemiyor çok normal canım klozete oturt sifona bastır falan hoşuna gidiyorlar. Şimdi benim kızım lazimliktan kaciyor annee tuvaleti diyor yani klozeti istiyor. Oyuna çevir birazcık. 
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Cisim geldi diyo mu canım götür sen otur yap de bnm kızımda ben yanında olunca yapmiyo lazimliga
(487 puan) tarafından
Cisim geldi diyor yapiyorduda cogu zaman ama bugun oglendn beri inadina pantolonuna yapiyor mesela bugun cisim geldi dedi gel gidelim dedim kacti benden ve pantolonuna yapti birden boyle olmasi dsundurdu beni
(2,810 puan) tarafından
Hmm ısrar etme sakina beze dönme

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
13 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
11 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (446 puan) tarafından soruldu

382,142 soru

11,441,313 cevap

35,013 kullanıcı

...