0 oy
81 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Uzun zamandır aynı makineyi kullanıyordum artık yeni almak istiyorum var mı güzel tüy kıl alan epilatör aleti 

5 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Em iyisi bana gore philips canim yillardir kullaniyom
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Arkadaşım Braun silk epil 1 kullanıyordu canım. Hatta birini 4-5 yıl kullanmış sonra bi an acele ediyormuş boşluğuna gelmiş su değmiş diye başlık ucu paslanmış diye yine aynısını almıştı. 3 yıldır da onu kullanıyor. A101 e bile geliyordu 100 tl ye. Şuan fiyatını bilmiyorum. Bende silk epil 5 kullanıyordum lazer öncesi çok memnundum ama şuan ki fiyatları hakkında bilgim yok 
tarafından
Sağol canım benim Braun kaliteli marka bende ortaokula giderken almıştım 32 yaşıma geldim hala onu kullanıyordum sonra babama verdim kullansin diye braundan vazgeçmeyeyim en iyisi:-D
(1,680 puan) tarafından
Kaliteli ve sağlam oluyor birde arkadaşının kullandığı gerçekten uygun fiyatlıydı ve aşırı aşırı memnundu
0 oy
(119,981 puan) tarafından
fiyat bilmiyorum braun silk epil 3 iyi
tarafından
Baktım şimdi 9 acıyı azaltiyor yazmışlar sanırım 9 alacağım tesekkurler
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Braun Silk epil 3 almıştım geçen yıl...bu yıl lazare gidince kaldı öyle...
tarafından
Sanırım Braun alacağım teşekkürler 9 için acıyı azaltiyor demişler taksitle alabilirsem alayım
0 oy
tarafından
Bende bı tane var markasını bilmiyorum braun ama diğer isimleri bilmiyorum sjsj 

İşe yarıyor mu hiç kullanmadim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
0 oy
1 cevap 115 göst.
18 Kasım 2022 Moda kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
30 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 302 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,622 soru

11,505,666 cevap

35,158 kullanıcı

...