0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Görümcem bize geldi 2 günlüğüne kızı düz duvara tirmaniyor kızımı sürekli dövmeye kalkıyor oyuncaklarını alıyor onunla paylaşmıyor çocuk yatıyor uyandırıyor görümcem ise sadece izliyor insan evladına dur demez mi ya hamileyim canım çıktı yemin ederim sinir küpü oldum ya benim kızım o kadar uslu bir çocuk ki sesi çıkmaz yanlış yaptığında yapma dediğim için neyi yapıp yapmayacağını biliyor ama bunlar çocuğun yaptığı herşeyi sadece izliyorlar ve gülüyorlar terbiye sen ne mükemmel bir şeysin.icimi dokmeseydim sinirden oturup agliycaktim

21 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Bnde sinir oluyom ya analari dur demeyi bilmeyenlere bikere bi akraba gelmisti salon kapim genelde kapali olur koltuklarim beyaz diye kizimda hic acmaz ben acma dedigim icin o gun misafirin bebesi gitmis acmis elindeki cikolatayi beyaz koltuguma vurmus anasi anca siritiyo oyuzden sevmiyom boylesi be.yinsizleri :d
(1,313 puan) tarafından
Eşime diyorum sen söyle yanlış anlamasın çocuğa biraz müdahale etsin boşver diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Demekki herkezinki ayni bizimkilerde oyle dur deme yok yani bizler olsak kizariz ayip deriz 
(1,313 puan) tarafından
Ya ben onun evine gidiyorum kızımın asla birşeye dokunmasına izin vermiyorum
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Evet bende **** oluyorum tabi her dk peşinde kosulmaz ama böyle de bu kadar da rahat olunmaz ya 
(1,313 puan) tarafından
Ya çocuk zaten saatlerce oturmaz oynar ama bu kadar da değil ya keşke görsen
(3,127 puan) tarafından
Eşimin teyzesi de öyle çocugu saldım çayıra mevlam kayira bir geliyor evin altını üstüne getiriyor çocuk katil bebek Chucky gibi valla
(1,313 puan) tarafından
Buda aynen öyle yemin ederim
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnm eltimde aynıydı. Şuan o kadar edpesiz bı kızı var ki. Herkes kınıyor. Merak etme sonunda senin kızının edebi ahlaki konusulurken onların edepsizligi konuşuluyor. Akillarinca çocuklarına iyilik ettiklerini sanıyorlar ama sonuç kendilerine dönüyor
(1,313 puan) tarafından
Aynen öyle ya valla iyi ki onlar gibi rahat değilim
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Zormus valla hamilesin kıyamam ya 
(1,313 puan) tarafından
Sorma ya o kadar uykusuzm midem bulanıyor çocuğuma zarar veriyor diye 2 dk uzanamiyorum
0 oy
(916 puan) tarafından
Onlar ne tür biliyor musun biz çocuğumuza kızmayız özgüvei gelişsin yok engel tanımasın yok bilmem ne bkuu... bende de arkadaşımın kızı var çocuk evin içşne edip edip gidiyor bi dur demiyor
(1,313 puan) tarafından
O kadar yanlış ki
0 oy
tarafından

Kız sende uyar ters tepki ver ayıp ya ben asla dayanamam bi yere kadar sabrederim sonra anasına derim 

(1,313 puan) tarafından
Ya kadının gözünün önünde uyarıyorum yapma diyorum kadın demiyor ki ben uyarayım cocugumu
0 oy
(33 puan) tarafından
Canım benim de çevremde çok var maalesef en nefret ettiğim şey Tabii ki çocuk her şeyi de yapabilir ama burada iş özellikle anne de bitiyor öyle bir davranıyorlar ki sanki o ortamda o çocuk onların değil bir başkasınınmış gibi sessiz kalıyorlar tepki göstermiyorlar sinir oluyorum
(1,313 puan) tarafından
Evet işte benden tepki gostermemi bekliyor
(33 puan) tarafından
Canım kendilerini değersizleştiriyorlar da bunun farkında değiller
(1,313 puan) tarafından
Valla sorma ya yıllarca gelmese yüzünü görmek istemem
0 oy
(158 puan) tarafından
Bende nefret ediyorum ben birinin eşyasına çocuğuna sokaktaki çiçeğe bile zarar vericek diye aklım çıkıyo bazıları da aşırı rahat çok şükür ki ne izinsiz birinin bişeyini alırlar nede birine bişeye zarar verirler yoksa benimkilerde evde düz duvara tırmanıyo ama dışarda asla yapmamaları gerektiğini bilir büyük oğlum kardeşine anlatır öyle yapmamalısın çok ayıp yada yaparsan acır kırılır vs diye uyarır hemen valla çocuğuna tek kelime etmeyip umursamayıp öylece izliyolar ya şaşırıp kalıyorum
(1,313 puan) tarafından
Ya bide bana diyor ki bırak çocuk kırsin döksün yoksa büyümez
(158 puan) tarafından
Evide başımıza yıksın ozaman diğerleri az gelir böyle bi rahatlığı hiç bir zaman anlamicam
(1,313 puan) tarafından
Valla bende canım
0 oy
tarafından
En sinir olduğum şey etrafımda sorumsuz anne o kadar çok ki ama lafa gelince bilirler yetiştirme de sıfır 
(1,313 puan) tarafından
Ahh ben bunun gibisini görmedim ya
0 oy
(92 puan) tarafından
Bende dur demiyorum dur dediğim ilk çocuğumu herkes dövdü çünkü küçük olanda şimdi herkesi dövüyor. Savunmuyorum ama maalesef yeni düzen bunu gerektiriyor. 
(1,313 puan) tarafından
Ben kızıma dur diyorum yapma diyorum ama bu çocuk dışında kimse kızımı dovmuyor
(92 puan) tarafından
Tabii ki sizi çok iyi anlıyorum ama meydanı ona bırakmayın siz kızınızı o dövecek diye ortaya bırakmıyorsunuz ve meydan onlara kalıyor çocuğunuz kendi oyuncağını bile oynayamaz hale geliyor müdahale edin birlikte oynayın sizde onun elinden alın anlasın güxel Bir dille de söyleyin hatta 4ünüz oyun kurun bir süre
0 oy
tarafından
Sanki eltimii anlattın gıcık gittim iyiki 2 günlüğüne gelmiş yakın olma ben öyleyim ben çocuuğuma karşı hassasım diyorum herkese öyleyim de
(1,313 puan) tarafından
Ben zaten hiç gitmiyorum cagiriyorlar diyorum cocukalrim durmuyor gelmiyorum ama onlar hep burda
tarafından
Allah kolaylık versin cnm ben olsam gelemem böyle bir şeye araya mesafe koy ozaman
(1,313 puan) tarafından
Kız zaten ne giderim ne ararım kendi kendine geliyor
0 oy
tarafından
Bugün 8 yaşındaki oğlum eltim in 8 yaşındaki oğlunu sokakta dövdü bende dışarı çıktım oğluma kızdım eve gir dedim hatta eltim in oğluna elin armutmu topluyor sende yapıştırsaydin bi tane dedim sonra eltim camdan kafasıni camdan çıkardı oğlumu tehdit etti banada diyor oğluna bi tane yapıştırsaydin

Şimdi siz diceksinizki yazık gunah eltinin oğluna Evet üzüldüm oğlum dövdü diye ama yemin ederim siz tanisaniz siz döversiniz
tarafından
Hergün 463748384 defa zile basar eve gelmek ister gelince ortalığı talan eder 1 aylık bebeğimi bile kucaklayip kacmisligi var Ayakkabıları fırlatır çocuklarımı kişkırtir benim tek yaptığım annesini hergün arayip gel al şunu demek ama eltim en ufak bişeyde kuser konuşmaz bugün bende arama mesafe koymaya karar verdim
(1,313 puan) tarafından
Valla yaramaz çocuk çok zor sorumsuz anne olunca daha da beter oluyor
tarafından
Valla çok yaramaz eltimin oğlu kadın anahtari nereye saklasa bulup çıkıyo sokağa bizi deli ediyo halada kadın en ufak bişeyde kavga çıkarıyor
0 oy
tarafından
Dün çocuk gormesinde aynı şeyi yaşadım kız az kalsın parmağını ağzına veriyordu yavrumun hemen çektim besigi uzağa ... Kizada çik burdan dedim ... Bide kadın diyor ki hafta içi gelirdikte benim kız senin kızı çok seviyor bir balkondan atmadığı kaldı bende baktım annesi bişey demiyor ben uyardım kolundan çekip izaklastirdim küçükte değil 7 yaşında 4 yaşında benim kızım aklı buyumemis ... 
(1,313 puan) tarafından
Allah sabır versin bize
0 oy
tarafından
Hele benim gorumceninkini bir gör Allah'ım deli eder beni tam bı görgüsüz yaa buzdolabina kiler dolabına kadar bakar yiyecek bişey yokmu diye varsa izin istemeden alır yer o gelmeden bütün aburcubuari kaldırırdim  görümcem de öyle bakar kızımı döver Güler ordan *** mu var ne guluyon kalk bak demi o gelince kızımın da ahlaki bozuluyor
(1,313 puan) tarafından
Bende aynısını yaşıyorum
0 oy
(119,626 puan) tarafından
oyle cocuk yetistirenkerden nefret ediyorum
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yemin ederim benim gorumcemi tarif etmişsin 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Valla canım sonuna kadar haklısın.bu sefer sen bişey desen derki benim çocuğuma kim oluyorsun da kızıyorsun.ama kendileri de izlerler o zaman sahip çık çocuğuna .o anlamaz zaten sen öğret dimi yaa 
0 oy
(681 puan) tarafından
Gorumcene söylesene cnm
0 oy
(17,931 puan) tarafından
Yazık kafasına o kadının 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 92 göst.
0 oy
11 cevap 206 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (821 puan) tarafından soruldu