0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Tecrübrli anneler kanguru almayı düşünüyorum bebek arabası pek hoşuma gitmiyor kanguru tercih edicem ama bir sürü seceneği var bel destekliler dahs mı iyi sanki araştırdım ama tecrübeli annelere de sormak istedim siz nelr kullandınız hangisini öneririrsiniz bide doğumdan ne kadar sonra kullanmaya başlayabilirim 

9 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ben Trendyol da aldım bel destekli 10 aylık hala kullanıyorum
(66 puan) tarafından
Yeni doğduğunda da kullanıma uygun mu peki
(2,501 puan) tarafından
Bilmiyorum ya ben 4 aylliken akil ettim
(66 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kanguru yorucu olmazmi canim ya surekli tasimak 
(66 puan) tarafından
Benim olduğum bölge full yokuş araba ile daha çok zorlanırım diye düşünüyorum yinede bebek arabası aldım ama kanguruda istiyorum artık hangisi daha rahat olursa :D
(22,070 puan) tarafından
Haa ozaman mantikli kanguru :D
(66 puan) tarafından
Banada öyle geliyorda işte bakalım en olmadı evden çıkmıcaz yürüyene kadar ahahah :D
0 oy
(1,125 puan) tarafından

image

Bunu kullanıyorum canım ama fiyatı bayaaaa artmış yaaa şok oldum

tarafından
Bende bunu kullanıyorum fıtık var ne kadar bel destekli olsa da bir süre sonra beni mahvediyor
(66 puan) tarafından
Bel destekli sanırım buda dimi daha çok tercih edliyor benşm baktığımda bunun grisi memnunmusunuz
(1,125 puan) tarafından
Aynn canım destekli ...evet memnunum 3bck 4 aylıkken aldm smdo 9 aylık dışarı çıktığımda takıyorum ...

Çok uzun yürüdüğümde bı sure sonra yoruluyom tabi belimde agryor
(66 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

E bebekten almıştım memnun kaldım daha sonra bana aynısı hediye geldi öyle sıfır duruyor :D 

(66 puan) tarafından
Ahaha şans işte :D
tarafından
Hiç sorma
0 oy
(119,602 puan) tarafından
sling daha iyi
(66 puan) tarafından
Evet onuda araştırdım ama takması çok zormuş siz kullandınız mı
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ergobaby 360 güzel canım istedığın standartlarda Amerikan pedıatrı de onerıyor onu
(66 puan) tarafından
Bakıcam buna canım teşekkür ederim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende Solomon baby den almıştım ama fiyatları şu an inanılmaz uçuk 3 aydan başladım kullanmaya şimdi 1 yaşında hala kullaniyorum. Bebeğim de baya rahat içinde. dolaptan al orada fiyatları daha uygun benim aldığım su an kendi sitesinde 400 küsur dolapta 100 lira civarında.
(66 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım dolaptan hiç bakmamıştım bakayım bi :)
(6,047 puan) tarafından
Eğer bebeğin 3 aydan küçükse yenidoğan aparatı olandan al büyükse çok şart degil
(66 puan) tarafından
Daha doğum yapmadım ama yenidoğan için düşünüyorum o aparat nasıl oluyor bilmiyorum
(6,047 puan) tarafından
Ya böyle hafif yuvarlak bir süngeri falan var bir tane de nasıl desem süngeri de içine koyduğun bir parça daha var.  Bende bebeğim biraz daha büyüdükten sonra satmayı düşünüyorum. Kızım okula gidiyor oğlumu kanguruya koyup götürüyorum hep . Alışan bebek içinde bizim icinee büyük rahatlık ben 3 aylıkken başladım kullanmaya ilk bir kaç seferde.biraz mizmizlandi sonra alisti
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Baby plusunki çok güzel sağlam çok rahat
(66 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakıcam
0 oy
(8,366 puan) tarafından
Valla sen bılirsin ama bebek arabası daha mantıklı benım kangurum solomom baby idi şimdi atılı duruyo bı kenarda 2.5 yasında kızım 3 e yaklastı bebek arabası daha iyi bize 
(66 puan) tarafından
Ben ilk zamanlar en fazla yaş alana kadar kullanmayı düşünüyorum otueduğum bölge çok yokuşlu bebek arabasına daha sonra geçiş yapıcam aldım duruyor kanguruda alayom hangisi daha rajat olursa artık
(8,366 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
18 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
28 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sila_eymen (300 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
0 oy
3 cevap 73 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (366 puan) tarafından soruldu

381,753 soru

11,428,788 cevap

34,988 kullanıcı

...