0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Aslında bana bağlı düşkün bir coxuk ama aynı zamanda babannesinede öyle bir yere giderken ayrılınca hep onun peşine agliyor eve gelmek istemiyor surekli dışarı gitmek istiyor cidden çok üzülüyorum babannesi ve dedesi çok simarttilar öyle böyle ağlamıyor resmen binayı yıkıyor ama ağlasana eve benimle girdiriyorum buna alışması icin ama çok üzülüyorum inşallah geçici bi durumdur

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok mu kuralcisin acaba çocuk orada rahat mı ediyor
(79 puan) tarafından
Hayır canım tam tersi
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bilemedimkk canim evde cok skiliyosa ondandir belki
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Benim kizimda komşunun kizi için ağliyor. Kiz daha yanindan ayrilmadan özledim diye ağliyor. Tüm binayi ayağa kaldiriyor. Eda bir yere gitmesin diye kiyameti kopariyor. Gerçi ailelerden gelirkende ayni şeyi yapiyor. Pişman oluyorum bir yere gittiğime. 
(13,886 puan) tarafından
Daha hamile kalmadan koymuştu adini. Alişverişe çikinca bile erkek kiyafeti bakiyor. Şunlari mehmetime alalim diyor. Hevesini gördükçe erkek olsun diye geçiyor içimden ama hayirlisi tabiki. Ev kendimin ama mutfak eski model. Değiştirmek istiyorum bakalim nasip canim.
(1,034 puan) tarafından
İnşallah ogluşunuz olur kızım uyumadan önce abisi seviyor yatakta 10 erkege değişmem seni diyor 6 ay erkek diye bildik doktorlar erkek dedi sonra kız dediler oglum küstü bana niye erkek olmayacak diye 1nhafta konuşmadı:))) şimdi biraz daha büyüdük yaptıklarını anlatacağım diyorum yalvarıyor bunun bu kadar tatlı olacağını bilsem küsmezdim diyo
(13,886 puan) tarafından
Ay ne güzel abi kardeş ilişkisi. Inşallah benimkilerde süper abla kardeş olurlar.
(1,034 puan) tarafından
Sizin yaş cok fazla yok daha arkadaş gibi olurlar eminim benim peş peşe olmadı hic oglum7 yaşındaydı büyük kızım oldu kızım10 yaşındaydı mevam oldu acaba araları az olsa daha mı iyi olurdu ki gece gece pişmanlık geldi bak:))bana kalsa tek oglumla kalacaktım ama 2 kız daha varmış nasibimizde
(13,886 puan) tarafından
Bana herkes daha erken yap diye baski yapti. Yaş farki arttikça paylaşimlari azaliyor. Birlikte zaman geçirmek istemiyorlar dediler. Tabi ben istesemde Rabbim doğru zamanda nasip etti. Sende pişmanlik yaşama ilişkileri güzelmiş maşallah.
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Çocuk o daha.aglamasi bence normal. Orda hem farklı şeyler var. Hem daha eğlencelidir.ben de öyleydim küçükken. Anneannemden babannemlerden ayrılmak istemezdim. Uyuma numarası yaparmisim eve gitmemek için. 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
evde bunaliyo demekki
(79 puan) tarafından
Belkide öyle sokulmaması icin her şeyi yapıyorum oyunlar oynuyorum ama hayırlısı ne dyelim
0 oy
(637 puan) tarafından
Mesela babannesinden kalkmadan önce oğlum ve ya kızım birazdan evimize gideceğiz diye uyarı ver bir kaç kez .ben hep parkta feln oylle yapıyordum.10 kere sallnainca iniyoruz diyordum hemen inerdi.eve gelirken de öyle yapıyordum hiç bir zaman aglamazdi.
0 oy
tarafından
Benimkide ayni 3 yasinda babamin yoluna oluyo eve gelmek istemiyo  bagiris cagiris zorla sokuyom eve
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Benim oğlum da 3.5 yaşında dedesine cokk düşkün bazen haftasonlari bırakırız oraya akşama kadar kalor gene de doymaz gelmicem der eşim zorla gidip alır çünkü biliyorum ki gece kalmaz 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 325 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,206 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.