0 oy
819 göst.
Aile kategorisinde (71 puan) tarafından
Ve kaynananiz oturursa tepkiniz ne olur gelsin yorumlar :)

62 Cevaplar

0 oy
(6,046 puan) tarafından
Ön koltuk başka yere arka koltuk başka yere mi gidiyor. İstediği yere binsin. Hayatta umursamam böyle seyleri
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Kendi annemi el üstünde tutuyorsam eşimin ailesi başımın üstünde olur anne sonuçta ne olursa olsun doğurup büyütmüş nasibini. Ön koltukla ne ben önde olurum ne de o önemli olan saygı bence... 
0 oy
(7,089 puan) tarafından

Ahanda bugün arabada kocişimin yanına otururken  aklımdan geçen soru :D:D kızlar kesin sorar demiştim ahanda temiz kalbim ortada <3

0 oy
tarafından
Hiç tepki vermek hatta kendim teklif ediyorum gel otur diye kendisi oturmuyor
0 oy
(10,831 puan) tarafından
Ben diyorum annem kızım sen geç diyor bana göre büyük oturmalı cnm sadece tek bir yere giderken ben otururum 
0 oy
(12,622 puan) tarafından

Ön koltuk nereye gidiyorsa arkada oraya gidiyor sıkıntı yok benim için :D

0 oy
(1,831 puan) tarafından

Nişanlıyken en başta o konuda tavrını koydu geçti hep öne oturdu annemde hiç sevmez eşi kimse şoförün o otursun yanına der büyük küçük olmaz bu işin der beni pek alakadar etmiyor ben arkada da rahatım hatta arkada daha rahatım :D yalnız bir kere çocugu hastaneye götürcez daha yeni doğmuş kayınvalidem de öne oturup gelmiş çocugu ben taşıyamayack durumdayım pusette yok port bebe çantası var ver dedi verdim kucağına giderken önde oturan kadın dönerken nolur ben arkaya oturayım dedi:D

0 oy
(4,588 puan) tarafından
Ne farkeder kız onu de arkasida aynı yere gitmiyor mu valla biz kaynanamla birbirimizi oturtmaya çalışıyorduk evlendigimde şimdi kim denk gelirse o oturuyor:)
0 oy
tarafından
Kaynanam oturur başta ben söylüyor dün şimdi kendi geçiyor öne bence bu bir saygı söstergesi kimse linçlemesin 
0 oy
(3,779 puan) tarafından

Bizim kamyonet olunca ön koltuk arka koltuk savaşı yok:D ki normal araç olsa ön koltugu kaptırmam kimseye yol tutuyor çünkü bide kazadan sonra ön koltukta olacağım arabanın gittiği yolu göreceğim mutlaka 

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Araba yolculuk için aşna fişna için değil kim nereye oturursa otursun ben umursamam kaldı ki arabamız yok:)
0 oy
(147 puan) tarafından
Genelde ben otururum hep çünkü ne kayınvalidem ne kayınpederim oturmak istemez hiç biz geçtik o yollardan derler hep bana ama benim için hiiiç bir önemi yok nereye oturduğumuzun huzurumuz sağlığımız yerinde olsun yeter ki 
0 oy
tarafından
Sevgiliykende hep ona geç derdim o sen geç derdi. Şimdi olsa gene ben otururum heralde. Bana fark etmez takılmam yani. 
0 oy
tarafından
Ben kendim oturturum saygısızlık ben oturursam bana gore
0 oy
(2,395 puan) tarafından
Önü de arkası da aynı yere gitmiyor mu kız ne fark eder 
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Kaynanam yok kayınbabam olunca sen otur diyorum büyük diye oda bazen oturur bazen bana birakir ben büyüklere saygımı gösteririm geçip otursada bisey demem ne diycem bi koltuk iste
0 oy
tarafından
Ben sözlendiğimiz günden bu yana öne otururum. Kayınvalidem senin yerin orası der hep 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kaynanam eşimle tek olarak gitse bile arkada oturmak istiyor kendini önemli hissediyormuş mutlu oluyor
0 oy
tarafından
BN bbek var diye oturmam ama kaynnam da oturmuyo eltimin kızı bikere parmağını kırmıştı kadının ön sevdası yüzünden ayy çok berbat biğündğ yaa
0 oy
(33 puan) tarafından
Canım şöyle düşün Annen olsa öne oturtmazmısın  kaynana da anne gibi Sonuçta saygıdan bile olsa öyle oturması lazım Bence

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 395 göst.
0 oy
8 cevap 343 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yusram.6925 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 495 göst.
0 oy
10 cevap 451 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (580 puan) tarafından soruldu

397,156 soru