+1 oy
513 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Düğünde denk geldik kızmı sıkarak sevdi kızmda ağlmya başldı gözünden yaş geldi Bnde her defasında söylüyorum sıkmdn sevn benm kızm alışkın değil sıkılmaya nden inatlaşıyonz dye braz ses tonm yükseldi oda napim çk tatlı olmasaymış oda dedi tatlı dye de sıklmz ki çock ağlıyo işte snra Bn uğraşıyorm dedim geçtim yanından tam çıkrkn kapıda denk geldi Bi afralı Bi tafralı bakıyo ki anlatamam Bn kötü bişy mi dedim Hayr anlamdığım şu söylediğim halde devm etti bu çock benm değilmi nden nasıl sevilmesi grektiğne Bn karr veremiyorum acba kayınvalideme de söyledm böyle böyle yaptı habern olsn dye boşver bişy olmz diyo ya alın çocuğu yerden yre çarpın dememi faln mı bekliyor bu insanlar anlamdımki eşim işteydi bnden duy böyle böyle oldu dedim çocuk ağltılrk swvlmz bundan snra sna mesafe koyr dedi koyarsa koysn çkta umrumda sanki ya snir oldum resmen kadına

19 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
bazilari inadina yapar seni sinir etmek icin yapmis cocuga yazik
(4,067 puan) tarafından
Şuan bu fikirde yalnız olmadığım içn çok sevindim
-Reklam-
0 oy
(17,786 puan) tarafından
Yazık be sevmeninde bi adabı var 
(4,067 puan) tarafından
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Sinir oluyorum o tarz insanlara diyincede iyice inada yapıyorlar bence
(4,067 puan) tarafından
(3,646 puan) tarafından
Benimde teyzem öyle cidden sinir oluyorum kadından nefret ettim yegeni mi öyle seviyor sert sevme diyorsn inada canını acıtıyor içim gidiyor
(4,067 puan) tarafından
Evt bnde öyle üzülyorm çnkü anne babası olrk biz ble sıkmdn seviyoruz bizm içmzde fırt alr kopuyor ama zarr gelmsn dye nazk davranıyoruz
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ayıp yaptıkları cidden, haklı söylemişsin
0 oy
(415 puan) tarafından
Ben olsam bende aynı tepkiyi verirdim kimse benim iznim olmadan dokunamaz bile.öyle bir yetiştireceğim ki  Allah nasip ederse büyüdüğünde de  kimsenin kendisine dokunmasına öpmesine izin vermeyecek. 
(4,067 puan) tarafından
(4,067 puan) tarafından
Şuan bu fikirde yalnız olmadığım içn çok sevindim teşekkürler
0 oy
(308 puan) tarafından
Söylediklerini gülerek deseydin ve Bi tane sert Bi şekilde çakaydın ya ona
(4,067 puan) tarafından
Sert Bi şeklde söyledim
(308 puan) tarafından
Biz d. Bakırlılarda bişey söylerken bazıları vurur şakasına sende öyle yapıp sert Bi şekilde vursaydın onunda canı acısaydı
(4,067 puan) tarafından
Moreli bozuldu zaten surları düştü onu fark ettim
(308 puan) tarafından
İyi yapmışsın Bi daha yeltenmez
(4,067 puan) tarafından
Aynn tavr yapr her gördüğünde :)
0 oy
(494 puan) tarafından
Benm de annem gil ablamgil öyle seviyo milyon kere söylüyorm sıkmayın çocuğu agliyo öyle opmeyin diye dinleyen yok iyiki bi çocuk doğurmuştur diyorlar hemen çok canım sıkılıyor aşırı seviyorlar oğlumu biliyorm ama canını çok acitiyorlar yaa içim gidiyo resmen  bisey desem canları sıkılıyor bazı inşaat laftan anlamiyo cnm
(4,067 puan) tarafından
Gerçkten anlamıyorlr ya sonra ben bişy diyince kötü oluyorum
(494 puan) tarafından
Aynn valla el kadar bebeği haşat ediyorlar seviyorz ayağına
(4,067 puan) tarafından
Eşimnde dediği gbi çocuk ağlatılrk sevilmz
(494 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum ben esimde hemen elini yüzünü yıkar bebeğin çok operlerse bana da kiziyo oturuyorsun diye söylüyoruz anlamıyorlar  ne yapalim
(4,067 puan) tarafından
Gerçkten anlamıyorlr ve inatlaşıyolr
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Senin söylemene Gerek yok ki. Şu hastalık döneminde ben kimsenin çocuğunu kucağıma bile almam korkarım kendilerinin bilmesi gerek.  başkasının çocuğunu ağlatarak seveni ilk defa gördüm az bile demişsin
(4,067 puan) tarafından
İşte gel laf anlt böyle söyledim dyde Bn kötü oluyorum
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Aynı benim kaynanamla görümcelerim.. Neyi yapmayın dersem inadına yapmaya devam ediyorlar.. Hiç mi çocuk görmedik, biz de çocuk büyüttük diyorlar.. Kaynanam ben dört tane büyüttüm diyo.. Görümcem bana laf sokmak için annem dört tane çocuk büyütmüş diyo.. Ama dört tane çocuk büyüten kadın benim beş buçuk aylık çocuğumun ağzına limon sürüyor, eline susamlı simit veriyor, hasta olduğunu söyleyince ballı ılık su içir diyor.. Dört çocuğu nasıl büyüttüğü muamma
(1,552 puan) tarafından
Bir devir değişti bir de büyütmek marifet değil, nasıl büyüttüğün önemli.. Kedi köpek de büyütüyor.. Hem de tek seferde 6-7 tane büyütüyor onlar
(4,067 puan) tarafından
Çk haklısın canm bu konuda YAlnz değilmişim sevndim
(1,552 puan) tarafından
Kesinlikle yanlız değilsin.. El kadar, savunmasız, canı bize emanet olan yavrular onlar.. Korumazsak yadırgamaları lazım asıl
(4,067 puan) tarafından
Ay çk haklısın ya ağzına sağlık kşke herks bunn blincnde olsa
(1,552 puan) tarafından
Keşke..
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kızımın yanakları tombul bir kez olsun sıkıp ısırmadık biz. Ben severken zevk alacağım diye neden çocuğumun canı acısın. Evlat benimken canını acıtmaya kıyamıyorken başkasının bu şekilde sevmesine müsaade etmem. Biri seveceği zaman yanağına dokunmayın sevmiyor diyorum başta 
(4,067 puan) tarafından
Bnde hep uyarıyrm ama insan olan laftan anlıyor olmayanda anlamıyo
0 oy
tarafından
Sevdirme manyakk mıdır nedir ya herkes kendi çocuğunu sevsin arkadaş bizim milletteki şu elin çocuğunu sevme merakından gına geldi artık . 
(4,067 puan) tarafından
Kesnlkle katılıyorum sana
0 oy
(795 puan) tarafından
Bende hiç sevmiyorum öyle insanları ya yapma dediğin şeyi inatla yapmalarından 
(4,067 puan) tarafından
Şükr ki Bi ben değilmişim bu drmdan rahtsz olan
0 oy
(361 puan) tarafından
Tek sevmek degil he rkonuda aynisini yapiyorlar ben de cok sinir oluyorum mesala cocugun karni tok eline cikolta vermişler ev sahibi ben yesin diyorum hic alakasiz biri kalkiyo yemesin ben izin vermisim sen kimsin  yani oyle sevmeyin sıkmayin diyorum  ne olacak ya da bisey yapinca kiziyorlar ne var bunda niye kizdin benim cocuguma diyorum canim istedi diyorlar cocugun hakkinda en dogrusnu sen bilirsin bacım üzülme 
(4,067 puan) tarafından
Bnde öyle düşünüyorum işte annesi olrk Bn hiç bebğim kötülüğünü istiyor olablr miyim ya
(361 puan) tarafından
Üzülme  bosver en dogrusunu sadece sen bilirsin hatta nasil yetistirmek istediğine bile sen karar verirsin çünkü  rabbim sana vermis
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Ayy ağzının ortasına kürekle patlat çocuk hırpalanarak sevilmez yaaa 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Oğlum doğduğunda emzirmeyi öğreten hasta bakıcıyı bile oğlumun kafasını avucuyla sert tuttu diye ikaz etmiş insanım .

Asla dediğin şekilde sevilmesine izin veremem , hatta sert söylemek yerine aynı şekilde ben de onu sıkarım bak ne kadar acıyor gördün mü , aynı acıyı tattığına göre bir daha benim çocuğumu öyle sevmezsin dimi derim
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın masum savunmasız bebek ağlatmadan sevsin bir zahmet ya da uzak dursun
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hayatımda en rahatsız olduğum konu bebeğimi inciterek sevmek kayananm da öyle yapıyor sinir oluyor yapma diyorum birşey olmaz alışsın diyor daha da sinir oluyorum  dengesiz bir kaynım var öpmekten öldürüyor sırf inadıma 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çok da iyi demişsin inadına yapmış

0 oy
(48,683 puan) tarafından
en sinir oldugum sey ben boyle severim deyip çocuğu hirpalanmasi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 312 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 344 göst.