0 oy
660 göst.
Diğer kategorisinde (472 puan) tarafından

Selam kızlar :)

Öncelikle nasılsınız? 

Ara ara yazıyorum, sorular soruyorum ama kimseyi tanımıyorum buradan.  

Ben Derya, evli, bir yakışıklı annesiyim.  26 yaşındayım aslan burcuyum. Edebiyat mezunuyum, işsizim.  Eşim askeri personel.   

Sizleri de tanımak isterim :)

17 Cevaplar

+1 oy
(1,988 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Selamlar olsun adımı zor hatirlarsin ama ben Lütfiye 42 yaşındayım 2 bebe annesiyim biri 2 diğeri 22 yaşında koca dana Eskişehir liyim çocuk gelişim mezunuyum fakat kendi bebemi geliştiriyorum suan
tarafından
yeniden gösterildi
Mektup yazıyorum ☹️
tarafından
Sonunda anladık. :))mutlu sonnnn:)sjsjsj
tarafından
Ruh hastası milleti niye kandiriyon fkjfjd
(1,988 puan) tarafından
Bennde  bundan zevk alıyorum nejdhsk
tarafından
Manyaksin ahahha
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Selam canım bende hülya 30 yaşındayım bir prensesim var 13 aylik ev hanımıyım :D

(472 puan) tarafından
Selam hülya. Allah bağışlasın prensesini. Ben de 20 aylık evliyim çok değil daha :))
tarafından
Aminnnnn canım cümlemizin inşallah ne güzel taze gelin ☺
(472 puan) tarafından
Tazelik falan kalmadı valla çocuk dünyaya geldiğinden beri :))
+1 oy
(2,132 puan) tarafından

İyi akşamlar canım ben Gülistan 20 yaşındayım bir prensesim var 

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum demek geldi içimden:D

(472 puan) tarafından
Selam annemin adaşı :) valla sırf bundan kanım kaynadı sana. Başarılar diliyorum  ben de :))
(2,132 puan) tarafından
Yaaa ne güzel ♥️ bende ismimi çok seviyorum valla
(472 puan) tarafından
:) artıladım seni.  Bu gece bendensin
0 oy
tarafından
Aleyküm selam ben 3 cocuk anasi 39 sen 40 desende olur yaşındayım ev hanımı yim 
(472 puan) tarafından
Bana mı dedin çınarın annesi :)) bana niye vuruyorsun ki
(1,988 puan) tarafından
Aa dur kiz ben yorumları karıştırdım pardon sory
(472 puan) tarafından
Önemli değil canım :)
tarafından
Ne oldu kiz  lutfisss yandı devrelerr ggjjghkkl
(1,988 puan) tarafından
Benim yorumun altındakileri oku abla gece gece yaktım yine milletin beynini
0 oy
tarafından
Selammmmmm  ben de şerifeeee
tarafından
Evet minik kasli pazulu erkegim var jsjsjd uyuyo simdi .  ya cok yorgunum bugün mecalim kalmadi. Brokoli evime donuyoooo .brokoli icin slipinkkk vaktiii ❤️☺️
(1,988 puan) tarafından
Küçük ve sevimli brokoliiiiiiiiii
tarafından
Gorumceğğğğ , sütlüceğğğğ ksjdjdj hadi bana slipinkkkkk
(472 puan) tarafından
İyi uykular şerifeeee :))
(1,988 puan) tarafından
Çınar kaval dinlerken uyuyakaldı benim uyku kaçtı yavru benim baykuş mood on sana hayırlı uykular
0 oy
(762 puan) tarafından
Merhaba canim memnun oldum,bende Merve. 32 yaşindayim,evliyim. Allah nasip ederse 10 gün sonra bi kızım olacak. Ankaralıyım ve Ankarada yasıyorum. İktisat mezunuyum ve tabi ki işsizim:) Eşimde elektrik teknisyeni.Öyle işte:)
(472 puan) tarafından
Hayırlısıyla al bebeğini kucağına inşallah.  Sağlıkla büyüt. İsmi belli mi prensesin :)
(762 puan) tarafından
Amin kuzum,Allah razi olsun. Sende yakışıklı oğluşunu sağlikla,huzurla büyüt. "Kâria Melek" olacak inşAllah:) ❤
(472 puan) tarafından
İlginç bir isim :) adıyla büyüsün.  Teşekkür ederiz, yakışıklı ellerinden öper
(762 puan) tarafından
Sağol tatlm. Bende yakışıklıyı öpüyorum:)
0 oy
tarafından
Hoş geldin canım ben Özlem 33 yaşında 3 bebe annesiyim İstanbuldayım oturuyorum ben de aslan burcuyum ev hanımıyım öyle işte yuvarlanıp gidiyoruz:))
(472 puan) tarafından
Hoş buldum. Allah selamet versin inşallah sana ve evlatlarına.  Dünya hali bizde yuvarlanıp gidiyoruz :))
0 oy
(159 puan) tarafından
Mrb ben vildan 26 yasindayim 3 yasinda birkizim var 31 haftalik 2 kızıma hamileyim afyonluyum
(472 puan) tarafından
Ayy ne güzel hayırlısıyla al kucağına inşallah.  Allah'ın izniyle seneye iki prensesin elini tutup yürüyüşlere çıkacaksınız. Ne güzel yaaa :))
(159 puan) tarafından
Amin insallah evet boylede duyunca hemen dogmasini istiyo insan :)))
(472 puan) tarafından
Tabi tecrübe de var.  Allah kolaylaştırsın inşallah. Normal mi olacak doğum yoksa sezaryen mi
(159 puan) tarafından
Normal olacak insallah
(472 puan) tarafından
Bir avazda olsun :)
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Selaamm, ben hugo teyzee :) 32 yasin sonlarindayim, 2 oglum var 7 yaş ve 4.5 aylik. Muhasebe mezunuyum. Calismiyorum. Ufaklik dogmadan arada bir isyerimize gider kolacan eder, genellikle eşimle toplanti, yemek, davet katilirdim. Bebekten sonra emekli oldum :) izmirliyim, izmirden az uzakta oturuyorumm ;) 
(1,363 puan) tarafından
Ya ben biktim. Cok kalabalik. Evine geliyosun arabani koycak yer yok. Avm gidiyosun milyon tane insan. Torbali tarafina geldim. Insallah en kisa zamanda da sessiz sakin bir basimiza yasayacagimiz bir eve gececegiz. Kalabaligi hic sevmiyorum. Haftasonlari gezmeye gidiyoruz izmire ama çile resmen.
(472 puan) tarafından
Normalde ben de sevmem kalabalığı ama yaşadığım yerden ötürü İzmir'i arar oldum. Aile de orada olunca haliyle özlem ağır basıyor
(1,363 puan) tarafından
Anladim canim, uzaksan tabikii ozlem olur. Ne kaldi temmuza, simdiden hoşgel insallah
(472 puan) tarafından
Çok teşekkürler.  Tanıştığıma memnun oldum iyi geceler :)
(1,363 puan) tarafından
Bende memnun oldum. Iyi geceler..
0 oy
(3,191 puan) tarafından

Aleyküm selam canım ben Merve 29 yaşındayım 23 aylık oğlum var. İstanbuldayım Hafızım ilahiyat +çocuk gelişimi mezunuyum :)

(3,191 puan) tarafından
Güneşli akşam üzeri rüzgarlı. Sen nerdesin peki
(472 puan) tarafından
Hatay'da.  Bugün yağışlıydı buralar ama yarın yine güneşli.  Hatta çilek toplamaya gideceğiz :)
(3,191 puan) tarafından
Hadi yaa kendi bahçeniz mi var. Gidince anlık post açarsın
(472 puan) tarafından
Kendi bahcemiz değil tarlalar var buradaki köylerde.  Çok güzel çilek tarlaları
(3,191 puan) tarafından
Doğa ile içiçe olmak ne büyük şans
0 oy
tarafından

Selâm aşko ben Hümeyra 24 yaşında 2 tane prenses annesiyim Kayserili ve başak burcuyum ... Eşimin marketi var geçinip gidiyok Allah'a şükür:D

(472 puan) tarafından
Memnun oldum hümeyracım.  Babamın da marketi var :) Allah bu günleri aratmasın inşallah.  Maşallah erken yaşta iki güzellik getirmişsin dünyaya. Allah bağışlasın evlatlarını
tarafından
Amin canım cümlemizin
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Aleyküme selam cnm  ben Arzem 26 yaşındayım  19 aylık evliyim 9 aylık   bir prenses  annesiyim aslen bitlisliyim ama evlenince İstanbula taşındık  oğlak burcuyum 
(472 puan) tarafından
Kızıltay soyadları
(2,820 puan) tarafından
Kız ilk defa duyuyorum o soyismi
(472 puan) tarafından
Onlarda hizandan Mersin'e taşınmış bir kısmı. Geri kalanı İstanbul Fatih'te.
(2,820 puan) tarafından
Anladım cnm çok memnun  oldum vallahi nerde yaşıyorsun peki
(472 puan) tarafından
Ben Hatay'da yaşıyorum şu an.  Eşim askeri personel.  Evlendim düğünden on gün sonra hataya geldim.
0 oy
(7,621 puan) tarafından

Benim adım da Nur. Çok bilen yok beni. Fotoğrafımı da hiç paylaşmadım. 23 yaşına gireceğim Haziran'da. Bir kızım var İnci tanesi. Bir de babası var ki yeşil göz bir tanesi :angel:<3 Konyalıyım. Ve okuyorum 

(472 puan) tarafından
Okul arabayla 15 dakika.  Ama araba kullanmasını bilmiyorum :D  harika olur.  Biraz büyüsün de çocuk harekete geçebilirim her an
(7,621 puan) tarafından
Kaç aylık ki canım çocuğun?
(472 puan) tarafından
6 aylık olacak 5 gün sonra.
(7,621 puan) tarafından
MaşaAllah. Ben 10 aylıkken filan bırakmışım sanırım
(472 puan) tarafından
Şimdi tam tadım zamanları.  Seneye kadar vazgeçmez de oturup hazırlanırsam kendimle getirip götürürüm.  Bakalım inşallah bir heves gelir de vazgeçmem
0 oy
(119,001 puan) tarafından
merhaba  ben sevos 2 bebisim var biri 2 aylik digeri 2 yas 3 aylik ☺️ bir baby boy 
(472 puan) tarafından
Doğrudur canlar. Tabi siz uzun zamandır buradasınız daha iyi tanıyorsunuz birbirinizi
tarafından
Aynn cnmm
amaa bem tek sedos diyom  kiz sen eski uyemisin dirya
(472 puan) tarafından
Yok değilim.  Gebe takibini kullanıyordum.  Sonra bebek bakımına geçti.  Bazı başlıklar vardı hep konu dışı sohbet kısmına yazın diyorlardı.  Açtım baktım ki burada ne muhabbetler dönüyor :)) sonra buraya üye oldum
ahaahhha
0 oy
(144 puan) tarafından
Merhabaaa ben de Hacer Adanaliyim 23 yasındayım 5 yıllık evliyim prensimin annesiyim doğu da görev yapıyoruz benim eşimde askeri personel:)))
(472 puan) tarafından
Allah ayağına taş değdirmesin eşinin.  İşlerinin ne zor olduğunu bilirim. Memnun oldum hacercim :)
(144 puan) tarafından
Amin cnm hepimizinkinin insllh Rabb'im yardımcıları olsun gerçekten cok zor
0 oy
tarafından
Bende seda Eylül  eylülü kimse burda demiyonsedos dyolar 2 çocuğum var birisi erkek biri kız oglum 2.5 yaşında   kizm 7 aylık    çocuk gelişimi ogretmeniyim :))
(472 puan) tarafından
Merhaba Eylül memnun oldum tanıştığıma. Allah bağışlasın evlatlarını.  Hayırlı evlat olsunlar inşallah :)
tarafından
Saol canm alllah razı olsn birisi Eylül dedi bana:))amin cumlemizinkiler kuzum❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 471 göst.
0 oy
9 cevap 180 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu
+1 oy
42 cevap 1,066 göst.
0 oy
52 cevap 1,018 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Selmasncr (217 puan) tarafından soruldu

377,307 soru