0 oy
937 göst.
Aile kategorisinde (2,616 puan) tarafından

En büyüğü 17 yaşında maşallah 12 den assaya uyumaz diğeri 3 yaşında baba sevdalısı 1 buçuk yaşındaki baba sevdalısı babayla uyuyacaklar illa onlar uyuyayana kadar biz uyuyup kalıyoruz ertesi günde trip yiyorum çok çocuklu anneler varmi bunun çözümü totosu dönüp yat demeyin esim çok fazla aşırı düşkün cinsellige ama bu çocuklar mahvetti özellikle 17 yasindaki koca kız neden erken uyumazki konusamiyorsunda ergenle ufff:( :'(

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Kiz veresin yok çocukları mana etmeee:D

tarafından
Yuhum yokkkkk yuhum yok mektup tamamlicam burdan cikamiyoyum
(2,572 puan) tarafından
An itibariyle kaciyom ben.Yoksa sabah kaynana kapıyı kiracak ajsjs
(1,988 puan) tarafından
O sana dışardan vururken sende ona içerden vur bsisnsbsi
Bizim eşimin babaannesi vardı alzheimer sabah kaynanam işe giderdi o da direk benim kapıya gelir vururdu bende içerden ona vururdum bi 5 dk vurusurduk sonra gider yatardı o geldi aklıma bdksbxis
tarafından
Ulan lutfus deliligini kariyada gostrmissin
(1,988 puan) tarafından
Kiz napıyim bir iki kapıyı açtım noldu babanne diyom yuzume bakip bakip geri gidip uyuyo bende careyi bunda buldum .dd
Kaynanamda hayret ediyo bilseydim ben en başında öyle yapardım diye .dd
-Reklam-
+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Şimdi ne desem bilemedim ki abla yeri geliyo biz 1 taneyle ugrasamiyoruz allah sabır versin ikinizede
(4,101 puan) tarafından
Ay vallahi bişi anlamadım:))
tarafından
22 yaşında oğlum var demiyor ironi yapıyor kocası için kocası 22 yaşında oglu 2 yaşında
(4,101 puan) tarafından
Anladım bidaha kafa karistircak ironiler olmasın shsjssjsj
tarafından
Lutfusss 21 yaşında kocası 22 yaşında oğlu 2 yaşında sjsj ♥️ bu kadar kanmayın lutfuse
(1,988 puan) tarafından
Sonuna kadar okuyaydin ya gı yorumları .ddd te allam gece gece karıştı ortalık
+1 oy
tarafından
Siz gidin odanıza yatak odasında sizinle mi uyuyir sizi de uyudu zanneder 
tarafından
Hicccc daha neler yanii
+1 oy
(811 puan) tarafından
Allah yardım etsın bacm ben bıtaneyle araya mesafe koydum sızınkılerde maşallah o zaman baba madem düşkün sana yardmcı olcak bu saatte ayakta işiniz yok diyip yatıracak otorıterlıgı ı koyarsan duzene sokarsan olr ne kadr düşkün olrsa olsn yanına alıstrma. Ozaman babası uyutup gelsın:) 
(2,259 puan) tarafından
Aradığım yorum +
(811 puan) tarafından
Hersey karsılıklı bız bişeylerden fedakarlık yapıyosak onlarda yapcak eşim laf sokunca ben diyorumkı ıkıye bölün benı üst kısım kızımın olsun memeyı ona verım altıda sana verım herkes kurtulsun diyorum:)
(2,616 puan) tarafından
Kuzum esim normalde yurt dışında çalışıyor 20 günde 2 3 gün durup gidiyor nasıl koysun otoriteyi
(811 puan) tarafından
Ha ay nerden bıleyım:)) gun ıcınde cok vakıt geçirsin cocuklarla heveslerını alırlar gecede almasın yanına baska akla gelmiyo
0 oy
(7,717 puan) tarafından
Madem sana trip yapacaktı o çocukları yapmadan önce düşüneymiş bu kısmını
(2,616 puan) tarafından
Kuzum diğer iki büyük bebek önceki evliligimden esimin suçu yok yani
(7,717 puan) tarafından
Ay o durumu hiç düşünmedim ya. Özür dilerim. Yorumumu sileyim en iyisi
0 oy
(319 puan) tarafından

Cocuklarinin ayri odasi yokmu. Esim de düşkündür  ben cocuklari uyutuktan sonrs gider sokulurum yanina anlar geldigimi. veya bekler beni yani. Bazen de veririz cicuklarin eline telefin kacariz odaya shshdhhd 20li yaslardayiz 2 cocuk sahibiyiz aramiz kotuyken bile vazgecmez yani oyle barisiriz tekrar:D

(319 puan) tarafından
nasil gidiyo sksks
tarafından
B.k gibi valla djdjx
(319 puan) tarafından
bebis dimi ben uyuttum rahatim sjsjks
tarafından
Benimki senin kızlardan küçük daha aşko sjjsnz
(2,616 puan) tarafından
Tatlim oda vat ama 17 yaşındaki kızım yatıyor orda diğer iki ufak bizimle yatıyor kızım emiyor oğlumda havale geçiriyor ne zaman geçireceği belli olmadığı için ayrı yatması yasak suan
0 oy
tarafından

Çok çocuğa gerek yok 17 yılda bunu yeni hissediyosan gene iyi. Oğlum 14 aylık bı ara eşimle kanka gözüyle bakıyoduk birbirimize :D

0 oy
tarafından
Canım birşey sorcam hep merak etmisimdir, ergen çocuğu olanlar eşiyle ilişki oldumu nasıl oluyor,yani kızın uyumuş olsa da illaki gece dusun sesini duyar ve cinselliğin ne olduğunu da biliyor nasıl hissediyorsunuz,benimde kızım var 6 yaşında nasıl olur diye merak ettim kusura bakma;)
tarafından
Niye kiz seninki nerdee
(1,988 puan) tarafından
Gececi bu hafta 11 de işe gitti sabah 9 da gelir
tarafından
Sen ondan burdasın sjsj
(1,988 puan) tarafından
Tabi gı yoksa kicimda pireler uçardi suan
tarafından
Bende sozde bir mektup aticam hala aticam
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Bende 17 yaşında iken asla uyumazdım annemler uyumaya gidiyorlardı bende odamda uzanıyordum, ama diğerlerini bilemicem :D bazen anlardım annemler gece ışık yakardı falan ama anlamamazlığa vururdum

tarafından
İyi halt yerdin chjfjkkbgjj
tarafından
Bende anlardım annemler gece duşa girerdi ben utanırdim valla:)
(2,616 puan) tarafından
Ah ah sorma ya
0 oy
(564 puan) tarafından
Aynı dert bizde de var ben küçük bebeği uyutuyorum benim 3 yaşındaki kız babasız uyumuyor eşim de onun yanında uyuyakalıyor o işi geçtim birlikte bile yatamıyoruz çoğu zaman :) be yapalım sağlık olsun da. Biz ikimiz de hiç düşkün değiliz normalde de zaten :) 
0 oy
tarafından
Bizimkilerde büyük ama odalarında oluyorlar sorun olmaz ki birde çocukları ben yanıma yatirmam hiç herkes yatağına yatar 
(2,616 puan) tarafından
Benim oğlum mecbur yanımızda yatıyor havale geçiriyor doktor ayrı yatirmayin suanlik dedi zorunlu yanimizda yatıyorlar
tarafından
Bilemicem o zaman
0 oy
(4,152 puan) tarafından
benm de 3 tane ama simdilik yatin bakim diyorum dokuzda yataktalar yazinda 10 da degismez :-) 

en buyugu 10 digeri 8 en minaak cadi bir bucuk yasinda
0 oy
(119,326 puan) tarafından
bilemedim              
0 oy
tarafından
Az çocuk da olduruyo ablacım bizim daha ilk bebe daha hamileligimi öğrenince bi bıraktık öylece kaldı evlendim 2inci ayında hamile kaldım düşün hesap et işte :) 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
2 cocukla gayet iyiyiz biz. Bazen uykudan feragat etmek gerekiyor. Yapacak bir sey yok :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Annemin komşusu var 6 çocuklu 2 tanesinin kaynana evinde yapmış diğerlerini kendi evinde hep bu soruyu merak ederim :)) Birde 8 kişi 2 odada yatarlar gülerek sorarım abla helal olsun nasıl yaptın 6.cocugu bu kalabalikta gülerek diyor pantolonu atsa hamile kalıyorum diyor.
0 oy
tarafından
Uyut bebeğini gir odana kitle kapıyı yap ne yapıyorsan kız birak ne zaman uyursa uyusun kizin gdhdnhcgj
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Cokla alakası yok canım bızım bıtane ben cocugu yaptırana kadar esim uyumus oluyo :D

0 oy
(44,674 puan) tarafından
Bencede çok çocuğa hiç lüzum yok 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

17 yaşında çocuk değil konuş kızım git uyu düzene sokalim uyku vaktimiz de diğerlerinide alıştırmayin sizle uyumalarina

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek Batur (66 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 414 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
+5 oy
25 cevap 908 göst.
4 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 252 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...