0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 16 aylık ve ben oğluma hamileyken bütün aile çok heyecanlıydı kaynanam gorumcelerim falan çünkü eşim onların gozbebegi neyse kaynanam ben hamileyken her konuştuğumuzda bebek nasıl falan derdi bende heyecanla anlatırdım iyi işte bugün tekme attı bugün sağ tarafında çok oynuyor sol tarafında çok oynuyor falan anlatırdım çok güzel sohbet ederdik neyse ben bir süre sonra arkamdan millete ne zaman konuşsak orda oynuyor burda oynuyor bunları anlatıyor bana ne gerek varsa demiş dalga geçer gibi çok uzuldm çok kırıldım şimdi 2. Gebeliğim 11 haftalık doktor sadece tahminde bulundu cinsiyet için kesin bişey demedi ama bunu söyleme gereği bile duymadım hatta hamile olduğumu da söylemedim eşim söylemiş yani karnimdakiyle ilgili kaynanama bişey demek istemiyorum sizce abartıyor muyum haklı miyim 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,525 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yanlış anlama ama iki yüzlü gibi Muş sana başka anlatıyor başkasına başka bide ben hiç haz etmem senle benim aramda olan diyolugu niye başkasına anlatım ki dalga geçer gibi bilemedim
-Reklam-
+1 oy
(582 puan) tarafından
Bunu sana söyleyen kim canım güvendiğin biriyse sıkıntı  yok ama bazen laflar taşınırken değişebiliyor,eğer açık sözlü biriysen kayınvalidene sor başkalarının aranızı açmasına izin verme, ama bunu söyleyen güvendiğin biriyse 4,5 ay hatta doğurana kadar söyleme kaynanana...
0 oy
(94 puan) tarafından
Senin ilk hamilelignde ilk heyecan sevincijnle dalga gecen insanin yuzune bakma hatta yuzunu vur bunlari seni sevdgim icin heyecanimi paylastim sen neden dalga gecer gbi konusyosn de ona diyemiyosan esine soyle 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Haklısın tabi kirilmissin normal yani söyleme ne gerek var herkesle beraber öğrenir zamani gelince 
0 oy
(1,115 puan) tarafından
 Çok haklısın vala canım... Aman boşver takma
0 oy
(916 puan) tarafından

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz canım demiş ki kulağına geldi sktr et deme hatta seni ararsa nasıl durumun bebek falan derse iyi çok şükür de konuyu kapat ağzının payını alsın:angry:

0 oy
(752 puan) tarafından
Bende ikinci hamileliğimi 7 haftaya kadar kimseye demedim bizim herif duramadi hemen yetiştirmiş anasına . Oda arkamdan ne zamana kadar saklayacakti gelin demiş . Çenesi hiç durmuyor benim kaynanaaninda herkese ne var ne yok anlatiyor hiç sevmem millet buna hiç biseyim anlatmaz misal milletin kızı gelini de hamile olur biz 5 ay olana kadar duymayiz milletinkini benimki daha bir aylikken sağır sultana duyurur  şimdi uyardım sakın kimseye deme miet senden saklıyor bu sefer bende saklayacam dedim ne gerek varmış da cart curtta dedi 3 ay anca dayandı hemen yumurtlamia gene birine sonra da şuna şuna söyledim ben diyor niye dedin diyom hani 4 ay olana kadar demeyecem ben kimseye demistim niye dedin diyom ne biliyin dedum diyor ağzında bakla islanmiyor ya kaynana bu ne sağı belli oluyor bunların ne de solu
0 oy
(3,257 puan) tarafından
İnsan bu kadar iki yüzlü mü olur nasıl olur. Allahbislah etsin haklısın tabi hiç bişey anlatma.
0 oy
tarafından
Cnm bnm bsversene bende 2. Ye hamileyim once bana herkes cok yardm ediyordu simdi 2. Ye hamileym kimse sormuyor bile arayip once hergun ariyorlrdi aman ikiyuzluler iste benim mesela kizimdayken cok uykum gelirdi esimin kuzenine dedim hemen yaymis dalga gecmsler eltim hamile kalfi ayni oda hep uyuyordu bana dediniz dedim ne oldu demstm

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 2,007 göst.
1 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
12 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayla. (1,282 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde 341166 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu

377,037 soru

11,283,601 cevap

34,685 kullanıcı

...