0 oy
116 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızım artık park beşikte yatmak istemio beraber yatıyoruz. Yatak.almak istiyorum ama.bulamadim bir türlü ikeanin karyolalari gicirdio diolar bide 80 cm sanki küçük.gibi bir kaç yıl sonra kullanamaz gibi  istikbal kelebek cilek hem ağır hemde pahali. Monteseri yatak alamam odamız küçük baza da yaşına göre hem yüksek hem gençler icjn gibi karyola tarzi sade bisey arıyorum ama bulamıyorum fikir verirsenz çok mutlu olurum. 

4 Cevaplar

0 oy
(431 puan) tarafından
Kızım 19 aylık bizde iki gün önce bizim kendi yasadigimiz yerin kendi markasını aldık.yani Ikea, çilek  faln degil .dolap ve yatak aldık. Yanına da yatak yani koruyucu aldık mı bitti 5200 falan tuttu.kizim istediği kadar yatabilr ben bile sigiyorum . sizin yaşadığınız yerde de çocuk odası takımı satan bir yer varsa bakabilrsinz çünkü Ikea çilek odası çok pahalı 
tarafından
Nasıl bir yatak seçtiniz baza mi karyolami foto varmi acaba?
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Çetmenden almistim ben
(4,290 puan) tarafından
2 yasindayken altik yatağı 120×220boyutunda aldik canim 4500 tl ye almıştık yatak haric
tarafından
Of hersey nekdrda pahali yatak ayrı başlık ayri  karyolasi ayri hersey lüks olmaya başladı sinir oluyorum. :((((

Gule gule keyifle kullansin bebeğin:)))
(4,290 puan) tarafından
Ben karyola aldim kuzum e bebekten de yatak bariyeri aldim sende o şekilde yapabilirsin kuzum
tarafından
Teşekkür ederim
(4,290 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Benim oğlum daha küçük şuan park yatakta yatıyor. Ama çocuk odalarini sevmiyorum . Kendim  dolap ve baza alip kombin yapicam. Zaten masa sandalye de illa ki alınacak. 
tarafından
Bende ikeadan gardırop aldim masa sandalyesi var zaten yatagi kaldi sadece ama.bulamiyorum  yaaa koca ankarada:)
tarafından
Kız millet Ankara'dan mobilya alıyor nasıl bulamazsın. Orda bı yer vardı unuttum ark babası orda mobilyaciydi bir.suru mobilyacı var diyordu. Özel üretim yapan fln
tarafından
Siteler :) pahali diolar orayada yurtdisina satış yapuolarms gitmedim hic belki bir bakmak lazım
0 oy
(431 puan) tarafından

.......Bundan:angel:

image

tarafından
Çok tatlıymış gule.gule.kullansin inslh :))) olcusu 90x200 heralde
(431 puan) tarafından
Teşekkürler:) aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
16 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu