0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Dün öğlen 1 gibi kızımı alıp yatak odasına geçtim eşimde yatıyodu neyse ben kızımı ayağıma alıp sallıyodum uyudu bende dalmışım

Rüyamda bir cuvalın içinde bir sürü pamuk olduğunu gördüm elimi değdiğim an kollarımdan basladı ayak parmaklarıma kadar kanım çekildi nefesim kesildi önümdede biri vardı gülüyordu bana gözlerimi açmak istiyorum acamıyorum kayıyo kızda ayağamda uyandım bian ama Ayaklarımı ellerimi vucumudun kanı çekilip işlevi durdu sanki. Vucumudu oynatıyorum ama hisss yoktu sonra euzu besmele cektim la ilahe illallah dedim kendime geldim biraz ama cok korktum

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen uykuyla uyaniklik arasinda kalmissin yakaza derler ona onda kendini kontrol etmen kolay ama sen korkmussun canim ondan nefesin kesilmis 
(394 puan) tarafından
Aynen doğrudur panik oldum
tarafından
Banada olur genelde uykumu  kontrol ederim ben sakince uyanirim hatta o durumda bisiler yapabilmeye calis ayetel kursi okumaya calis
(394 puan) tarafından
Benim basıma ilk defa geldi böyle bişey
tarafından
İlk defa oldugu icin panik korku normal canim yakaza karabasamdan daha degisik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karabasan basmış yattığın yerde ekmek ufagi falan varsa dikkat et
(394 puan) tarafından
Cok dikkat ederim ama illaki vardır kızım besikte bişeler yiyo cünkü daha dikkat edicem sagolasın
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Bismillahirrahmanirrahim 

Acaba yanlış mı yattın 

Yukarı bakarak yatarsan da böyle oluyor 

Geçmiş olsun canım
(394 puan) tarafından
Hayır zaten kızım ayağımda oldugu için boynum bükük uyumusm sagol canım
0 oy
tarafından
Karabasan basmış cnm uyudugun yere ekmek faln dokulmustr
(394 puan) tarafından
Daha dikkatli olucam bundan sonra
0 oy
(476 puan) tarafından
Benzer bir şeyi hamileyken yaşadım bende.  Yatağımda uzanmıştım sabah sekiz gibiydi. Yüzüm gardroba dönük ayna var karşımda.  İçim geçmiş, çok büyük bir gürültü duydum. Korna sesleri, araba sesleri falan. Gözümü açtığımda karşımda eşimi görüyordum.  Sen işe gitmedin mi üstün başın niye böyle diyordum.  Arkama bakıyordum kimse yok ama aynada eşim var. Tekrar dalıyordum ama baygın gibiyim. Tekrar aynı sesler, yatak sarsılıyor sanki deprem olmuş gibi.  Bir uyandım ki soluk soluğa kalmışım.  Evde benden başka kimse yok, sesim çıkmıyor.  Çok korkmuştum
(394 puan) tarafından
Ayy kötü yaa valla Rabbim kötü şerlerden hepimizi korusun
(476 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Karabasan olayı sanki canim
(394 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum millete gece gelir bana gündüz vakti geldi
(3,950 puan) tarafından
Bi farklılık yapayim demis  ;)) saka bi yana oluyir bazen öyle. bana da lohusayken oldu 2 defa
0 oy
tarafından
Normalde korkarım ama bu dediğin karabasan bende de arada oluyordu kızım 3 aylıkken olmuştu o halimle battaniye atmışım kızımın üstüne battaniyeyi kaldırmaya çalışıyorum kaldıramıyorum uzanamiyorum bjr şey beni geri itiyo ama nasıl kötü oldum kocaman battaniyenin altında nefessiz kalır diyorum böyle zar zor uyandım kızım gayet rahat uyuyor üstünde bir şey yoktu ama çok kötü olmustum l durumlarda kendini iyice zorla bismillah de Ayetel Kürsi okusan anında uyaniyorsun
(394 puan) tarafından
Bütün duaları biliyorum ayetel kürsiyi ezberleyemedim
tarafından
Onu ezberle canım en önemlisi de Bismillahirrahmanirrahim dediğin de hemen geçiyor çok kötü bir şey ama korkma işte çok uykun geldiğinde çok uykusuzsan uyku ağırlığında oluyor o
0 oy
(4,391 puan) tarafından
karabasan diyorlarda o neden oluyo bana da oluyo cunku
0 oy
(119,126 puan) tarafından
hayr olsun     
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Karabasan gelmistir ya Allahim kardesimede olmustu
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canım ya altınızda kırık varmış ya da ayakların kıbleye mi dönüktü o zamanda olur uykuyla uyanıklık arasında bazen adamı oynatiyolar içinden besmele falan geçir bir daha olursa uyanışın Allah'ın izniyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 201 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 526 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 566 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nehir27Ebrar (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 599 göst.
26 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu

378,246 soru

11,321,156 cevap

34,765 kullanıcı

...