0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Az cok biliyorsunuz dur belki mevzuyu  kardesim için ankaraya gelmişti annem babam  ben  pazartesi  dogum  yaptım  bebeyimi  küveze aldılar   onlar  gelmedi  bile  ta ankaraya gelmiş  ler  bir saatlik  yolu  gelmemişler  gelde  annem  babam  var  diye  sevin  geri gitmişler  agrıya  bana  gelmeden  cocugumu  merak  etmemişler bile  aman  boşverin  suc bende  o kadar  şeye  ragmen  arayip  annem  babam  de   konuş  herseyi unut   bi annem  yokmuş bi babam  yokmuş  neyse  allaha  binlerce  defa şükürler olsun ki  bebeyim  var  esim var   artık  gercekten  gülüyorum  ya  sinirlerim  bozuldu  ama kendimi beni hiçe sayanlar  için üzmim  bakıma  ve bana  ihtiyacı olan  bir bebeyim  var  annesi babası  seven  onların arkasjnda  olan  insanlara  cok  özeniyorjm  

5 Cevaplar

0 oy
(84 puan) tarafından
Yeri gelir kaynanalar söyleriz valla bizim ailemizin Bi farkı yok onlardan 

Kuzum bebeğin nasıl oldu 
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Boyle seylerle sıkma canini bebegini dusun onun sana ihtiyaci war
0 oy
(13,717 puan) tarafından

Berivan niyedir bilmiyorum yüreğime oturuyor aile postların.. :'(

Oğlmda kötü bişeuden şüpheleniyor doktorlar.  2 saat yol getirip götürüuo annm babam. 

4 gündür oradaydım, şmdi babam eve götürüyor.. 

Tamda böyle bi durumdayken okudm bu postunu ağlattın beni  :(:'(

0 oy
(5,436 puan) tarafından

Bende aileden yana sıkıntılıyım cnm allah yardmcn olsun boşver bebeğine eşine bak sen :kissing:

0 oy
tarafından
Yeri geliyo anne baba bile el olabiliyo seni çok iyi anlıyorum canım bebeğine sarıl eşine yuvana sarıl canım üzme kendini 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 229 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 363 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 647 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,134 göst.